Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

0001 jezdí samo na mé :) jinak to bylo určeno na vozy, co budou mít 3 a více výbav které se do daného modelu nikdy nedávaly z výroby např.: kamera, osvit nohou, PLA, FLA a podobně. bohužel se většinou zapomínalo vylepovat co koukám, tak jsem je rozdával i mimo pořadí

Odkaz ke komentáři

Ahoj pánové mám kolegu kamaráda z Prostějova a chtěl by na Sup I TDI 103kW dodělat tempomat je to možné, jak dlouho dopředu zavolat a kolik asi korun počítat? Díky.

Takže jsem se Rolbou domluvil že dáme společný téma protože jsme na tom v některých věcech stejně.
Vzájemně si nekonkurujeme a oba nemáme moc času a nějaký fotoseriály : ))))))))
Je to pražský servis s pobočkou v Prostějově a Prostějovský servis s pobočkou v Praze (Peci) biggrin.gif


takže dělám z 90% elektromontáže/ diagnostiku/ soft. úpravy/ mechanicky práce spojeny s elktomontážemi/ dodělvání ne-origo příslušenství/ doladění po bouračkách/ zjištování PINů-km/atd.

 

Odkaz ke komentáři

to jsou ojniční ložiska na klice 130 000 km BXE vyrobený 4.3.2008 v 19:56h podobnou vadu mají skoro všechny BXE motory z let 08-10, je krásně vidět, že kompozice je ojetá, netrvalo by dlouho a začalo klepat načež by z toho jedna z ojnic vypochodovala

 

to stříbrné je spodní - nenamáhané, to druhé je vrchní které se hodně namáhá při stlačení pístu v HÚ, tam co vylézá zrzavá již není kompozice

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Masakr:) ale podobne fotky jsou inspiraci nam plebsu:D jinak dekuju za fotkz rouna, clovek aspon vi, kam se to jeste vejde:) Pocitam, zes tam dal to LaK tlumeni. Ja ted resim, co dat na podlahu jako dalsi vrstvu pod pedaly a na podbehy. Jinak jak tam neprekazi ta spousta kramu, to se to pak pracuje:)

Odkaz ke komentáři

Kovářovic kobyla... taková menší úprava a generálka :D

Než generálka, spíš vypadá to jako totálka. Vhodná na repasi. Možná úpravu.

A pak se to stejný najde na bazoši jako voňauka po doktoroj z Rajchu. Za vo kilo víc než na mobile.DE.

Hele respekt voe, JAKO!!! nejvíc

Upraveno uživatelem kejml
Odkaz ke komentáři

problém je výrobce, většina šálů v koncernu je KS - Kolben Smidth, tyto co se vydírají jsou od jiného výrobce, takže víceméně výrobní vada ke které se nikdo nemá, pokud rozebereš BXE 07 s KS šálky, tak při stejném nájezdou jsou skoro jako nové

 

no hezky si hraješ, předpokládám, že stejný výrobce dělal i vačkovku na 2,5 tdi pětiválci 128 kW, tam se to taky sjíždí neskutečně a u všech

Odkaz ke komentáři

hledal jsem něco, co by vylepšilo zvukovou izolaci např. rouna na podlaze, našel jsem toto:

 

http://www.floorwood.cz/podlozka-pro-akustickou-izolaci-multiprotec-x3-3-mm/

 

není to sice pro automotive, ale jinak tam vidím jen pozitiva a oproti prodávaným rohožím to má větší měrnou hustotu (cca 3x), takže poměrně ideální na přední podběhy, došlapy a okolo tunelu, kam se nedá nic jiného pořádně dát.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...