Přejít na obsah

AUDIENCE


Doporučené příspěvky

Je to presne ako píše Olaf, ten držiak musíš rozcvaknúť, potom dáš dole ten plast a pod ním je kovová konzola. Vycvakneš rámček okolo rádia, začni naspodu, otvor popolník a ťahaj rámček smerom k sebe. Pod rámčekom potom nájdeš torxy, ktorými je prichytené rádio. Torxy na pravej strane zároveň držia konzolu telefónneho držiaka, viď foto v prílohe (nie je moje, našiel som ho v archíve).

014.jpg

Odkaz ke komentáři

Ďakujem za rady. Medzitým mi rádio úplne vyplo, takže závada sa bude asi ľahšie hľadať. Rádio som vybral, len by som vás chcel poprosiť o schému 2DIN konektora autorádia - aby som si premeral, či odišlo rádio, alebo doňho nejde elektrina.

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Ahojte,

měl bych malou otázku: mám Oktu II, MR 2006, čidla vpředu i vzada a Stream - zobrazují se na něm čidla i údaje z climatroniku (econ/auto/teplota atd.).

Rád bych vyměnil rádio za nějaký řešení s MP3, u novějších rádií jsem našel, že by se museli měnit složitě jednotky atd. Proto bych si vybral Audience, takže otázka - když máte Audience v autě zobrazují se Vám údaje z parkovacího asistenta i ventilace?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím,

mám v autě také radio Audience a řeším následující problém, který se začal objevovat s příchodem chladného počasí:

Radio někdy ráno v promrzlém autě nejde zapnout, nebo respektive zapnout lze, display se rozsvítí a vše ukazuje jak má, ale nejde vůbec zvuk. Rádio se pak rozehraje po cca 20min jízdy, pak už funguje téměř normálně, ale při vysoké hlasitosti se opět vypíná zvuk.

Mám v autě také sound systém.

Tuší někdo kde by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

mám ještě jeden dotaz a to k zapojení antény. Už jsem tady něco četl ohledně zapojení dvoutunerových rádíí. Mám 2005 s jednou anténou a řeším jak to zapojit. Nechci dát cca 2000 ,- Kč za výhybku (nebo jak se to heblo jmenuje :-) ). Líbí se mi celkem ten nápad s další schovanou anténou v palubovce. Má to někdo reálně vyzkoušeno ? A nebo zda opravdu funguje toto : http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/antenni-adapter-1-tuner---2-tunery

 

Díky

Odkaz ke komentáři

Ahoj kluci. Mám problém ze svojí Audiencí. Je tam od výroby + sound systém. Vše fungovalo jak má, ale zničeho nic se začala jakoby sekat hudba, ale u všech CD stejně. Při dalším nastartování už nehrálo. Vše funguje zobrazuje normálně ale nejde z něho zvuk? Čím to? Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Čau

Dotaz k Audience ... známej má asi uvnitř seklý CD. Display ukazuje, že tam žádný není, ale jiný tam nejde dát a prej to vypadá i pohledově, že uvnitř nějaký je.

Tak dotaz jak CD dostat ven? Předpokládám vyndat rádio a rozebrat? Když ho vyndáme a odpojíme musí se pak dávat nějakej kód? Rádio by tam mělo bejt originál.

Jak ho dostat ven a rozebrat? Zkušenosti s rozebíráním tunelu mám jen z mojí O1, tak bych mu na O2 nerad něco podělal :rolleyes:

 

Popřípadě jiná možnost jak dostat seklý CD ven bez rozebrání?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

mel jsem stejne problem, i kdyz jsem cd vyndal, tak pak stejne musel menic na servis... :(

 

jinak auto si PIN pamatuje, takze kdyz ho vyndas a vratis do stejneho auta si vpoho.

vyndani, sundat ramecek na stredovem panelu, vytahnout 4 krytky na celni strane radia (jsou videt), povolit 4x torx a radio vytahnout dopredu...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj,

 

Chtel bych se zeptal.. mam OII RS 2006 s Audienci a Sound systemem. Chtel bych poridit radio, ktere podporuje MP3 a aux. Aux mam v operce ale bohuzel soucasna audience aux pravdepodobne neumi. Premyslim o nakupu audience MP3 z druhe ruky. Otazka tedy zni: Bude mi audience mp3 fungovat bez vymeny gateway? Popripade neni nejaka moznost upravit soucasnou audienci aby se na ni dal aux zprovoznit??

 

Diky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...