Přejít na obsah

Čím leštíte octavie?


Hanny

Doporučené příspěvky

Zdravim Štěpáne, vyzkoušel jsem ten vosk od Tebe a pocitově se mi zdá opravdu o trochu lepší než co jsem měl "jen" Blue Velvet ... ještě jednou děkuji za poslání ...

 

 

Je vněm rozdíl obsahuje totiž větší procento carnauby a navíc sealant což standartní blue velvet nemá.(ve zkratce větší hloubka,kesk a odolnost) :D a dej si ho tam ve dvou vrstvách :)

Upraveno uživatelem štěpán 4x4
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

jj, to je přesně ono, pořizovací náklady se zdají zpočátku vysoké, ale když jednou koupim, dlouho už kupovat nic jiného nemusím, je to opravdu na dlouho a navíc kvalitka ... Ta proklatá želva a další podobné byly hned pryč a výsledek absolutně k ničemu a to neřešim, jak se u toho člověk nadřel ... vyhozený prachy za tyto rádoby leštěnky se "SUPER" vlastnostma ... Nakonec je DODO snad i levnější ...

Odkaz ke komentáři
jj, to je přesně ono, pořizovací náklady se zdají zpočátku vysoké, ale když jednou koupim, dlouho už kupovat nic jiného nemusím, je to opravdu na dlouho a navíc kvalitka ... Ta proklatá želva a další podobné byly hned pryč a výsledek absolutně k ničemu a to neřešim, jak se u toho člověk nadřel ... vyhozený prachy za tyto rádoby leštěnky se "SUPER" vlastnostma ... Nakonec je DODO snad i levnější ...

 

 

Je to přesně tak pořizovačka se zdá vysoká ale je to pouze o matematice v přepočtu je špičková kosmetika levnější a to je to co lidi bohužel nějak nechápou :blink:

Odkaz ke komentáři

Tak už sem konečně pořídil pořádnou výbavu a jsme zvědav na výsledky. Docela mě překvapil jak malej je ten vosk :smich: asi ho opravdu stačí malá vrstvička. Se Sonax Nano wax3 nebo Želvou s PTFE sem spotřeboval minimálně dvě takový krabičky na celý auto v jedný vrstvě, je pravde že je to tekutý, DoDo je tuhý; no uvidíme, ještě jsem zvědav co předvede pěnovač HD Foam Lance s pěnou Valet Pro.

post-621-1302687782_thumb.jpg

post-621-1302687813_thumb.jpg

post-621-1302687833_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

dle foto se mi zdá vosku moc, zbytečně pak jen nerozleštíš, ale spíš setřeš, čili vyhodíš ... radši dvě, tři tenké vrstvy, ale netušim, co to máš za vosk, třeba to s tim Tvým voskem ani jinak nejde, z fotky se opravdu nedá soudit, třeba jen má tak výraznou barvu, když je uschlý ... Někdy nafotim, jak vypadá nanesený vosk od DODO, je to jen lehký film ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Prosímtě autíčko jarovou vodou nikdy neumývej!!!! je to silné odmaštovadlo! mytí jarem zpusobuje to že jar zatéká na skrytá místa kam se běžne nedostaneš a silně narušuje ochranné vrstvy na laku. Jar je na nádobí ne na auto!

 

 

to jsem vubec entušil. myl jsem ho takle zatim 2-3x. díky za upozornění... takže bych potřeboval doporučit ještě nějakej ten šampon :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Tak jsem si včera hrál s DoDo, jen jsem musel střídavě dělat venku a garáži - asi čtyřikrát jsem zajížděl a zase vyjížděl :smich: , protože každou chvilku pršelo a osvětlení v garáži mám jen nouzovku ... Mám z výsledku radost, jen uvidíme jak dlouho mi tradost vydrží, počasí je na nic ... :pivo:

post-4325-1309002235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nevim, jestli to na tech vasich barvach poznate, ale na bily je ten Lime Prime uplne uzasnej. Nestacim se vzdycky divit, kolik spiny jeste dokaze z laku vytahnout. :smich:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

teraz ako si to tu citam... rozdiel medzi voskom a lestenkou?? lestenka ma aj dake brusne castice?? na kolko je spolahlive na obale nazov?? lebo mam pocit ze na tych istych vyrobkoch som uz videl po anglicky napisane ze len vosk a po cesky ze lestenka... jaa som pouzival SONAX TUHY VOSK.. bolo to tekute a po pouziti som nevidel na aute ani jedno miesto, kde by to bolo treba este inak lestit.. proste vsetky microskraance zmizli... teraz som kupil este sonax vosk vo farbe aj s tuzkou.. doslova je na nom napisane po anglicky POLISH & WAX...takze aj lestenka... ten TUHY VOSK bol len vosk.. tak uvidim ako to bude vyzerat s tym novym..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...