Přejít na obsah

ka_r_los 2.0 TDI custom edition


Doporučené příspěvky

ale za mňa.. mal som predFL koženný, teraz FL s perforovanou kožou a je o dosť hrubší.. ale pre teba idem pomerať hneď :jelen: no bude to asi niečo stááť :jager: :jager: :jager::lol:


takže má 11cm :) aj hladká časť hore, aj perforovaná časť :) bicepsy som nemeral ale ak chceš.. nie je problém ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak malá aktualizace:

 

Anabáze s volantem skončila a mám doma perforovaný volant alá dynamic packet/monte carlo. Sic měl být s černým prošití, nakonec je s červeným... ale do se dožene zbytkem na středovém tunelu.

 

Co k dalším plánům. Původní plán na tlumení podlehy se ruší a bude tlumit nejdříve strop, protože se mi povedlo za úžasný peníz sehant komplet stropnici, takže se bude nejdřív tlumit strop, dodlávat svazek pro dešťový a světelný sensor a k tomu se vymění anténa.

 

Následovat budou dveře, jejich tlumení a výměna zrcátek. S tím bude spojeno i lepní bezpečností folie.

 

Jako poslední přijde na řadu podlaha. S nimi předozadní parkováky, čidlo kvality vzduchu a výměna nádržky ostřikovačů za 5.5L + čidlo hladiny.

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak jsem si trošku počítal

 

post-32889-0-98197800-1429035912_thumb.png

 

celé žluté pole je odhad, protože se to nedá přesně změřit a ani Rolba přesně neví, kolik spotřeboval desek na svoje auto.

 

Náklady celkem činí asi 10,5tisíce +- autobus, spíš 11k, ale je to od kapoty po zadní vrata. Moje tlumení kufru je už mimo soutěž, jinak připočtěte další 2 tisíce.

 

S ohledem na plány na léto bude práce a tedy i náklady rozloženy.

 

Vynechány budou oboje zadní dveře, kdy jedny plánuji vyměnit kvůli nejspíše neopravitelné promáčklině. Náklady na dveře klesají téměř o polovinu.

 

Vrata kufru jsou taky minoritní a dají se udělat nezávisle na čemkoliv => odloženo

 

Kufr. Jelikož jsou v plánu předozadní parkováky a bude se muset sundat minimálně 1 strana, sundá se rovnou i druhá => plné náklady

 

Podlaha, ta samá situace jako u kufru, protože se potáhne svazek parkováků, sundají se obě strany + sloupky => plné náklady

 

Střecha => jelikož se bude měnit strop za RS, práce se spojí => plné náklady

 

Kapota , minoritní => spolu s pátými vraty

 

Palubní deska, prahy, sloupky, podběhy zvenku => spolu s podlahou, korunové položky za rouno a kousek antivibra

 

Pište pokud jsem na něco zapomněl

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...