shikaree
Uživatelé-
Počet příspěvků
508 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele shikaree
-
A my s O1 ti asi těžko poradíme, že? Než se vztekat, tak je lepší používat mozek a psát do správné sekce... Na to není třeba maturita...
-
Docela by mě zajímalo, za kolik šla nakonec pryč. Klidně SZ🙂
-
10W40 spotřebě oleje určitě prospěje, jelikož je hustější než 5W40, tudíš spotřeba oleje klesne. Záleží na jak dlouho to pomůže. Dělat GO za 60t Kč u bezcenného auta je nesmysl.
-
Sháním zadní stahovacky, respektive funkční komplet motorky. Viz inzerce-koupím díly.
-
Koupím na O1 zadní elektrické stahovacky včetně funkčních motorků, klidně poškozené/praskle. Potřebuji hlavně ty motorky komplet. Praskly mi, okno sjelo a já blbec je vyhodil do popelnice dřív, než mi došly nové. Samozřejmě jsem je vyhodil i s motorkama. Vůbec mě to netrklo. Chybama se člověk učí. Spěchá to. Děkuji.
-
Znám to moc dobře. Slýchával jsem to na vysoký škole dost často😀 Každpádně Třebíč je dost daleko. Vedu s něma zatím od včerejška emailovou komunikaci. Ještě tu mám kousek ( 40km ) Mojekolo.cz, ale nemají tam Superior. Tak koukám ještě na Meridu Big.Nine 300 Silk Anthracite. Že bych si přímo tam zajel na osobní prohlídku.
-
Neříkám že to to auto neujede. Pro diesely to není problém. Spíš jsem se podivoval nad tím, že jeden řidič je schopen s O1 najet takovou porci km.
-
Tak ať ti dělá jen radost a užijete si ve zdraví každou společnou chvíli, protože je vidět, že máš k autu citový vztah, tak ať vám to holky dlouho spolu vydrží😉
-
Díky moc za rady a tipy. Ty horský kola vypadaj suprově! raymon: a ta slevička na velokram.cz se vyřizuje jak? 2000kč dolů by se hodily. Klidně SZ. Jakou použít velikost rámu pro výšku cca 181cm? Asi 19", že?
-
Jsem v cyklistice laik, ale chtěl bych si nějaký koupit. Cenová relace kolem 15t Kč ( maximálně 20t Kč jsem ještě ochoten dát ). Jedná se hlavně o jízdu po asfaltu, vesměs silnice 2. a 3. třídy ( tj ne moc kvalitní asfalt ), polní cesty a lehký terén. Určitě ne závodničku, stejně jako horské kolo určené do terénu. Ideálně něco rozumnýho mezi. Kolo bude sloužit na ježdění se synem a manželkou po okolí a na menší výlety. Žádné sprinty a rychlostní rekordy. Děkuji za každou radu ( ideálně s odkazem na daný typ )
-
Jestli si s "jedničkovou" Octou nahrkal přes 700t km, tak to jsi masochista😀
-
Ještě by chtělo vědět o jaký typ motoru se přesně jedná? AGR? ALH?
-
Na STK si dej zimáky ( nebo jiné schválené kola+pneu ), protože s těma 225/50/17 neprojdeš.
-
225/45/17 jsou sice schválené na Octu, ale nemá to v TP skoro nikdo a navíc je to zbytečně široký. Podvozek na to není stavěný. Tahá to moc za volant, přetěžuje posilovač řízení a o vyjetých kolejích nemluvě. Ideální jsou prostě 205/50/17 a pro slabší motorizace 205/55/16. Ty 225/50/17 na tom kombajzu vypadají šíleně A o veškerých problémech na STK...atd, jak píše Martin, se nemá cenu ani bavit. Dal bych to pryč.
-
2002 už nebude lanko. Lanko byl jen AGU předfacelift.
-
V bazaru tyhle informace nesežene. Tam půjde hlavně o stav.
-
Dle fotek vypadá slušně. Interier hodně zachovale. Volant neohmataně. Karoserie by mohla být zdravá. Negativa dle mě: svěšený výfuk ( a nějak moc vystrčený ), přední kotouče vypadají před smrtí, pouze 16" kola Spider na zimních. Pěkné 17" s letníma dalších 10t Kč + základní servis ( včetně rozvodů...atd ) dalších 10t Kč. Každopádně za mě nejhezčí kombinace Octavie RS 1. generace, tj. černý sedan ( k dokonalosti chybí jen ty 17" Spidery ).
-
Chci se zeptat. Jsou zadní stahovacky pro elektricke ovládání u liftbacku a kombiku stejne?
-
Škoda, každopádně díky za informaci.
-
Zamrzí to, že nikdo ze zájemců se k tomu nějak nevyjádří. I kdyby aspoň napsali, že to nakonec neobjednávali...
-
Rok se s rokem sešel a stále bez odpovědi na mou předešlou otázku. Dotaz i nadále zůstává stejný. Byl bych rád, aby na to někdo odepsal. Velice mě to zajímá!
-
Doživotní = do smrti převodovky Každý kdo je trochu "normální" tak ví, že žádná náplň nemůže být nikdy doživotní.
-
Nezapina se ventilátor chladiče bez zapnuté klimatizace proto, protože teplota chladicí kapalina je v normální mezi. Diesel v těchto teplotách nezahrejes běžnou jízdou natolik, aby se chladicí kapalina musela chladit ventilátorem. Samozřejmě musí termostat fungovat tak jak má. Až bude léto, ve stínu 30 stupňů, tak ti ventilátor pojede i bez zapnuté klimatizace.
-
Nejde ani tak o Flender flare, ale o ty převařený disky. Já bych si takový kraviny na auto nikdy nedal. To patři tak možná na tuning srazy mezi puberťáky, ale ne na normální silnici.
-
A ještě tu je další věc a to, že pokud budeš účastníkem jakékoliv nehody ( tzn ať budeš viník nebo poškozený ), půjde pojišťovna pouze po tobě. Právě kvůli těm nesmyslům, co se snažíš hodit na auto. Pořádně si to rozmysli...
