Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Správně, jinak by jsi mohl potřebovat Chocholouška, hezký fotky,povedený, kde to je přesně?

Jinak opět poděkování za práci, na tátové FII FL, montáž PDC a omluva za blbé auto na práci biggrin.gif,

snad se ochrání zadek auta lol.gif, máš u mě dvě speciality z masové produkce manželky, loňský a letošní vítěz Potravina kraje, tak doufám,

že nejsi vegetarián, to bych to pěkně posss.... rolleyes.gif

Odkaz ke komentáři

jj, přesně tak Orlí hnízdo - Kehlsteinhaus Obersalzberg - Berchtesgaden.

letos sem byl dole už 3x, je tam stále co prolejzat, ale nahoře poprvé, předtim sem to pro množství lidí vzdal. Ten výhled stojí za to :)

 

Buď ti blbne výbojka, ale spíš bych to viděl na balast - jednotku xenonu, co je přímo v lampě.

 

2 Jar_da: nemáš zač, hlavně jak píšeš, když to ochrání nárazník, bohužel u té FII je katastrofa cokoliv dělat pod palubkou, ten kdo vymyslel nerozebíratelnou palubní desku a pod ní plno součástek by se měl houpat na první borovici vedle česany...

Odkaz ke komentáři

.....máš u mě dvě speciality z masové produkce manželky, loňský a letošní vítěz Potravina kraje, tak doufám,

že nejsi vegetarián, to bych to pěkně posss.... rolleyes.gif

 

se má pan Kočí na co těšit B)

Odkaz ke komentáři

2 Octavius: nejjednodužší je zkusit prohodit z ruhého světla, nejdřív výbojku a pokud se závada nevyskytne na druhém světle, tak i balast. Nebo zrovna prohodit celá světla, tím vyloučíš vedení k nim.

 

2 Bobajz: Pokud to nebude něco moc tučného nebo hrubě mletého, tak si rád dám a už se těšim :D

Odkaz ke komentáři

Pan DODO z Kolína na klasiku u OII - chladič klimy, rovnou výměna termostatu a čidla.

a náhodně objeven šlendryán ze servisu, kde mu předtím měnili alternátor. Člověk nepochopí, jak to vzniklo a ještě tam pak dali kratší řemen a jen jsem se divil, proč tam nejde nazpátek :blink:

post-302-0-74778900-1321788351_thumb.jpg

post-302-0-25118800-1321788394_thumb.jpg

post-302-0-98039300-1321788430_thumb.jpg

post-302-0-85599300-1321788459_thumb.jpg

post-302-0-49961600-1321788498_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Tak se hlásím ke spokojeným zákazníkům Rolbaře. :lool: Zapojení výhřevu sedaček a ještě jak byl rozjetej tak mi zapojil i osvětlení čudlíku ASR a rozsvěcovač světel, doplnil nějaké šroubky co jsem časem poztrácel dokonce snad i vyluxoval. :lool: :palec: Dobrá práce :palec:

 

Jinak to vyhřívání je pecka, byl jsem vymrzlej jak prase a je to nádherný pocit :palec: Už se těším na další cestu autem . :rolleyes: Mladé jsem to ani neříkal, ona si vždy stěžuje jak jsou ty kožené sedačky zmrzlé takže jí vozím deku, takže až si sedne tak jsem zvědavej co bude říkat. :lool:

Odkaz ke komentáři

Kluci, už zas roupama nemá co dělat, vymýšlím různé kraviny, a vrtá mi hlavou, jestli by šlo udělat toto - rozchodit v OII předface ve tříramenném volantu (sport. starší typ) multifunkční tlačítka z volantu faceliftu - myšleno po stránce elektrické, komunikace, a tak.

 

Mechanicky je mi jasné, že by se to muselo napasovat, atd.,

 

Auto s Columbusem, gateway AD

Odkaz ke komentáři

jsem rád když vidím, že je zákazník spokojen ;)

 

rada pro všechny: když dáte někam auto na opravu/úpravu zeptejte se jestli s tím co bude dělat má zkušenosti a pokud se mu to nepodaří jestli dá vše do původního stavu.

nedávno mi přijela OII kde se někdo snašil dodělat ASF xenony z OII FL. Lampy sice svítily, ale místo regulace sklonu se světla třepaly jak kdyby dostaly křeč. Když jsem viděl v lampě přestříhaný stejně černý dráty bylo mi do breku. Nakonec vše dobře dopadlo a plně funkční odjelo.

post-225-0-62624800-1322336176_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vaša
Odkaz ke komentáři

jeden vymazlenej golfík na předělání halogen na xenon ASF s LED DRL a dokodování zadních LED aby nepsaly chyby

 

to byla ta rozebraná?

 

 

to už je měsíc zpět

rozebraná je už složená skoro komplet přestavba na FL (xenony, klimatron, PDC, el. sedačky, L&K vnitřek, a další drobnosti)

post-225-0-79809700-1322336623_thumb.jpg

post-225-0-56781900-1322336650_thumb.jpg

post-225-0-63859500-1322336690_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...