Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Nedělám Miro.Ty destičky měli najeto cca 15 tisic a normálně se to drobilo jako pernik a tim jak to bylo vykousany tak se zkurvil a zvlnil tim pádem i kotouč.Oni jsou tři druhy těch destiček zn.Ferodo.Jaký máš Ty?

 

Jinak docela mě dostal mechanik když mě dnes řikla že i po "brutálnim" brždění je dobré ty brzdy jakoby zchladit pomalejší jizdou a hned nezastavovat-to jsem opravdu nevěděl.Prej když jsou doruda zahřáty tak by ta změna velkých teplot taky mohla dost poškodit ty kotouče i když na pohled to zvlnění se nedá poznat.

Bavime se o extrémnich podminkách ale je fakt že někdy při větší rychlosti na dálnici musim zbrzdit když mě třeba do levého pruhu nasere kamion nebo nějaký jiný doveda...že na to musim šlapnout tak že je pak cítim jak jsou "zavařeny" :D

Odkaz ke komentáři

zdar všem tak reaguji trochu později ... no tak hlavně ,že se vše vyřešilo a je to o.k. ... jen bych chtěl produkt Ferodo trochu hájit .. mám s něma více letou skušenost a více méně žádný problém .. takže v destičkách asi ne .. a ty vykousané části hmoty tam nejsou ,že by se tam udělali sami .. ale jak ti to ten mechanik měnil tak do nich zabořil šroubovák aby je roztáhl a oni se takle zničej .. Ono totis když je měníš za nové tak je to jedno ...ale když to jenom sundaváš tak si musíš dát pozor ..

Odkaz ke komentáři

Garny. díky moc.Tam může nastat problém když je jiná značka kotouču a jiná značka destiček-konkrétně můj připad.Zatím ta výměna prospěla i když mám od té doby najeto cca 500km ale vypadá to že to "sedlo" :)

 

Včera jsem koukal že do hlavního znaku se nejspiš dostala voda na přední masce a vypadá to pěkně hnusně! :)

Odkaz ke komentáři

Miro: to bude dobry! Já to měl způsobené tím že měl jiné destičky a jiné kotouče navic Ty máš to nejlepší od Feroda :blink:

 

Nejvyšší čas Vám představit moje nové přibližovadlo-pohon všech kol a DSG 103kWatek :angry: Najeto něco málo přes 5 tisic km :)

post-81-1305659796_thumb.jpg

post-81-1305660681_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...