Přejít na obsah

Čím leštíte octavie?


Hanny

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak poprvé v životě se chci odhodlat přeleštit svoji oktu. pořídil jsem si následující přípravek (viz. foto). Jaký je tedy postup ? auto chci klasicky prohnat myčkou, a pak nanesu přípravek leštićkou (mám dva nástavce - dlouhý a krátký chlup) a ručně vyleštit ? a pak ještě něco ? díkec

post-702-1278010376_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
3M :-)

Zdravím.Tak jsem se konečně odhodlal na přebroušení laku.Jsem majitelem O1 od Ledna letošního roku a byly tam nějaké škrábance od myčky a od "používání" vozu.Myslel jsem si že si to přebrousím sám,ale dostal jsem tip od kolegy v práci na firmu tady v Bohumíně,která se zabývá lakováním a všech prací okolo laku.Tak jsem se domluvil osobně s paní majitelkou a v pondělí(sváteční),jsem vezl vůz na přebroušení laku.V úterý bylo hotovo.Podotýkám,že auto jsem vezl špinavé(parkuju venku) a po...rane od ptáků.Auto jsem přebíral s výstavním leskem a odstraněnými vadami laku.Nevěřil jsem vlastní očím,jak to prokouklo.Cena 1200,-Kč.Pokud je tady někdo z Ostravy,Karviné,Orlové,Bohumína a okolí tak DOPORUČUJI paní Juřicovou.Skvělá domluva,rychlost,profesionální přístup a výborně odvedená práce.Za mě 100%spokojenost.Paní majitelka umí ve svém oboru chodit a ví o čem mluví.Byl mi doporučen na udržování krásného laku výrobek Porzelack(zastoupení je ve Vítkovicích areál Mercedes-Benz. Centrum-http://www.autokosmetikasafarcik.com/,takže co nevidět navštívím prodejnu na Rudné ulici :smich: .Pro kontakt na paní Juřicovou prosím SZ.Pár foto po akci.Broušeno pastou 3M.

post-1751-1278537123_thumb.jpg

post-1751-1278537129_thumb.jpg

post-1751-1278537134_thumb.jpg

post-1751-1278537139_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Nejsou kvalitni,neni spravne naradi.A co se tyce laku tak ten se mi zda rozhodne lepsi nez to bylo.Rekl si svuj nazor a ja ho respektuji.

 

 

Tak určitě je to lepší než to bylo. ale když už na to s tou lěštičkou jdou tak by to mohly udělat pořádně!! mikroškrábance ti tam zustaly a o hologramu ani nemluvím.promiń ale já říkám prasácká práce.Podívej se tady do sekce detailing mám tam svoje foto vyleštěného auta a uvidíš rozdíl sám.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Já teď používám vosky značky PORZELACK (na doporučení z autolakovny). Mám 2 druhy, jeden na vyleštění mikroškrábanců v laku a druhý na celkové přeleštění a ochranu laku, který obsahuje karnaubský vosk, teflon a různé polymery. Po použití těchto dvou vosků se lak leskne jako psí kule :D :huh:

 

Vosk na vyleštění mikroškrábanců:

post-107-1246613879_thumb.jpg

 

Více info: http://www.porzelack.cz/product/cistic-laku-super-cut-104/

 

Vosk na vyleštění a ochranu laku (sice je na metalízu, ale na obyč. lak se taky může použít, jako je v mém případě):

post-107-1246613891_thumb.jpg

 

Více info: http://www.porzelack.cz/product/autovosk-n...ovane-laky-107/

 

 

Ahoj. Nikdy jsem nepoužíval dva vosky po sobě. Jestlitomu tedy dobře rozumím, po umytí auta nejdřív nanést ten první vosk na škrábance, vyleštit a pak ještě nanést druhý vosk, na vyleštění?

Odkaz ke komentáři

Ahoj, tak mi to bylo řečeno v lakovně, kde jsem ty vosky Porzelack kupoval a když mám čas a chce se mi, tak to tak dělám. Nejdřív použiju vosk na odstranění mikroškábanců a vyleštím a pak použiju druhý ochraný vosk a výsledek je parádní, samozřejmě se to nedá srovnávat s profesionálním vyleštěním, ale na domácí podmínky je to parádní výsledek, no a když se mi nechce nebo nemám moc čas, tak použiju jen ten ochranný vosk a taky je to perfektní, ale při použití obou vosků je výsledek lepší a má i delší trvanlivost :D

Odkaz ke komentáři
Ahoj, tak mi to bylo řečeno v lakovně, kde jsem ty vosky Porzelack kupoval a když mám čas a chce se mi, tak to tak dělám. Nejdřív použiju vosk na odstranění mikroškábanců a vyleštím a pak použiju druhý ochraný vosk a výsledek je parádní, samozřejmě se to nedá srovnávat s profesionálním vyleštěním, ale na domácí podmínky je to parádní výsledek, no a když se mi nechce nebo nemám moc čas, tak použiju jen ten ochranný vosk a taky je to perfektní, ale při použití obou vosků je výsledek lepší a má i delší trvanlivost :D

mam Porzelack prodejnu v merku uz dlouho,ale jeste jsem se k tomu nedohrabal.budu se muset prekonat a zajet tam,at mi poradi nejake to lesteni na Octu

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
nazdar!

chlapci a aky pripravok by ste mi doporucili na osetrenie pneumatik, aby boli leskle ako vo showroomoch

Používám přípravek od Turtle Wax a naprostá spokojenost.Sice je to s ním o něco zdlouhavější,natírá se na pneu,ale na rozdíl od pěnových přípravků,mám Wurth a předtím už si ani nepamatuji co to bylo,ale výdrž nic moc, je podstatně stálejší.

http://www.automax.cz/zbozi_detail.php?item=148

Odkaz ke komentáři

Ahoj, čím se zbavujete takových malách černých teček kolem kol (asi asflat nebo nějaký podobný sajrajt) Jde to dolů ředidlem ale to se mi moc na auto nechce používát... Dík moc, nebo v případě že ředidlo nebude vadit tak čím to ošetřit po takovémto zákroku? Díkas (jsem amatér v domácích podmínkách ;-))

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...