Přejít na obsah

Poruchy a problémy 1,8 TSI


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

sorry nevsiml jsem si to... kde ti delali rozvody... autorizak nebo jiny servis... Jinak neco podobneho resim v jinem topicu...

 

mno autorizák si moji důvěru nezískal bohužel a byl i daleko na odtah. Takže obyč servis. Teď jsem domluvil na středu nějakýho borce, který ví kde jsou kola u auta, tak snad řekne kde je zakopaný pes :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím , chci se zeptat jak jste na tom se spotřebou oleje mám 2 octavii rok 2010 a docela můžu s klidem říct že víc utratím za olej než benzín,nedávno mě palubní pc vyhodilo kontrolu hladiny oleje a bylo tam na min dolil jsem tam na půlku cca 750 km mě to vyhodilo kontrolku znovu říkám co to je za blbost tak jsem šel zkontrolovat olej a bylo tam na rysce min , tak že sundat ochrannou ližinu motoru nikde ani kapka oleje motor čistý zátka dotažená filtr taky ani z výfuku nic , zkoušeno přes bílí ubrousek a ani flek tak že co mi poradíte čím by to mohlo být podle servisní knížky je tolerance nebo li norma 0.5L / 1000 km tak že já v toleranci nejsem :D dík za rady a odpovědi lámu si stím hlavu a mám obavy že to bude tučná oprava

Odkaz ke komentáři

Nazdar, mám rok po výmene rozvodov v autoriz. servise(130tis - reťaz už bolo počuť aj pri voľnobehu), kladka vymenená za "K", teraz ráno pri studenom štarte sa reťaz opäť na 3 sekundy ozve. Bol som reklamovať, zajtra mám pristaviť auto. Som zvedavý, že čo... a čo mi skúsia naúčtovať...Poraďte niekto na čo si mám dať pozor. ď

Odkaz ke komentáři

Zdravím všechny,

 

můj post je asi offtopic, ale nechci zakládat nové téma, tak se zeptám.

 

Chci koupit supa 3/2010 1.8TSI, najeto 110 000, ale po přečtění tohoto threadu nevím jestli bych udělal správně koupí tohoto motoru z daného roku. Jsem připraven ihned udělat rozvody.

 

Můžete mi poradit,pls?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři

to by bolo dosť choré, keby aj K napinák už po roku prevádzky bol na výmenu.. taký prípad som ešte nepočul.

 

K napinak neni na vymenu, ale retez je vytahan... to nema s napinakem primou souvislost...

O K napinaku jsem taky jeste neslysel ze by byl KO... ale skoceny jo...

Odkaz ke komentáři

tak že ze škodou samohyl olomouc řešíme baštění oleje stím že dolili jsme do plna olej a až se rozsviti kontrolka mam zavolat a dovezem auto knim na tyden podivaji se na to ale predem receno prace jde na jejich naklady ja pouze material tak ze lepsi jak kdyby me poslali do prdele navic vyloucili udajne krouzky a nevericne se na me dival ze po 1600km ujetych to spapalo 2 litry oleje snad to vse dopadne dobre a udajne se nejedna o skrytou zavadu coz me zarazilo :) udajne nafta bere jeste vic oleje cituji reditele skodovky samohyl

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...