Přejít na obsah

Volvo S40 2,4i


TomasB

Doporučené příspěvky

Kluci, neznáte někdo někoho z hradeckého magistrátu, kdo by mohl urychlit projednání té nehody? Policajti řekli, že vzhledem k tomu jak jsou zasypaní na tom magistrátu, tak to vidí, že se na řadu dostaneme tak v září. Do té doby je všechno defakto zamražené, takže mi někde leží vrak a vlastně nemůžu řešit nic. Ani tak není problém v čekání na prachy z pojišťovny, jako to že dokuď to nebude uzavřený na magistrátu, tak není definitivního nic a mám nevyřešené problémy. A mám takovej pocit, že viník malinko otáčí a doufá, že se z toho nějak třeba vyzuje.

Manželka sice má dva další svědky, co seděli v autě a zelenou taky viděli, je tam více nepřímých indicií svědčících pro vinu toho druhého, včetně toho že uvedl po nehodě policajtům "Myslím si, že jsem jel na zelenou". Do e-mailu mi dva dny po nehodě napsal taky tuto větu "Jsem rád, že je manželka s dcerou v pořádku, pokud by se jim něco stalo nevím , jak bych s tím mohl žít, že jsem někomu ublížil." Opakovaně nám nabízí zdravotní péči zdarma v jeho zařízeních, včera mi nabízel permanentky do nějakého jeho relaxačního a fitnes centra.

Ale pořád není 100% jistta, dokud to nebude černé na bílém ze správního řízení. Já jsem běsnej, když takhle něco je "rozdělaného" a nejde to okamžitě řešit a uzavřít. Chci mít od toho klid a čistej stůl.


jj, to jsem chtěl Michalovi dát vědět, ale asi na něj mám blbej telefon nebo měl včera vypnuto :D


to by měl Tomáš cca na osm let ježdění pořád novým autem vlastně, ale co pak dál, že?

Jardo, ale to že nejsi vlastník má taky nějaká negativa. Nedej bože, když ti to někdo ukradne nebo nabourá, tak platíš dál a auto nemáš a když se to potáhne pak třeba půl roku nebo i dýl, tak s tím nic neuděláš. Nehledě k tomu, že po 8 letech ti pořád zůstává auto, které třeba ještě za cca 200-300 tis. můžeš prodat nebo jezdit v uvozovkách bez nákladů.

Odkaz ke komentáři

Hoši, vařím v kuchyni, manželka zavřená v ložnici a jen slyším z ložnice takové smutné kňučení "Já chci Volvo!" Tak jsem otevřel dveře do ložnice a ptám se "Co jsi říkala?". Že chci Volvo, teď bylo v televizi.

 

S40 byl fakt mazel a všichni jsme ho měli rádi. Ku*va, že to musí prodávat takoví kokoti!

Odkaz ke komentáři

Tomasi, po pravde - tu volbu s Fordem jsi udelal ty ;-)

Byt v tve situaci, tak to auto koupim kdekoliv jinde v CR, kde se ke me budou chovat jako k zakaznikovi, co chce dat 1mio za auto a na servis bych jezdil klidne k tem tvym packalum a pokazde bych jim dal jasne najevo, ze pokud nebude vse tak jak ma, tak si se mnou opravdu uzijou.

A pak by byla otazka, kdo by vydrzel delsi dobu :-) Pripadne to proste nechat vozit na servis do Prahy.

Muj kamarad si taky nechava veskery servis na Audi resit v Kyjove i kdyz bydli a pusobi v Praze a v Brne...pry by nemenil i za tu trochu nepohodli, co s tim ma...

Nicmene...cim driv zena bude mit tu Kugu, tim driv na Volvo zapomene ;-)

Odkaz ke komentáři

Je to na 99% Webasto, protože do S-Max i Mondea dávají Webasto. Do Kugy jsem první, kdo si to objednal v AutoIN. Je to vodní a asi bez dálkového ovládání, to pro Kugu není v nabídce. Vůbec jsem si objednal Kugu s tak rozsáhlou výbavou, jakou si ještě nikdo v AutoIN neobjednal a do skladovek se taková výbava nedává.

Odkaz ke komentáři

joooo to už píšeš po čtvrté chlape :-)

Nj, mně nenapadlo, že by to bylo tak zvláštní, tak jsem překvapenej a vykulenej.

K čemu je nezávislý topení bez dálkového ovládání? Já vždycky myslel, že hlavní výhoda je ta, že z tepla domova zatopim a pak lezu do teplyho auta. Vyběhnout pred panelák, zatopit a zase jít domů je o ničem... Jsem zvedavej kolikrát to použijete

Petře, to je programovatelné. Takže na týden si předvolí Po-Pa chci mít teplo v 7:00 a odpoledne v 17:00. Nebo lze na víkendy nebo když chceš jet jinkdy, tak než odejdeš z auta, tak si na palubáku nastavíš den a čas. Lze to programovat, aby se schéma opakovalo, nebo individuálně.

Jako bylo by to lepší s dálkovým, ale to prostě pro Kugu není.

Petře ale ono když máš nějakej pravidelnej režim, tak nastavíš časovač a mělo by to fungovat taky... v dnešní době je asi top ovládání přes mobil

Na to musíš mít SIM a je to tím pádem zpoplatněný.

Tady to je

Na tom videu má nastaveno 6:30 ráno a 15:05 odpoledne přes týden a pak ještě můžeš nastavovat individuálně. Takže třeba v pátek přijedeš domů a víš že v sobotu pojedeš, tak to naprogramuješ.

Možná to nechám upgradovat webastem na verzi s dálkovým.

Odkaz ke komentáři

Nenapadlo tě, že to nemusí být vázaný jen na Forda, že to Ford nevyrábí, ale kupuje to od nějakého výrobce(např. Westfalia), který dodává pro více automobilek? Blbost je to pro tebe, ale lidi si to kupují třeba proto, že to je pohodlné. Manipulace s tím je jednoduchá, alespoň na salonu to fungovalo dobře na vystavené Kuga Vignale. Původně jsem sice měl v úmyslu pořídit pevné tažné jako určitý způsob ochrany auta, ale je fakt, že se schovaným tažným to auto vypadá lépe a hlavně je to takto rovnou z výroby a já mám rád, když je auto tak, jak ho automobilka stvořila. To byly u mně důvody, proč jsem se pro to rozhodnul a nechtěl to dodělávat při přípravě vozu na předání. Nakonec když to budu chtít použít jako ochranu svého auta na parkovišti, tak to prostě nechám vysunutý.

 

Malinko mám ze tvých postů takový pocit, že ti jde o něco jiného.

Odkaz ke komentáři

Jasně, že to k něčemu je.... když pominu fakt, že se mi hnusi mít za autem neustále napevno kouli, což se mi nelíbí a navíc to je i pro případný tukanec spíš mínus, tak je vytažení koule prostě pohoda s cistejma rukama. Vysada to není, koncern to používá běžně, Turek to má třeba v základu.

Odkaz ke komentáři

já vidím hlavní přínos ve sklopném tažném tu, že máš kouli "nasazenou" s čistýma rukama a nemusíš někde lézt pod auto a hledat otvor na bajonet a stejně pak ještě vyklápíš zaprasenou zásuvku. Pokud je zásuvka integrovaná do výklopné koule (jako v koncernu), pak je to jednoznačně výhodou.

Holt lidé stále nejsou zvyklí si za komfort připlatit a namísto toho si udělají NĚJAKÉ řešení, které je sice hnusné, možná účelné, ale o 10% levnější...

Odkaz ke komentáři

neplatí teď náhodou, že pokud to nemáš napevno a netáhneš nic musíš to mít sundaný popř. schovaný?

Ano, je to tak. Ale na parkovišti to máš určitě připravený, protože za chvíli na to něco zapřáhneš nebo jsi něco přivezl a než odjedeš, tak to sklopíš :)

Jsem rád, že nejsem za blázna, co zaplatil za tažné 23.700,- katalogová cena -21% sleva :)

Za mně to bylo, jak tady píšete. Žádnej bastl, ale originál, žádný sraní při použití.

Odkaz ke komentáři

Tak houby velebnosti, Ford do Kugy dodává zřejmě Eberspacher, Webasto dává do Mondea, S-Maxe a Galaxy, ale do Kugy ne. Jsem to zjišťoval u Webasta. Prej rozdělení trhu mezi Eberspacher a Webasto. Tak jsem teď ještě obeslal Eberspacher, co by obnášelo přidat dálkové ovládání k originální zástavbě Ford. Ovladač jsem koukal stojí něco přes 6 tis. s DPH. Tak to bych si k tomu určitě přidal. Uvidíme, co mi napíšou.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...