Přejít na obsah

Coming/leaving home


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Profíci

 

No oživím toto téma.

 

Ja som sa dnes pokúšal nakódovať Coming a Leaving home. No neviem ani čo dodať ale v krátkosti NEJDE MI TO. :-).

 

Nakódoval som to podľa návodu čo je na fóre (napísal to moderátor a pár členov ten návod). Použil som k tomu VAG COM 10.6.4 CZ a mam aj zakúpený coding calculator 3.0

 

No ako som to nakódoval vcez ten kalkurátor tak som to skontroloval cez Lcode a všetko sedelo. Potom som ešte po nastavoval čas pri oboch funkciach na 60 sek

 

No aj napriek všetkému to nejde a ani v MAXI DOTE nemam žiadne nastavenia.

 

Mám Octavia 2 rok vyr 2005 označenie komfortnej jednotky. Řídící jednotka SW: 1K0 937 049 N HW: 1K0 937 049 N*

 

A ešte jeden dotaz.

 

Možem zameniť tento vypinač http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-vicenas-6_6?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

za tento: http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-vicenas-11_11?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

Ďakujem za Vaše cenné rady a odpovede.

 

s pozdravom

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj Profíci

 

No oživím toto téma.

 

Ja som sa dnes pokúšal nakódovať Coming a Leaving home. No neviem ani čo dodať ale v krátkosti NEJDE MI TO. :-).

 

Nakódoval som to podľa návodu čo je na fóre (napísal to moderátor a pár členov ten návod). Použil som k tomu VAG COM 10.6.4 CZ a mam aj zakúpený coding calculator 3.0

 

No ako som to nakódoval vcez ten kalkurátor tak som to skontroloval cez Lcode a všetko sedelo. Potom som ešte po nastavoval čas pri oboch funkciach na 60 sek

 

No aj napriek všetkému to nejde a ani v MAXI DOTE nemam žiadne nastavenia.

 

Mám Octavia 2 rok vyr 2005 označenie komfortnej jednotky. Řídící jednotka SW: 1K0 937 049 N HW: 1K0 937 049 N*

 

A ešte jeden dotaz.

 

Možem zameniť tento vypinač http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-vicenas-6_6?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

za tento: http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-vicenas-11_11?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

Ďakujem za Vaše cenné rady a odpovede.

 

s pozdravom

 

Ja mam tu istu riadiacu a tiez to nemozem nakodovat, denne svietenie mi funguje, ale neviem to nijak vypnut.

Ja chcem zase denne svietenie zrusit, ale ked dam ulozit novy kod, napise mi ze hodnota je ulozena, ale ked kliknem este raz na ten kod, tak je stale ten isty ako pred.

Nevie niekto co s tym?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak mi taky nejde ani Coming ani Living Home. Mám 2005 Elegance, xenony, dešťový i světelný senzor, p+z mlhovky, maxidot, xenony se mi rozsvěcují v poloze 0 jako automatické svícení a v poloze parkovaček svítí jen parkovačky, v poloze tlumené svítí parkovačky, xenony a palubovka. Přepínač mám 0,park,tlumené, p+z mlhovky a je bez toho tunelu. Coming home a Living home se ještě musí samostatně dokódovat ? Přepínač musím vyměnit taky ?

Odkaz ke komentáři

Tak mi taky nejde ani Coming ani Living Home. Mám 2005 Elegance, xenony, dešťový i světelný senzor, p+z mlhovky, maxidot, xenony se mi rozsvěcují v poloze 0 jako automatické svícení a v poloze parkovaček svítí jen parkovačky, v poloze tlumené svítí parkovačky, xenony a palubovka. Přepínač mám 0,park,tlumené, p+z mlhovky a je bez toho tunelu. Coming home a Living home se ještě musí samostatně dokódovat ? Přepínač musím vyměnit taky ?

 

 

stačí dokodovat, vypínač být vyloženě nemusí

Odkaz ke komentáři

Když jsem auto přivezl tak mi auto posvítilo 30sec. jak na cestu od auta tak na cestu k autu, potom jsem změnil čas na 10 sec. a svítí mi jen na cestu k autu. Kde se stala chyba? Vypínač světel mám úplně vypnutej.

 

kde jsi změnil čas?

na cestu od auta to tuším musíš vyvolat probliknutím dálkových než vystoupíš,

jinak to myslím bere taky světelnej senzor, kdy by to ve dne resp. za světla nemělo chodit

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest ugurundu

Ahoj, pokouším se na 02 naprogramovat coming home, bohužel to se mě nedaří, ale leaving normálně funguje můžete se prosím podívat na kod, co tam mám špatně?

 

A9888F031004140043110D000000000000197F075C10002C000000000000

 

 

Díky Moc za rady.

Odkaz ke komentáři

Když jsem auto přivezl tak mi auto posvítilo 30sec. jak na cestu od auta tak na cestu k autu, potom jsem změnil čas na 10 sec. a svítí mi jen na cestu k autu. Kde se stala chyba? Vypínač světel mám úplně vypnutej.

a zkus ho nechat zapnuty

Odkaz ke komentáři

Funkce Coming-Home

Funkce Coming-Home se zapne pouze tehdy, pokud byla zapnuta potkávací světla

při zapnutém zapalování.

 

 

 

Světla zhasnou 30 s po zavření všech dveří a víka zavazadlového prostoru.

Pokud zůstaly některé dveře nebo víko zavazadlového prostoru otevřené, světla

zhasnou 30 s po vypnutí zapalování.

Spínač světel zůstává v poloze potkávacích světel i po vypnutí funkce Coming-

Home, všechna světla jsou automaticky vypnuta.

 

 

U vozidel s automatickými světly můžete přepnout spínač světel také do polohy 

. Funkce Coming-Home je poté řízena světelným snímačem

v držáku zpětného vnitřního zrcátka. Pokud je intenzita světla vyšší než nastavená

hodnota světelného snímače, funkce Coming-Home se po vypnutí zapalování

nezapne.

Upraveno uživatelem maros
Odkaz ke komentáři

Takže mám dotaz, po výměně BSG za 30bit na Scoutu, nefunguje Coming a Leaving a nevím jak to rozchodit, obávám se aby nebyla chyba v BSG, je tam korner a dvojitá brzda to je v poho, ale je tam zaškrtle oboje a nefunguje to, nechápu proč na mé to normálně valí, dále to píše chybu něco jako chyba okolního osvětlení, prostě při odemčení se rozsvítí jen zrcátka, na straré BSG to fungovalo a bylo to bez chyb, všechno jsem zkontroloval a nakodoval podle auta, všechno svítí, nikde nic prasklýho, u xenonů žádná chyba, vše funguje kromě těchto 2 věcí a jsem z toho pěkně nasrán, nějaký nápad??

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest fanatiko

Funkce Coming-Home

Funkce Coming-Home se zapne pouze tehdy, pokud byla zapnuta potkávací světla

při zapnutém zapalování.

 

 

 

Světla zhasnou 30 s po zavření všech dveří a víka zavazadlového prostoru.

Pokud zůstaly některé dveře nebo víko zavazadlového prostoru otevřené, světla

zhasnou 30 s po vypnutí zapalování.

Spínač světel zůstává v poloze potkávacích světel i po vypnutí funkce Coming-

Home, všechna světla jsou automaticky vypnuta.

 

 

U vozidel s automatickými světly můžete přepnout spínač světel také do polohy 

. Funkce Coming-Home je poté řízena světelným snímačem

v držáku zpětného vnitřního zrcátka. Pokud je intenzita světla vyšší než nastavená

hodnota světelného snímače, funkce Coming-Home se po vypnutí zapalování

nezapne.

 

Mám dotaz,při odemčení auta,pokud je šro,se mi rosvítí světla,,cooming home,, ale při zamknutí auta se nic neděje,mam oc2 i se senzory,vše je pozapínané,nevíš proč ten living nefuguje?Popřípadě dá se nastavit že te cooming home se rozsvítí až bude větší tma než šero?Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...