Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Počítej tak o 3/4 L vejš. Když to lechtám (což mě teda vůbec nebaví) tak se taky asi na nějakejch 5,6 dostanu, ale to je těžká nuda. Spíš to nelochtám a když jí pořádně naložím, jedu bez rodiny, jsou prázdný cesty a užívám si to, tak jsem na nějakejch 6,8L. Když budu chtít jezdit lochtáním, tak nemaj 17" 225 smysl. To bych tam dal 15" 195 a můžu jezdit za 4 :)

Odkaz ke komentáři

No moc z tý spotřeby urvanej nejsem, ale když ty klasický alu 15" orion 195/55/r15 a ještě na zimákách jsou tak hnusný. Dám tam ty 17" 225/45, ale budu s tou spotřebou dlouho trpět. I když, jak říká kámoš, když máš pořádnýho koně, musíš mu dát nažrat :o

Odkaz ke komentáři

Tak jsem zkusil Chomutov-Teplice a zpět po sil č. 1/13, přes ucpanou Bílinu a na těch 225/45/17, 110 km celkem svižnou jízdou, jsem měl průměr 5,4 l/100 km. Tak to asi nebude tak hrozný. Ale ve městě se toho bojim. Za chvíli se mi vynuluje dlouhodbá spotřeba, tak se ukáže :o

Odkaz ke komentáři

Dyt je to nafta přece se tady nebudete hádat o 1/2 lita bože :lol:

Když chceš jezdit normálně tak jezdím 6-7 litrů když setřím dostanu se pod 5 a když jedu pilu, tak jedu za 10litříků :palec: Takže ted mám 18" Themisto a jsem velmi spokojenej, mě hlavně šlo o roztáčenou hmotnost a ta hodně klesla oproti původním RH 18" a navíc se zlepšila přilnavost ale mnohem, takže 1/2 litra opravdu neřeším, ale pokud někdo ano tak potom radím bud 1,9 a nebo maximum 16" spíš 15" plech B)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ty voe, krátkodobej průměr mám 4,1 l/100km pokaždý, když jedu ráno domů z práce, bo to je pořád tak nějak mírně z kopce a těch pár kiláků jen lochtám studený auto. Tak vždycky u baráku čumim a mám na krátkodobym průměru tak málo. Ale jinak dlouhodobou mám jako ty na 5,9 l/100km, ale řekl bych, že jezdim s lehkou nohou. V srpnu Chorvatsko, tak uvidíme. Zajímavý ale je, že tou nízkou krátkodobou spotřebou se těžko stahuje ta dlouhodbá, i když pokaždý, když zastavim doma a sleduju to, víc než 5,9 l/100km nemám.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

mám dlouhodobou 6,4 Brno a okolí, ale řekl bych víc to město a Ondra (olaf) ten mmá přes 7 l jezdí na 225/40 18 a ted 235/40/19 a hodně záleží na hnmotnosti kol, samozřejmě valivej odpor je velikej čím širší, tím větší a větší spotřeba, aůle jinak v zimě jezdím na 205/55 16 možná budou letos 205/50/17 ještě se uvidí. Ty 15" jsou hrozný :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...