Jump to content

Jakou pojistku


Recommended Posts

ahoj všem, předevčírej jsme koupili pěknou OI a bojíme se odcizení.

Když to tu čtu a vidím rady, že raději pojistit než cpát peníze do zabezpečení tak mě napadlo založiit téma jaká pojistka vypadá nejlépe?

 

Nechci havarijní, jen proti krádeži. Wustenrot má pojioštění proti krádeži pro auta do 100 000kč za 700kč na rok.

Link to comment

v rámci povka ti to nabídne ještě all, uniqa s oběma máme zkušenosti s normální likivadaci a dobré, z toho pojištění(tuk,tuk zatím nevím že by někomu plnili, nikomu auto neukradli)

 

All to má ted v akci na první rok zdarma-pošli když tak data spočítám ti jen verze s odcizením ;)

Link to comment

No rozhodně je to dobré udělat, já to mám ted i na fabce laugh.gif, rozhodně se nevyplatí na tom šetřit, samozřejmě je dobré neplatit miliony, jinak co se týče odcizení, tak kamarádovi šlohli OI TDI a CSOB, normálně plnilo, jen s nějakým drobným poklesem ceny. Ukradli během 4 měsíců.

Link to comment

Ja ted komplet u KOP (POV+HAV+ODC+SKLA+...) za 11tis rocne na FL 2.0TDI, automat, xenony, .... Sice je to trochu vyssi cena, ale po zkusenostech s plnenim u jinych pojistoven jsem si radsi priplatil.

Edited by Baloo
Link to comment
  • 2 months later...

Allianz je jedna z dražších, ale plní bez problémů. Čím více má člověk smluv u Allianz, tím levnější jsou(slevy až 45%). Já mám u nich barák, životko, spoření, penzijko a povinný jsem měl za 4500,-(běžný POV, ne to nejlepší ani to nejhorší) i s odcizením 100 000,-. Bohužel jsem si neudělal havárku ani vloupání a nějakej amatér mi rozlámal dveře a zapalování :-/ na což se mi nic nevztahuje a celková škoda prozatim 13tis. + do půl roku budu muset vyměnit celý přední dveře.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja mam taky Allianz a jak pise Teedok kdyz ma u nich clovek vicero pojistek je tam i sleva. Pravda ze to ke trochu drazsi.

Jinak priklad: v povinnem ruceni mam kroupy a oprava probehla aniz bych cokoli platil a fakturu vcetne nahradniho vozidla jsem podepisoval na 69.900,-

Pravda ze jsem si uplne neporozumnel s hlavnim technikem v servise ale velice rychle pochopil ze nemam problem jit s opravou nekam jinam...

Link to comment

Ja mam Wustenrot komplet za 6000 /cena auta 200tis/. Od Allianz jsem odesel,protoze chteli o 3tis.vic. Jsou u Wustenrot nejake problemy s plnenim?Nejaka zkusenost?

 

co jsem četl všude možně po forech a slyšel od známích tak jsi z ohledu plnění a vyplácení atd. odešel od cca nejlepší k jedné z nejhorší :wallbash:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kluci prosil bych poradit. Moji oktávku znáte. Stalo se to, že (jak někteří víte) mi někdo někde naboural lehce předek (asi rohem, nebo koulí) Přední nárazník na pravém horním rohu spz je lehce vmáčknutý a spz zvlněná. Ono kdo to neví, tak to možná ani nepozná. Mám havarijko u Kooperativy. Můžu si to nechat vyměnit za nový díl? Resp. jak to mám zaonačit? Děkuju!

Edited by x Michi x
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Dnešný progres. Koberec vytepovany už par dni suchý, nastriekal som nanho zafarbujucu farbu na koberce a opäť vyzerá pekne čierny, posúďte sami 🙂 uvidim co to vydrzi, snad nebude púšťať farbu. ďalej som zacal vytlmovať, este treba dokončiť druhu vrstvu ale uz mi dnes došla energia.
    • enkoder je součástka v každém přepínači. Osička toho přepínače točí mechanismem, který generuje signály vpřed a vzad pro jednotku.  Tahle součástka se dá změřit, když jí odpájíš z plošnáku tak jí zkontroluješ. Řekl bych, že kodováním to nebude, když ti fungují ostatní tlačítka...  
    • Hlásím opět problem. Na tlf to jde, na pc ne. Stejná wifi. Nejde ani jeden prohlížeč
×
×
  • Create New...