Přejít na obsah

klice 434mhz nebo 433mhz ?


Jersey

Doporučené příspěvky

pravdepodobne az naisto mas 433MHz. vycti z vagu cislo komfortni jednotky, podle toho urcis jestli mas 433 nebo 434


pokial mate komfortku xxxxxxx AH v 2001 r.v., mate urcite 433 MHz, 2,5Gkomfort. Pasovat Vam bude trojtlacitkovy vystrelovak 1J0 959 753 P - osobne vyskusane O1 1/2001 2,5G komfort. Na označenie vstrelovaku - dvojtlacitko si uz nespomeniem (ten som neskúšal)

Odkaz ke komentáři

lordweb24 - nevím jestli to co napíšu je ten tvůj problém se zobrazováním spotřeby, ale co kdyby - na displeji se přepínají dva mody, označeno 1 ve čtverečku a 2 ve čtverečku. Asi máš zaplou jedničku. Ta jednička se po zastavení a nějaké časové prodlevě nuluje. Ta dvojka zůstává a nuluje se ručně podle uvážení (případně taky sama, ale až po dosažení nějakých max. hodnot).

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahojky. Mam OI 4x4 TDi 74Kw. Mam k ni pouze jeden sklopny klicek (dve tlacitka, 434mhz 1J0 959 753 AG), mam tam maxidot a ukazuje i otevrene dvere. Alarm mam jablotron a ovladac k nemu zvlast. Ted se chci zeptat:Jaka to bude komfortka? Pak kdyz zamknu auto tim ovladacem na alarm tak se aktivuje alarm a zavrou se i vsechny okna, ale kdyz zamknu klickem tak se auto jen zamkne bez alarmu a okna nic nedelaji. Je to normalni? Pak jeste jedna vec. Mam doma jeste jeden klicek, podle cisla je stejny, akorat z jineho auta. Je v nem i cip imobilizeru. Pujde nakodovat na me auto? nebo musim koupit novou tycinku imobilizeru? Slo by nejak zprovoznit,aby ty okna fungovaly i pri zamknuti klickem a ne jen tim ovladacem alarmu? Kdyz bych kupoval novy klic tak jaky koupit?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 7 let později...

Nevím jestli to tu ještě někdo bude číst ale mám dotaz.  Koupil jsem octavii2 rok 2005 a nefunguje mi central .....  a nevím jestli ten klíc co k tomu mam fungoval někdy dřív chtěl bych koipit llíč nový,ale nevím jestli ten samý.  Na tomjle je frekvence 315mhz je to možný?  Nebo je to klíč úplné k něčemu jinému ?  A jaký by tedy měl být k octavii 2 2005 rok ?  Diky.

Odkaz ke komentáři

Třeba nemáš klíč přizpůsoben, navštiv nějakého šikovného servisáka aby Ti je popřípadě přizpůsobil, baterku v klíčku máš asi dobrou že? poznáš to tak že Ti bliká červená dioda při zmačknutí tlačítka zamkni/odemkni,

klíč má v sobě imo, takže bude asi OK, jen prostě prověř párováním 

 

https://www.transpondery.com/oem-key-catalog/skoda.html

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...