Přejít na obsah

Kamera v autě (černá skříňka)


Doporučené příspěvky

Dobrý den,mohl bych poprosit o radu kam zapojit kameru.Chtěl bych to zapojit do pojistkové skříně aby se kamera aktivovala při otočení klíčkem.Octavia RS TDI 125KW --- Kameru jsem dostal je to cína název nevím ale natáčí slušně FullHD. Děkuji za radu

Už jsme to řešili napájej si USB napájení k lampičce nad hlavou a protáhni pod tapcem k čelnímu sklu. Bude to fungovat jak chceš.

 

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Už jsme to řešili napájej si USB napájení k lampičce nad hlavou a protáhni pod tapcem k čelnímu sklu. Bude to fungovat jak chceš.

 

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

Dík za radu není podrobný postup jak to zapojit ,měl jsem rozdělanou stropní lampičku konektor se 3- drátky tak nevím dík

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti s touto kamerou: DOD LS470 W WDR GPS

 

Do ted jezdím s TrueCam A7, ale je to čínský kšunt, který má jenom problémy, nedrží na okně, nedají se rozpoznat v RZ v noci, musí se formátovat každé 3,5 hodiny, apod. Již jsem ji třikrát reklamoval, s tím, že mi pokaždé vyměnili držák. :D Jezdím na maximální HD, neb jezdím mnoho. Nu ale dneska me již nasrala a jdu od TrueCam někam jinam, proto hledám lepší náhradu.

Díky.

Odkaz ke komentáři

Jsem se koukal, ale spíše potřebuji nějaké osobní zkušenosti, pocity a dojmy.

 

Nu to padání by se dá vyřešit, to máš pravdu, ale pak se ta kamera někdy nevytáhne z držáku, tzn drží jako přilepená a to ve měste na ulici na předním skle nalepená, to mi příjde nebezpečné a blbé. A to že mě sem tam potrápila i v dnech minulých, kde to prostě nešlo vysunout a musel jsem to sundavat, to je jiná story a moje žena, ta již na to vůbec neměla sílu..

Odkaz ke komentáři

Co mají na mysli tím "antireflexním zpětným zrcátkem" ? Já mám na své LK elektrochromaticka zpětná zrcátka s automatickým ztmavenim, ale toto netuším co má být. A jaký má být rozdíl mezi oběma modely?

Jinak to vypadá dobře, na Columbusu se to dá zobrazit (v textu opět dost vagne uvedeno že na originálních rádiích ano)?

Odkaz ke komentáři
Podle mě se tím antireflexním myslí právě to stmívání ;)
No, tak to musel vymyslet skutečný analfabet, neboť jsou to zcela odlišné věci.

Zcela obyčejné zpětné zrcátko má tzv. "antireflexní" úpravu již asi 50, možná i více let (!). Elektrochromaticky efekt zpetnych zrcatek je zcela něco jiného (způsobí jejich ztmavnuti po aktivaci zvenčí) , a netuším, co by s tim onboard kamera mířící dopředu měla mít co společného.

Něco jiného jsou přední skla s vlozenym drátem pro vytápění nebo 3vrstva skla s pokovenim SunSafe, které také mám, a které již Škoda do aut na zákaz koncernu nedává ani za příplatek

 

Odkaz ke komentáři

Přesně, tipl bych si, že je to o tom, jestli je zrcátko "s elektrikou" (stmíváním) nebo "bez elektriky" (bez stmívání), protože pokaždé bude mít jiný uchycení / jinou velikost držáku. A kamera k tomu musí nějak pasovat.

 

Je to popsaný dost debilně, to je fakt, ale nejspíš vzal někdo čínský nebo anglický text a prohnal to Google translátorem, to je celý ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Chlapáci, plánuji koupit Truecam A6 http://www.truecam.cz/kamery-do-auta-truecam/truecam-a6/

Bude hlídaný jak předek, tak zadek. Jen přemýšlím, jak ji nejsnázeji zapojit, do zapalovače to u O2 nejde, tak jestli jste už někdo řešil napojení např na stropní osvětlení ? To by mělo taky po klíči se spožděním vypnout. Chci to nalepit nahoru pod zrcátko. Tak uvítám rady, nápady.

Díky

Odkaz ke komentáři

Já osobně mám TrueCam A6 a jsou s ní z mého pohledu jenom problémy a reklamace neuznávají, až ty chyby tady před i po reklamaci. A vyskytují se neustále, ne že jako někdy. Proto za mě bych doporučil jinou kameru.
Jinak jí mám připíchnutou přímo na pojistky (extra pojistka pro ni) a kabel vedený pod plasty k lampičce, kde mi vykukuje konektor, který mám nyní napevno připíchnutý k této problémové kameře.

Odkaz ke komentáři

http://www.cel-tec.cz/palubni_kamera-celtec_celtec_e08s_gps-519651943-161253936-kamery-do-auta/

Ahoj já mám tuhle a spokojenost. Mám ji připojenou přímo na kabely k lampičce. Musíš k nim připájet nabíječku USB a funguje přesně jak jsi psal. Po vypnutí klíče, nebo zavření dveří a nenastartovaném motoru ji řídící jednotka vypne. Jakmile odemkneš, nebo otevřeš dveře. Kamera se spustí.

 

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

kabel na kameru som tahal z prednej strany, stropnica ma od okna malu medzierku, tadial sa da pekne zasunut, ked som dal stlpik dolu, tak kabel pekne zapadol do stropnice a popod stlpik k poistkovke. Tam som dal upraveny menic (origo cinsky do zapalovaca) a pripojil na spinane plus.

 

Ja mam A6 (zatial bez pripojenej zadnej kamery) a funguje, problemy s SD kartou som si uzil skor s predchadzajucim mobilom. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...