Přejít na obsah

http://kontrolatachometru.cz/


Doporučené příspěvky

Tak jsem si to chtěl taky prověřit, koupil jsem O1 a mám od toho faktury ze servisu ze škodovky, jenže mám vystavenej duplikát a ať dělám, co dělám nemůžu se tam dostat, díky číslu protokolu. V TP mám jen tohle, dokáže někdo rozluštit, co by tam mělo být za číslo? Zadám VINko a zkouším kombinace 3308, 0833, 0033, 0008 a nic. Jako rok mám 13 a měsíc 08.

post-42758-0-25663500-1422017950_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak u mě nic moc :D :D je videt že auto bylo i v AAA,i ldyz puvodem je to němka :)

 

sakra nejde mi to vložit

 

 



Datum prohlídky Stav km 23.01.2013 250000 29.02.2012 241000 01.02.2011 280000 02.07.2009 209933 01.09.2008 NEZADÁNO 29.08.2008 NEZADÁNO 11.06.2007 180000 30.08.2006 171900 28.08.2006 171928

 

Odkaz ke komentáři

Já jsem snad asi jediný, kdo těmi stránkami kontrolatachometru.cz není nadšen a myslím si, že na tom budou vydělávat jen ti stáčeči tachometrů. Takhle se to bude stáčet pravidelně před každou evidenční a technickou kontrolou a až se bude vozidlo prodávat, tak to bude pěkně sedět a kupující bude spokojen. Myslím si, že když žádný takový systém on-line nebyl, bylo to lepší. Člověk když kupoval auto, tak musel zvednou zadek (asi u někoho největší problém), zajet na nějakou STK, tam slušně pozdravit a požádat o prověření vinu a bylo to, a ještě se k těm km dozvěděl na jaké STK autíko jezdilo, kdy byla evidenčka kdy TK atd.

Odkaz ke komentáři

Je dost nešťastné, když nepozornost nebo laxní přístup ze strany STK vyústí ve špatný zápis km, což v očích potenciálního kupujícího moc na důvěře teda nepřidá... viz.moje auto a to mi sedí i výpis z VINu a serviska. Buď to mají dělat pořádně nebo vůbec....takhle jen "blbostí" zdiskreditují slušné množství poctivých aut.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...