Přejít na obsah

Kolik máte nalítáno


zabiak

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

No já mám na techecu 192 000 ale při kontrole na VAGu to ukázalo 310 000 takže moc děkuji tomu sráčovi, co mi to prodal. Já najel asi 20 000 už a auto zatím jezdí perfektně, tak doufám, že to dalších 200 000 vydrží. Jo abych nezapomněl OCTA kombi 1,9 TDi, 81kW, 2001

Odkaz ke komentáři

lidi jeden dotaz o kterem už reči určite bylo a tyče se stačeni km!

 

jenom VAG dokaže odhalit opravodve km nebo to dokažou i ostatni pristroje? A gdyž to VAG dokaže proč my v každem škoda/VW servisu rikaji že se kilometry nedaji overit? Už to mam overene na par mistech (mimo jine i u TDI Fun-a) ale pro pripad dalši koupe potrebuju jednom na vždy toto dilema vyrešit :palec:!

Odkaz ke komentáři

ser na to. Já kupoval s "128000". Pak jsem zistil, že v motorovce je o 60000 víc. No a aby toho nebylo málo, ze zvědavosti jsem volal původnímu majiteli, a ten říkal, že prodával s 200 000tis na tacho. Sám už mám 120 000 najeto a drží :palec: na tacho mám 255 000, skutečnost 350 000. Jsme v ČR, klasika....

 

 

No já mám na techecu 192 000 ale při kontrole na VAGu to ukázalo 310 000 takže moc děkuji tomu sráčovi, co mi to prodal. Já najel asi 20 000 už a auto zatím jezdí perfektně, tak doufám, že to dalších 200 000 vydrží. Jo abych nezapomněl OCTA kombi 1,9 TDi, 81kW, 2001
Odkaz ke komentáři
Guest Martin OI

Zdravim,tak sem taky přidam do soudku, mam 66ku z roku 99 jsou na ní už asi třetí hodiny tak že vám nemužu ukazat kolik tam je na lítano ale k milionu nebude mít daleku na original hodinách bylo kolem 700set já sem tak kolem kila už sní najel a zatim žije,ty motory když se o něj dobře staráte a nelijete do něj nějaký sračky tak vydržej.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...