Přejít na obsah

Kamera v autě (černá skříňka)


Doporučené příspěvky

nejde tam nastavit datum ani čas(prostě to v návodě není jak to udělat),

Já to v tom návodu vidím -

"Konektor CINCH obsahuje videovýstup aktuálního dění před kamerou a případně slouží pro přehrávání souborů přímo z DVR či pro

nastavení data a času."

 

"Dlouhý stisk aktivuje režim SET pro nastavení data času. Následně lze

tlačítky 09 a 10 nastavit požadovanou hodnotu. Krátkým siskem tl. SET

se provede potvrzení volby a skok na další položku, dlouhým stiskem

uložení."

Odkaz ke komentáři

Tak dnes jsem musel novou kamerku poprvé zrestartovat protože mi "zamrzla" ale proběhlo to bez komplikaci.Zatím spokojenost.Za chvilku nahraju video...zase špatné předjiždění.RZ prvního auta jsem vyčetl...to druhé moc ne tak snad se někomu z Vas to podaři?


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

 

Michale jenze to nejni fullHD :( 720p ma i ten muj soucasnej Helmer a v tomhle ohledu jsem s kvalitou obrazu spokojenej...

 

Tak dnes jsem musel novou kamerku poprvé zrestartovat protože mi "zamrzla" ale proběhlo to bez komplikaci.Zatím spokojenost.Za chvilku nahraju video...zase špatné předjiždění.RZ prvního auta jsem vyčetl...to druhé moc ne tak snad se někomu z Vas to podaři?

 

Covece, treba zamrzla, pac byla moc zima :)

 

Kdyby někdo nevěděl, jakou vybrat - http://www.czc.cz/genius-dvr-fhd590/122092/produkt?utm_source=google-merchants&utm_medium=cpc&gclid=CM-26d2Fx7wCFU_KtAodoA8AHA - mám tuhle a nemůžu si ju vynachválit. :)

 

Ta vypada zajimave. Uka naky video prosim :)

Odkaz ke komentáři

mě přijde elegantnější pod určitý uhel pod zpětným zrcátkem malou kamerku....

 

mě zajímá jestli řidiči jsou tak zfetovaný, nebo retardovaný. ale to jim nedochází, co je to řazení do pruhu před zúžením, nebo trvalé levoproudaření, kde si myslí že nikdo nemůže jet rychleji než oni....

http://www.youtube.com/watch?v=n1kJOFdvE7k

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...