-
Počet příspěvků
269 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Rosta RS
-
Kdyby měl někdo zájem o ty PHILIPS Xenon X-tremeVision mám úplně nové plná záruka originál žádná čína zakoupeno u nás dodám doklad o koupi cena 3000,- za pár
-
právě že chci pro jistotu zachovat původní konektor :)
-
Ok díky za info, to je škoda no co se dá dělat udělám tedy přechodky..
-
A nejdou jen původní piny z předface konektoru vypinovat a dát do konektoru face? nejsou náhodou ty konektory stejné? možná blbá otázky :)
-
Umíte někdo nakodovat na Octavii III RS MR2016 s Columbusem Performance monitor? Našel jsem pouze návod na Offroad který jsem otestoval a funguje, ale ten mi je na RSu k ničemu :( každopádně nějak to musí jít viz příloha..
-
"únik oleje" Sání vzduchu (podtlaková membrána....)
Rosta RS odpověděl Bazyovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Olej prolíná kolem hřídele výřivých klapek, tak tě v brzké době čeká výměna celého sání. Doporučuji použít hliníkové jak je psáno výše, to nezlobí. Doporučuji také zkontrolovat tu podtlakovou baňku zdali drží podtlak, bývá často prasklá membrána.. -
už si to bohužel nepamatuji, ale bylo jich dost, protože je to rozděleno do několika větví cca 8-10 odporů
-
Možná hloupá otázka, ale jde el. otevírání 5tých dveří dodělat na O3 hatchbacku? např. použití tlumičů ze superba..
-
Dá se to dodělat i na sedanu? (použít pistnice třeba ze superba?)
-
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
kdybych měl jít do čištění tak jedině tady http://www.advanpure.cz/section.aspx?id=3 jako jediní čistí bez rozřezání a znovu svaření obalu a suchou cestou. -
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Záleží na tom kdo a jak to čistí o náhražkách ani nemluvě.. nicméně tady mám foto koncovky na mém bývalém BMN najeto 160tkm a filtr původní samozřejmě že při nájezdech kolem 250tkm a více začne být problém, ale s tím se prostě musí počítat je to prostě daň za nižší spotřebu oproti benzínu -
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
čti pořádně!!! jak píše napajedlak, stará Avie plnící euro minus šest produkuje saze, ale tak velké, že tvé plíce je vykašlou a poradí si s němi, kdežto moderní nafťáky tyto částice mají tak malé, že je plíce zcela pohltí do organismu a pak ti tyto rakovinotvorné částice... navíc katalyzátor ti nic nezachytává ale jen mění emise, pevné částice ti zachytává DPF česky "filtr pevných částic" jak jsem psal výše nejsem ekofanatik ale taková nezodpovědnost vůči ostatním mi nepříjde fér!!!! ledaže píšu to znova, ten kdo si vykuchá DPH ať si ty výfukové plyny protáhne přes své plíce!!! -
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Přesně!!!!!!!!!!!!!! -
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Klidně si filtr vykuchej, ale pak ty rakovinotvorné částice filtruj přes své plíce!! a nepouštěj je na lidi za sebou!! Nejsem žádný ekologický maniak, ale toto řešení je nezodpovědné vůči ostatním lidem nemyslíš? Už aby i u nás byly kontroly jako např. v Rakousku!!! -
paráda díky moc to jsem přesně potřeboval :)
-
obkresli podle původního rámečku z OII face, pak nahrubo oříznul flexou a pak ruční práce s držákem smirkového papíru abych chytl rovinu práce tak na jedno odpoledne :)
-
moc děkuji, pin6 vůči jakému pinu na kameře? pin12 vůči kterému pinu na kameře? to asi nebude jedno a napájení? konektor u kamery červený-pin1 předpokládám stálé plus hnědý-pin2 což je kostra černý-pin4 předpokládám spínané plus
-
Máte prosím někdo pozice zapojení originál couvací kamery OIII s Columbusem? (konektory, piny) díky moc Rosta
-
1Q0 858 069 J 041 v černém provedení, cena cca 1150,-
-
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Ta firma co jsem dával odkaz je jediná, která to dělá bez rozřezání obalu a suchou cestou.. a je jediná které bych věřil.. -
Koupě OII RS TDi - rady, tipy, na co dát pozor apod.
Rosta RS odpověděl RejdySSovi v tématu 2.0 TDI DPF (125 kW)
Evidenční prohlídkou bys měl projít a je samozřejmě povinná při každém přepisu vozu. Ale pro jistotu si těsně před vjezdem na stanici vyčisti koncovky výfuku. Nicméně STK už neprojdeš (pokud nemáš známosti a vezmou si riziko na sebe) a na druhovýrobu za 12tKč zapomeň pokud auto nebudeš chtít hned prodat, protože nic nevydrží a jsou to vyhozené peníze oknem. Dneska auta s vykuchaným DPF jsou jen kupa šrotu a ani bazary ti je už nevykoupí. Osobně bych do takového auta nešel. A sleva 10tKč je směšná vzhledem ke starostem které tě pak budou čekat. je totiž otázka proč filtr kuchal buď byl jen ucpaný, nebo ho ucpaly např. špatné vstřikovače. to už ale nezjistíš a on ti může říct cokoli.. Raději si se podívej po jiném, které má originální DPF, které se dá dneska profesionálně vyčistit např. http://www.advanpure.cz/section.aspx?id=3 za zlomek ceny nového filtru. -
Chci to do Octavie RS to tlačírko "VRS mode" má, tak by neměl být problém.. teda doufám :)
-
Tak to je dobrá zpráva.. do toho bych případně šel..
-
Nevíte někdo zdali jej lze dodělat, tak kde původně na OIII nebyl?
