Jump to content

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...

Ol@f

Recommended Posts

Přidávám se Ondro k ostatním se smekáním klobouku :palec: . Nejdřív jsem si myslel, že to je nějaký photoshop, ale jak vidím, tak je to realita, takže fakt smekám, že jsi dokázal něco takového :palec: :palec:

Ondro, tak to jsi teda opravdu machr! Taková změna je o velikém odhodlání a pevné vůli. Já taky bojuju. :-) Jinak změny na autě jako vždy na 1 s *!

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Tyhle polňačky bych dal i s plasťákem:-)))

Jo, to bývá největší poser. Člověk si to někde offroadí lesem, myslí si, jak to není hard-core a pak najednou narazí na borečka ve Feldě, která si to dává zcela s přehledem taky. A hned je veškerý ego v prdeli :lol:Osobní zkušenost :jelen:

Jinak to krytí podvozku je parádní, konečně můžeme vyrazit společně do písku a bude mě mít kdo vytahovat, až se zahrabu :palec:

Díky moc za odkaz, asi do toho půjdu. Zítra tam zavolám co za to chtějí a zeptám sr na jejich požadavky, jak přichystat lak.

Spíš mě zajímá, když už kamen prorazí fólii a načne lak, jestli to něco nezačne dělat. Ale na předeķ dám tu nejsilnější - ideálně na celé auto. A tam kde to prostě neohnou, bude fólie tenčí :)

Přední, zadní nárazník, prahy, kapota, zrcátka, vnitřní prahy. Kromě čelního komplet okna včetně panoramy všechno od Hejtmanka a spokojenost. Jen tu kapotu bych udělal celou a ne částečně jak ji mám. Budu u něj něco realizovat i v interiéru ale nejezdím tam často a tak máme trošku problém to sladit časově.

• Ol@f locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...