Přejít na obsah

Možnosti kodování OIII


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dovolím si jako čerstvý majitel OIII 3 dotazy

- jde nakódovat "DSG plachtění" i do normal a sport režimu? Při Eco to fakt řadí dost brzo.

- jde někde nakódovat aby si Swing pamatoval volby že se má zhasínat?

- jde někde nakódovat aby si Swing pamatoval poslední zobrazený obraz (mám tam obraz rádia a po znovunastartování tam visí obraz 4 stanic)

 

Odkaz ke komentáři

Gabuliatko: Ak si dobre spomínam, tak plachtenie je naozaj len v Eco režime. Normal a Sport ho nemajú, a myslím, že ani v Individuale to plachtenie zvoliť nejde. Zhasínanie u Swingu myslíš vypínanie displeja? Posledný stav by si ale mal pamätať, je však možné, že to ide len v štýle buď rádio, alebo média či aux a v rámci nich sa to vždy vráti do nejakého predvoleného zobrazenia.

Odkaz ke komentáři

Zhasínanie u Swingu myslíš vypínanie displeja? Posledný stav by si ale mal pamätať, je však možné, že to ide len v štýle buď rádio, alebo média či aux a v rámci nich sa to vždy vráti do nejakého predvoleného zobrazenia.

 

Je to tak jak popisuješ. Protože to je pouze záležitost softu tak mne vytáčí že někdo myslel víc než já a ví jaké nastavení má uložit i pro příště a co má zobrazit po startu. Nu což.

Třeba místo digitálního tacha by se mi víc šikly hodiny a teplota většíma bukvama.

A že nejde defaultně vypínat nechápu, na jednu stranu si to hraje na ekologii a na druhou defaultně svítí displej jako kráva.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

neřešil někdo dodělání palubního počítače? Mám základní Oiii, kde mi palubní počítač ukazuje pouze venkovní teplotu a najeté kilometry.

Rád bych aby se mi tam zobrazovala spotřeba, dojezd atd. Co bude potřeba? Koupit páčku pod volant, dokódovat.. Umí to někdo? :)

 

Děkuji Dalibor

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest Tibor12

Pekny podvecer prajem. Mam otazku ohladom kodovania novej rs 2013 . Mam ju v zaruke ale rad by som dokodoval nejake prakticke veci, a ci ak sa to spravo mi nepadne zaruka alebo sa moze servis na to vyhovorit ze tam bol zasah?? V skodovackom servise mi to nevedeli spravit(nechceli). Dakujem .

Odkaz ke komentáři

Original VCDS se zárukou se dá sehnat levneji než je těch 7900,- za Vag Can Pro, který bych řekl že je i pro začátečníka složitější než VCDS. Já mám oba jak VCP tak VCDS a z 90% používám VCDS

Napiš a myslím, že budeš s cenou spokojenej. Sice mu občas trvá než zareaguje, ale určitě odpoví. Popř. ti na něj mohu dát přes SZ telefon.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, mám 3 otázky..moc mi pomůže odpověď :-)

 

1) Když aktivuju HHC , tak aktivace se provádí v long coding a násleně čas držení v adaptacích?

 

2) XDS nastavení najdu kde?

 

3) CH a LH bez děšťového senzoru, jde? Někde jsem se dočetl,že CH jde a k LH je potřeba senzor, dá se to nějak obejít,aby tomu bylo jedno, jestli je světlo nebo tma?

 

Moc díky za jakékoli odpovědi

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jakubsl:

1) Aktivace HHC (asistent rozjezdu do kopce) – jednotka ABS, Byte 25, bit 0 a 1
Já to udělal přes LCode 2 (je v nabídce LCode nahoře), tam jsem je ručně zaškrtnul.

 

Nastavení HHC

1. STG 03 (Bremsenelektronik) auswählen
2. STG Anpassung -> Funktion 10
3. Berganfahrassistent (Hill-start assistant)
4. wert entsprechend anpassen
(Default Wert: normal) LATE = drží déle brzdu

 

2)Aktivace XDS – jednotka ABS, Byte 23, bit 1

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...