Přejít na obsah

Denní svícení


Doporučené příspěvky

Alternativa to sice je...ale stejně je na první pohled patrné že to k autu nepatří,že to tam bylo doděláváno.

Za mne tedy po estetické stránce palec dolů ale pokud se někomu líbí a je ochoten akceptovat cenu,která není kdovíjak "super"..proč ne.

Druhá věc je, jestli existuje lepší alternativa.Já svítím taky mlhovkama..ale to se jako alternativa brát nedá.

Odkaz ke komentáři
To je stazeny obrazek z toho webu co nabizi ty led svetla... Chtel jsem ukazat na proesionalitu prodejce...

 

Dobrý den,

dozvěděl jsem se o tomto vláknu a jakožto prodejce té řídící jednotky LED světel bych se chtěl vyjádřit k té větě "Chtel jsem ukazat na proesionalitu prodejce" která zde asi není míněna moc dobře. Já pouze prodávám ŘJ a je na zákazníkovi, jak a kam si to zapojí ... a profesionalitu by spíš měla vyjádřit funkčnost nebo nefunkčnost ŘJ :smich:

 

Tak snad mě tu teď neukamenujete :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj všem,

trošku oživím toto téma.

Uvažuji o instalaci denních LED. Zatím jsem vybral toto:

http://www.dobry-obchod.cz/produkt/led-svetla-drl-502/

http://www.dobry-obchod.cz/produkt/sj-292-svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led-homologace/

 

Tady několik pokusů, jak by to mohlo vypadat na autě.

Co vy na to?

 

post-21893-0-01740200-1365354757_thumb.jpg

 

Děkuji za každý názor.

Denní na mlhovkách mám aktivované, ale bojím se střetu s PČR.

Jakub

Odkaz ke komentáři

Hodně o tom uvažuju.

Ten RS se mi moc líbí, ale vychází hodně draho.

Tak přemýšlím nad obyčejným. Ten jsem viděl s mlhovkama už za 3000,-

Ovšem + úprava za před FL světla, lak, zapojení, FL mřížka kapoty a kdo ví co ještě.

Jak se pak spínají ty denní žárovky?

Celkem by to desítka asi byla, ne?

Jakub

Upraveno uživatelem jakas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem, mám takovej problémek.

 

potřeboval bych poradit s kódováním. Mám octavii 1.9 tdi, mr2008, ale jednotku uz mam z faceliftu(daval sem kvuli funkci corner). mam nakodovany deni sviceni pres mlhovky plus ameriku( se zatazenou ruckou se mi vypnou), dal mam vypinac svetel 4 polohovy(nove koupeny) a i svetelny a destovy senzor. co me trapi je to, ze kdyz dam na auto, roznou se mi hned xenony. chtel bych to aby se to samo pres senzor prepinalo. jde to nejak nastavit? predem diky za jakoukoli radu:)

Odkaz ke komentáři

s tým nastavením ti síce neporadím lebo nemám senzor, ale zarazilo ma že si menil jednotku z FL kvôli corneru, v MR 2008 už je 30bitová jednotka ktorá podporuje corner a predFL má jednotku BSG a FL jednotku BCM (dúfam že som sa nepomýlil v písmenkách) a tieto nie sú vzájomne zameniteľné.. takže je ťažko povedať čo je treba nastaviť, napíš presne akú máš jednotku a jej kódovanie potom ti možno niekto poradí..

Odkaz ke komentáři

predtim sem tam mel jednotku 3c0, a to mam mr 03/2008,praveze tam nesla ta funkce corner,takze proto sem bral 30bit. jinak jednotku mam 3C8 937 049 E

 

kod: F1880F111004141443110D000000000000197F074610400C000000000000

 

tak co myslite? :rolleyes:

 

jo a jeste.... jednotku sem kupoval od clena jmenem boolek a chtel za ni 1000, coz je podle me dost dobry...:) :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...