Přejít na obsah

blbne stahovanie okien


wave

Doporučené příspěvky

Caute. Mam taky problem s prednym pravym bocnym oknom. Ked som auto kupil, tak v polohe 1 v ovladaci pri vodicovy sa okno zacalo stahovat az priblizne po sekunde mozno aj viac. V polohe 2 to slo okamzite.. pri vodicovom okne to funguje okamzite v oboch polohach. Dnes som spozoroval ze poloha 1 pri spolujazdcovy je uplne mrtva.... Okno sa da stiahnut iba polohou 2.. nieco podobne mala na aute aj mama - tiez o1.. jej to zacalo po navsteve servisu.. a dali jej to tam aj dokopy tusim. asi to bude beznejsia zavada.. neviete v com by to mohlo byt? Dik za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Od roku výroby 2001 a výše tuším se nechá vyměnit jen ten vodící člen, takže pokud máš novější auto, tak nová stahovačka je zbytečná...jinak výměna je děsněj vopruz s lankem a doporučuju trochu povolit napětí lanka, pač to mají z výroby našponovaný, že by to uřízlo salám ;) . Mrkni do sekce návody a tam myslím na vyndání stahovačky bude, sám jsem tam jeden na opravu vedení lanka dával, ne na výměnu vedení u držáku, ale opravu vodící drážky, která praskla a taky mě to chrastilo, jen okno nechodilo šejderm...http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=19260

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Nevíte, co by mohlo způsobovat pomalější stahování a vytahování okna? Zároveň mi to skřípe, jako by to jelo přes nějaký kamínek.

 

Edit: Ještě se mi stává, že když okno posunu úplně dolu a nahoru, tak se mi posune směrem k A sloupku a ručně ho musím posunout zpět. Občas ani nejde automatický dojezd.

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Nevíte, co by mohlo způsobovat pomalější stahování a vytahování okna? Zároveň mi to skřípe, jako by to jelo přes nějaký kamínek.

 

Edit: Ještě se mi stává, že když okno posunu úplně dolu a nahoru, tak se mi posune směrem k A sloupku a ručně ho musím posunout zpět. Občas ani nejde automatický dojezd.

Cauky mam podobny problem. Oboje predni okna mi takto blbnou. Nejdriv zacali levy po bouracce spravovany tak jsem si myslel ze je to tim ale pozdeji zacali i pravy tak nevim tez co je spatne uvnitr dveri

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Caute. Mam taky problem s prednym pravym bocnym oknom. Ked som auto kupil, tak v polohe 1 v ovladaci pri vodicovy sa okno zacalo stahovat az priblizne po sekunde mozno aj viac. V polohe 2 to slo okamzite.. pri vodicovom okne to funguje okamzite v oboch polohach. Dnes som spozoroval ze poloha 1 pri spolujazdcovy je uplne mrtva.... Okno sa da stiahnut iba polohou 2.. nieco podobne mala na aute aj mama - tiez o1.. jej to zacalo po navsteve servisu.. a dali jej to tam aj dokopy tusim. asi to bude beznejsia zavada.. neviete v com by to mohlo byt? Dik za rady

 

Mal som ten isty problem s ovladanim od sofera.

Riesenie: rozobrat ovladac a precistit spinacie plosky a aj tie gumove cupliky vo vnutry, bola tam masnota a zle to spinalo

Odkaz ke komentáři
Možná někdo někdy bude mít podobný problém, tak napíšu, jak jsem dopadl. Předchozí majitel měnil stahovačku a okno nebylo u A-sloupku vsazené do držáku. Vazelínou jsem promazal kolejnice, vsadil okno a vše funguje bez problému.

Neco podobneho jsem mel a byl prasklej takovej plast na tom mechanismu.Pak to najednou povolilo a okno spadlo dolu jelikoz to drzelo ty lanka napnuty.Takze rozebrat tapec a sundat stahovacku a kouknout ny ty plasty.Pak se stane ze se lanka povoli a prekrouti a muzes menit celou stahovacku.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, mám ten samý problém se stahováním okna. Krokování funguje na obě přední okna bez problémů, ale aby okno samo sjelo to u řidiče funguje jak kdy, u spolujezdce vůbec. Chápu dobře že mám rozebrat ovladač a zkusit ho vyčistit?

Ad1: Tak jsem přišel na to, že při zhasnutých světlech to funguje, když rozsvítím a stahnu jas palubky tak to funguje taky a když ho zase přidám, tak to nefunguje. Nevíte někdo, v čem by mohl být problém?

Upraveno uživatelem Mirass
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...