Jump to content

E300de kombi - Boruvka

Recommended Posts

Mel sem od lonskeho jara rozbita zada sedacek, jak se mi v tom utrhlo par kusu dlazby... Ted sem to nechaval opravit. Uz je mam vyzvednute, vecer to budu instalovat zpet.

Posted (edited)

Byl a vubec nic nestihal. Kazdy den doktor + zubar, veterinar, auto na folie, na opravu tech zad a vcera pres Libereckou nemocnici domu. Uz se tesim, az to bude nekdy min hekticke...

Jinak koukam, ze predevcirem to byl rok, co jsem si boruvku vyzvednul. S tim, ze ma ted najeto necelych 30tis ma za prvni rok najeto pulku toho, co mel stribrnak. Ale taky to vypada, ze od 1.4. nakluseme povinne do kanclu, tak to zase bude naskakovat...

Edited by Mezonek

Oprava docela vysla - deformace je tam sice znat, ale kdyz jsem to nasadil zpet, tak v interieru to neni skoro videt. Udelali to pekne. A to jsem zapomnel nafotit, jak byla ta skorepiba popraskana...

AC110635-CA9D-4B38-B5E8-6FFC7906354A.jpeg

857E10CE-8C63-4A13-A857-117408D14547.jpeg

Vzhledem k tomu, že nevím jak to vypadalo předtím, tak tam nějaké deformace vidím, ale nevím jestli origo nebo poškození. Jinak kolik toho najezdís vzadu???

Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk

Zkusim najit, jak to vypadalo predtim - ono se to pomerne spatne fotilo... A nejde o to, kolik najezdim v zadu, ale jde o ten pocit 😉

Ty nejvetsi diry vypadaly takhle

EFDA6576-16FE-45D5-A174-04489B24DAAB.jpeg

B396B77A-BB95-4821-B6E4-4624076A4EA4.jpeg

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

Nedavno postupka a jezdime dal. S naskakujicima km se to zavina vic a vic chovat tak, jak bych ocekaval. Myslim, ze v 50ti tis si to konecne sedne tak, at je to ideal s ohledem na jizdni projev... Holt moje chyba, ze jsem ted moc nejezdil...

C27424BA-FA90-44BE-8BE6-382FDF527435.jpeg