Přejít na obsah

Podvozek


Spooky1

Doporučené příspěvky

tiez myslim ze orig. RS musi vydrzat ovela dlhsie ako AP, stale neviem do coho ist, nasiel som aj KW street comfort nastavitelny+tuhost jazdeny 1000km za 650€+dohoda mozna B)

ta cena je velice dobrá. Jen si ohlídej povolené zatížení nápravy, resp. průměr těhlice ;) a jestli váháš, tak ho vezmi. Nebudeš litovat :palec:

Odkaz ke komentáři

Zdravím, tak jsem si na technické nechal změřit tlumiče a mám se prej už teda fakt dívat po něčem novém... už jsem to plánoval na podzim, ale před vánocema cpát větší částku do auta :-)

Koukal jsem na to AP, dost se mi líbí, ale nevím kterej:

 

http://www.jlracing.cz/jl-racing/eshop/32-1-Stavitelne-podvozky/986-4-Octavia-I-1U/5/3904-Stavitelny-podvozek-ap-Sportfahrwerke-apX-pro-Skoda-Octavia-1U-2WD

http://www.jlracing.cz/jl-racing/eshop/32-1-Stavitelne-podvozky/986-4-Octavia-I-1U/5/3728-Stavitelny-podvozek-ap-Sportfahrwerke-pro-Skoda-Octavia-1U-2WD

 

Je ten s nastavitelnou tuhostí o tolik lepší, aby se vyplatilo si připlatit? V čem to nastavení tuhosti vůbec spočívá? Máte ho někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

ty jsem dával obě nový...

 

Tak s tím laboruju už druhej den a přijde mi fakt hulvátství to vytočit na LP, aby se to dorovnalo. Ještě je zajímavý jak to mám nastavený stejně tak mi LP dře o podběh a PP je v poho. A jako bonus, když dám plnej pravej a rozjedu se tak se ozve loupnutí od LP, ale takový dutý. Což předtím nedělalo. Měnil jsem vnitřní kyneťák na LP, protže loupal (jak když se rozloupne ořech), ale tohle bych přirovnal k něčemu jinýmu.

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

mrkni se různě kolem na zdejším i tom druhém fóru, jehož jméno se nesmí vyslovit :D , a přečti si zkušenosti s JOMem. Někdo ho zde i má a docela od toho odrazují. Na podvozku se pro kvalitní svezení nevyplatí šetřit. Když už cenově dostupný, mrkni na AP anebo koukni na nabídku HP Sporting (český výrobce)

Odkaz ke komentáři

Tak dnes jsem to na haveru kontroloval a všechno projížděl znova. Na nic se nepřišlo. Jinak s největší pravděpodobností jsou v háji kosti a díky tomu se ozvá to přeskakování při rozjezdu. Už jenom po ručním kroucení to není co by to mělo být a i na pohled je to divně ohnuté. Ale zajímá mě jestli mám koupit nový origo a nebo přitom snížení musím koupit nějaký kratší a popřípadě jaký.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...