Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,

 

objednal jsem si na zakázku z D štelovák a vzhledem k tomu, že nemám ani stahovák a konec konců ani čas, a mám rád když je práce provedená profesionálně, obracím se na vás s prosbou o montáž a následné laser. geo. jestli máte tu možnost. Bylo by snad někdy ke konci března. Auto bych vám nechal na cirka týden? Nastíníte mi cenu cca? Klidně SZ :palec:

 

Děkuji

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Jardovi ještě jednou díky za instalaci Bolera a HF :beer: nechápu jak jsem bez toho mohl fungovat :loool:

 

 

víš jak, dokud nemáš nevíš, jak k tomu čuchneš, nechceš už jinak :D

Tak to se Vojto pleteš, ti Jarda neříkal, že to je poloviční krok? že do roka a do dne budeš dávat Columba a že jsi ho měl dát rovnou :D :lol:

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Taky jsem se Jardy už ptal co bude ještě potřeba vyměnit když budu chtít columba :lool: já nevím no často stojím na ulici a nerad bych měl díru v palubce... třeba časem ho nahodím :D

 

Jardo ještě technická půjde tam teď vrátit zpátky ten Stream, aniž bych musel něco měnit? kódování beru jako samozřejmost... Jde mi o to jestli ho mám prodat nebo si nechat v záloze :palec:

Odkaz ke komentáři

Taky jsem se Jardy už ptal co bude ještě potřeba vyměnit když budu chtít columba :lool: já nevím no často stojím na ulici a nerad bych měl díru v palubce... třeba časem ho nahodím :D

 

Jardo ještě technická půjde tam teď vrátit zpátky ten Stream, aniž bych musel něco měnit? kódování beru jako samozřejmost... Jde mi o to jestli ho mám prodat nebo si nechat v záloze :palec:

 

 

půjde tam, jen se nakóduje HF do něj a vše pojede

Odkaz ke komentáři

Dekuji Vasovi za dopojeni el. sedacek... :palec:

Jinak info pro ostatni... sparovani klicku s pozici el. sedacky, se musi delat postupne...sedacka 1 - klic1, sed 2 - klic 2 a sed 3 - klic 3...

Jestli preskocite pozici, jak ja, tak klicek nenaucite pozici sedadla a zrcatek... Dik Rolbarovi za konzultaci a sobe za napad... Skodovka to do manualu aspon do meho nenapsala...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Není zač :)

 

taková malá asijská vsuvka Toyota Corrola E12 133t km poctivých 2,0TD D4D 85kW

klasický servis + spojka, setrvák, rozvody.... u OII by to bylo za cca 20t materiál + 5t práce,ale je to hold Toyota, takže materiál 48t + 10t práce(druhovýroba LUK, INA...) :lol:

Dle konstatování servisu Toyota spojka odchází kolem 100tkm + setrvák ve 150tkm, dobrej bussines :o a jejich cenovaná nabídka s prací 70t Kč :wallbash:

Až zase někdo bude drmolit nad cenama dílů VW group, tak by se měl zamyslet....

post-302-0-12911100-1365184900_thumb.jpg

post-302-0-79818600-1365184909_thumb.jpg

post-302-0-94411400-1365184919_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...