Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Ahoj Jardo, jeden dotaz, mám ibizu 6L 2004 74kw tdi pd docela holátko....a chtěl bych si tam nechat dodělat vyhřívaná zrcátka a palubní počítač, možná i tempomat. Teď jsem našel možnost, dát budíky z 96kw tdi, které jsou s palubním počítačem, ale jsou z anglického auta, ze stejného vozu bych mohl mít i kompletní zrcátka se spínačem. Daly by se ty budíky, samozřejmě i s páčkama, využít, resp. třeba s využitím těch původních nějak upravit a zabudovat aby byl plně funkční pc v mém autě? ? Nebo do auta, které má km ukazatel a ne ukazatel v miles nejdou zabudovat? Děkuji za odpověď. J

Odkaz ke komentáři

2 Rolbař: Měl bych dotaz - OII po FL výbava Prima, dodělané rádio Bolero. Chtěl bych, jestli je to možné, dodělat HF (BT jednotku, kabeláž, mikrofon atd.) tak aby fungovalo s rádiem a pomocí něj se hovory daly ovládat. Co by ta sranda stála a případně jestli by se to dalo u tebe objednat - dodávka a montáž. A ještě jak je to časově náročné? Předem děkuji. Tomáš

Odkaz ke komentáři

jestli můžu za Jardu

většinou má v mílích jinak cejchovany a po přehození to nesedí

zrcátka/tempomat jdou dodělat pokud auto podporuje

 

hf jednotka pro OII FL potřebuje provést autorizaci přes maxidot který podle mě u tebe není takže to je problém, jedině tam dát nějakou starší jestli se chytne třeba 1Z0035729C

Odkaz ke komentáři

Poděkování Vašovi za perfektní práci a domluvu (zapojení AFS xenonů do OII předface po přestavbě).

 

Děkuji Karel :palec:

 

P.S. U toho mého Columba (2008) si prý firmware raději nemám nechat přehrát na novější, mohlo by se prý stát, že mi nebude vše korektně fungovat???

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

Poděkování Vašovi za perfektní práci a domluvu (zapojení AFS xenonů do OII předface po přestavbě).

 

Děkuji Karel :palec:

 

P.S. U toho mého Columba (2008) si prý firmware raději nemám nechat přehrát na novější, mohlo by se prý stát, že mi nebude vše korektně fungovat???

 

no taky se může stát, že přehráním na novější firmware se ti zaseknej celá navi, protože to nepobere deska a musí se vyměnit :))

Odkaz ke komentáři

kluci jsem rád že jste spokojení

už jsem měl pár navi kde aktualizace sw byla posun k horšímu, zvlášt když se podepisuje VW a z venku je škoda

 

silenbloky nevím zkus pohleddat v nabídce autokelly nebo jiném schopu kde je na výněr z konkrétního vozu

Odkaz ke komentáři

AKCE NA MĚSÍC ÚNOR

Dodělání tempomatu do vozů Škoda Octavie II FL, Superb II, Yeti modelový rok 2010,2011,2012. V ceně je instalace, spínače, aktivace.

 

Octavie II FL 2800,-

 

Superb II / Yeti 3300,-

Upraveno uživatelem Vaša
Odkaz ke komentáři

tak něco málo z foťáku :rolleyes:

OII tempomat, zadní pdc, kamera

Yeti tempomat, palubní počítač, klimatronik´- škoda jen že škoda servis přidal práci navíc svou zvláštní instalací HF sady a zadních reproduktorů- asi čím víc mědi tím lepší instalace :(

post-225-0-54821600-1328422616_thumb.jpg

post-225-0-07757200-1328422664_thumb.jpg

post-225-0-59313800-1328422694_thumb.jpg

post-225-0-59671200-1328422721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

tak něco málo z foťáku :rolleyes:

OII tempomat, zadní pdc, kamera

Yeti tempomat, palubní počítač, klimatronik´- škoda jen že škoda servis přidal práci navíc svou zvláštní instalací HF sady a zadních reproduktorů- asi čím víc mědi tím lepší instalace :(

 

 

Jjo s tou mědí to je jako s adidasem, čím víc pruhů, tím víc adidas, asi tak :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...