Přejít na obsah

Denní svícení


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím, mám jeden drobný problém po dodělání denního svícení a corneru u OII před FL s dešťákem mi chodí denní svícení i corner ale nejde mi na přepínači zapnout přední mlhovky. Kontrolka nesvítí. Zkusil jsem si pujčit od kluků jiný přepínač a tam svítila kontrolka ale mlhy stále nic. Je tam nějaký rozdíl v zapojení přepínačů (AUTO - TUNEL) Setkal jste se s tím někdo?

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Ahoj, byl by tu někdo z Litoměřicka, Ústecka nebo z Prahy kdo by mi byl ochoten nakódovat denní svícení na moji OII MR 2005? Mám senzor světla a přes maxidot jak se tu někde píše mi to nejde. Položka denní svícení v něm není.

 

Díky za ochotu :) Nakódování samozřejmě zaplatím :)

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím všechny,

prosím o radu ohledně kódování denního svícení. Koupil jsem O2 MR 2008 předělaná na facelift, tzn. že mám mlhovky s žárovkou pro denní svícení, ale to není nakódováno. Již jsem zkoušel servisy, ale bez úspěchu.

Zkoušel jsem hledat, ale bez výsledku.

 

Moc děkuji! Rád se odměním, pošlu peníze, apod.

řídící jednotka centrální elektriky: 3C0 937 049 AJ

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest Adam162

Zdravím, na OII Scout 2008 som nastavil denné svietenie na hmlovky no predtým tam bolo nastavené na hlavné svetlá a stým aj koncové. Vie mi niekto povedať ako sa to dá nakodovať aby mi svietili iba hmlovky bez koncových a parkovacích svetiel? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj zajímalo by mě zda by šlo mě denní svícení do mlhovek sice už nemám octavii mám seat leon 1P FR prý u nějaký jednotky to jde a u nějaký ne půjde mi to prosím ? pokud ano mohl by mi to někdo nakodovat ? děkuju

VCDS verze: SVO 10.6.4
Addresa 09: Centrální elektrika
Objednací číslo řídící jednoky: 3C0 937 049 E
Systém a/nebo verze: Bordnetz-SG H37 1002
Kódování: 818A8F2F00041000001D00000000000000017F075C
Číslo dílny: WSC 06441
VCID: 2B51039FF395
Další informace: 1P0955119A Wischer SE350 012 0403

Rozšířená identifikace
Seriové číslo: 00000004342552
Identifikace: DU3-001
Revize: 00H37000
Datum: 13.07.06
Číslo výrobce: 0849
Číslo zkušebny: 0005
Software
KS1002
Ostatní
Číslo Hardwaru: 3C0 937 049 E
Číslo Lot: 063
Typ klíče: 4C
VCDS Info:
Labely: SVO\3C0-937-049-23-H.lbl

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

mám dotaz k zapojení denního svícení na OII r.v. 2005 1,9 nafta.

 

Po cca 1,5 roce ježdění s překódovanými mlhovkami, jsem se rozhodl denní svícení "zlegalizovat". Koupil jsem si LED homologovaná světla z Auto Kelly. Na stole vše fungovalo O.K. (černá zem, bílá +12 "z klíčku", žlutá ovládání) - světla (ne)svítila přesně podle očekávání a stavu napájení na bílém a žlutém vodiči...

 

Po zapojení do auta (zem na šroubku na kostře, +12 z poj. boxu a ovládání z vodiče levé parkovačky) se to stále chovalo jak mělo (rozsvěcelo a zhasínalo atd.)...

 

ALE po nastartování motoru ovládání přes parkovačku nefunguje. Při zapnutí klíčku se světla rozsvítí (O.K.) ale po zapnutí parkovaček/potkávacích/dálkových nezhasnou, ale jen ztlumí svit (odhadem tak o 40%). Připomínám, že s vypnutým motorem se to chová správně... Také podotýkám, že se nejedná o poziční světla ani o světla u kterých lze toto chování (ztlumení svitu místo úplného vypnutí) nastavit.

 

V čem se tedy liší napájení levé přední parkovačky se zapnutým a s vypnutým motorem???

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobrý den,

mám dotaz k zapojení denního svícení na OII r.v. 2005 1,9 nafta.

 

Po cca 1,5 roce ježdění s překódovanými mlhovkami, jsem se rozhodl denní svícení "zlegalizovat". Koupil jsem si LED homologovaná světla z Auto Kelly. Na stole vše fungovalo O.K. (černá zem, bílá +12 "z klíčku", žlutá ovládání) - světla (ne)svítila přesně podle očekávání a stavu napájení na bílém a žlutém vodiči...

 

Po zapojení do auta (zem na šroubku na kostře, +12 z poj. boxu a ovládání z vodiče levé parkovačky) se to stále chovalo jak mělo (rozsvěcelo a zhasínalo atd.)...

 

ALE po nastartování motoru ovládání přes parkovačku nefunguje. Při zapnutí klíčku se světla rozsvítí (O.K.) ale po zapnutí parkovaček/potkávacích/dálkových nezhasnou, ale jen ztlumí svit (odhadem tak o 40%). Připomínám, že s vypnutým motorem se to chová správně... Také podotýkám, že se nejedná o poziční světla ani o světla u kterých lze toto chování (ztlumení svitu místo úplného vypnutí) nastavit.

 

V čem se tedy liší napájení levé přední parkovačky se zapnutým a s vypnutým motorem???

 

Díky

Dej odkaz na ty světla

Upraveno uživatelem Honza9007
Zpřehlednění textu
Odkaz ke komentáři

ahojte.

mám taký menší problém. aktivoval som denné svietenie na hmlovky (zaškrtnuté aj svietenie amerika), všetko fungovalo.

ale pri ďalšom naštartovaní to už nesvietilo. kde môže byť problém? je to octa II tdi predface. vopred ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři

Cim si to kodoval ... clonem nebo origos kabelem... co vypis BSG... nejake zavady???

mám hex can + vcds 10.6.4 eng

svietil mu abg ale to preto že ho odpojil, + mal tam nejakú sporadickú chybu rádia a centrálu tuším. pamäť závad som vymazal a až potom som nastavil to svietenie.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...