Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Martypova Octavěnka na dodělání NIVELACE pro XENON tak jak to má být

plus kodování a kompletní diagnostika VOZU......

Oprava natažené muziky prahem když už to bylo celé rozhozené ....

4AUVEC TVÁ PRÁCE se mi líbí..mám dotaz na kolik by vyšlo nechat si udělat tu nivelaci xenonu??+podsvitit budiky a ovladani do cerveno modra...je to octavia 1 face díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Času málo ale tento příspěvek nejde nedat :-)))

 

Volal člověk hele montujem tažné na OII potřebujem potom udělat diag.kodování....řikám u OII to neni uplně jednoduché nechcete to namontovat nééééééé to zvládnem .....

 

no tak mechanicky to udělali ale elektricky to tak trochu posr....!!!! člověk pak volal a chtěl opravu prostě masakr a nekomentovat to asi pak si na vás zpomenou když to chtějí opravit.....

 

v autě nešlo krom nastartování motoru vůbec nic doslova....topení klima blikače stěrače centrál všude chyby.....človíček co zapojoval elektriku tažného tak nedodržel co měl a propojil pár nesmyslných věcí....

 

následky vadné BSG a Gateway už vše maká ale některé další jednotky hlásí podivné hlášky asi nakopnuté dnes budu pokračovat....

 

a to nemluvě o namontovaném Magicaru od té firmy mazec humus koukněte na foto........Mrs.

post-242-1265793778_thumb.jpg

post-242-1265793785_thumb.jpg

post-242-1265793791_thumb.jpg

post-242-1265793797_thumb.jpg

post-242-1265793803_thumb.jpg

post-242-1265793809_thumb.jpg

post-242-1265793817_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Rob to napsal dobře!!! :-)))

 

Palo no co na to dodat více :-)) včera jsem to předal zpět dořešil zbytek kára je ok.....pán doufám vyléčen kontaktoval mne přímo majitel a celkem mazec:-)) a chce abych mu předělal ALARM takže to bude druhá práce a celkem blbá :-)))navíc co mě zarazilo zaplatil více za alarm než by platil u mne !!! a to se lidem občas nezdá má cena ale bohužel kvalitní služba by ve všech profesích měla být ceněna......

 

PS majitel vozu auto koupil 11/2008 a uplně nové bez SPZ ho vezl na ALARM a takhle mu to tam zkur****................a řikal že by se to mělo někde zveřejnit jak dělají.....

Odkaz ke komentáři

Znovu pěju chválu na Martina! Tentokrát to byla velká elektro specialitka, co jsem si po konzultaci s ním vymyslel a všechno naprosto OK

další ochrana rulez :lool: - zase můžu o trochu lépe spát :D

Kvalita provedení jako vždy, žádnej salát kabelů!!!

Není co dalšího dodat - Martin prostě umí!

Takže ještě jednou díky!!!

:D

Odkaz ke komentáři

Pokračování ...neb verze 2 bohužel další auto od nejmenované F. jako předchozí OII....Montáž PDC neudělali jen majiteli namontovali facelift couváky do nárazníku barva moc nesedí :-)))))a provedení vrtání se také moc nepovedlo a navíc i toto blbě zapojili....to už člověk nechápe a navíc jen dotáhli kabeláž PDC od nárazníku do kufru a dál prostě nic.....takže na mne zůstalo to celé rozebrat a opravit kabeláž v nárazníku a dodělat jednotku a kabeláž ve voze a potom i předělat gateway a vše nakodovat aby columbus ukazoval co má ......

post-242-1266219909_thumb.jpg

post-242-1266219914_thumb.jpg

post-242-1266219920_thumb.jpg

post-242-1266219927_thumb.jpg

post-242-1266219935_thumb.jpg

post-242-1266219941_thumb.jpg

post-242-1266219947_thumb.jpg

post-242-1266219953_thumb.jpg

post-242-1266219958_thumb.jpg

post-242-1266219963_thumb.jpg

post-242-1266219970_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

17.2 dalsi super rychla oprava a maxx spokojenost

vymena zamku dveri a spinacky zjisteni pinu a predelani klicu dalky .

 

Nejdriv jsem myslel ze srandujes ze na nem odjedeme ale kdyz jsi po 1.5 hodine psal ze hotovo tak klobouk dolu sikulove :loool:

Uz se tesim na dalsi navstevu ,instalaci alarmu.

Jeste jednou velke diky

post-738-1266479269_thumb.jpg

post-738-1266479287_thumb.jpg

post-738-1266479300_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak BEEDONE opět jezdí jak je vidět zachytil i mechanika v akci oprav :-)))))včera u mne byl vše jsem mu v podstatě na počkání dal dohromady a v pozdní večer byl opět za volantem :-))))

auto přivezla odtahovka.....

poškozené komplet zámky vylámané....humus...

dvěře dojebané nešli ani zavřít zacvaknout nedržela kotva zámku vypáčené.....oprava centrálního zámku dveří nová vložka a krytka....

a dveře v pertlu prohnuté tak proběhla i klepířina lehce :-)))))

 

 

jak řikám každému nejdřím aspon trochu znemožnit odjetí proti náhodnému blbci.............

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...