Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj, mam GSM jednotku 3C8 035 730 A s podporou A2DP. Prehravani funguje, nicmene ovladani telefonu z obrazovky Columbusu (HW H05, SW 41xx) ne - sipky vpred/vzad jsou zasedle. Poradi mi nekdo, kterou (non-rSAP only) jednotku s podporou hlasoveho ovladani koupit, aby podporovala i AVRCP protokol? Predpokladam, ze v uvahu pripadaji akorat 7P6 035 730 (nejsem si jisty jetli ma hlasove ovladani), 3C8 035 730 a 5N0 035 730... Jake revize?

Upraveno uživatelem DawiDX
Odkaz ke komentáři

Funguje někomu SMS v rSAP na maxidotu nebo navigaci s Androidem 5 a vyšším? Pod 6.0 my jde všechno jen né SMS:/ Mám Honor 7, v nastavení BT jsou všechna zaškrtávátka přístupna, ale message access prostě chybí... Je to jen záležitost mého telefonu, nebo i ostatní mají problém?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Pozdravujem pani.

 

Som cerstvy majitel Octavie II kombi, pred FL, modelovy rok 2008. v aute je original handsfree sada, s drziakom na nokiu 6230/6230i, multifunkcny volant a "biely" MAXIdot. Radio je navigacka Cruise.

 

Pri vysavani som objavil pod sedadlom spolujazdca uni handsfree jednotku 1Z0 035 729 s logom Bluetooth. zacal som googlit, a popravde mam teraz taku velku hlavu, ze neprejdem dverami.

 

Moja otazka je, ci je mozne k tejto jednotke cez Bluetooth pripojit mob. telefon a vyuzivat tak uz v aute zabudovane handsfree.

 

Pri zapnutom zapalovani mi stary, ani novy telefon nenajde "Skoda UHV", tak isto ani v menu pal PC nie je moznost telefon.

 

Dakujem :)

Odkaz ke komentáři

Pokud v tý jednotce je BT anténa tak bych předpokládal že bude BT aktivní ale nemusí to tak bejt, chyba taky může bejt i v tý jednotce. Aktivace se provádí v jednotce telefon 77, přizpůsobení, kanál 133 = 1 a 134 = 0 jestli si to teda dobře pamatuju, už sem to dlouho nedělal ale čísla si docela pamatuju :) Třeba se tu zapojí i někdo kdo se tím živí a bude tak vědět víc ;)

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Pokud v tý jednotce je BT anténa tak bych předpokládal že bude BT aktivní ale nemusí to tak bejt, chyba taky může bejt i v tý jednotce. Aktivace se provádí v jednotce telefon 77, přizpůsobení, kanál 133 = 1 a 134 = 0 jestli si to teda dobře pamatuju, už sem to dlouho nedělal ale čísla si docela pamatuju :) Třeba se tu zapojí i někdo kdo se tím živí a bude tak vědět víc ;)

 

Zdravim.

 

Zohnal som typka s VAGom, takze aktivovane to uz bolo, a medzi zavadami bolo aj - nemozne sa spojit s modulom. vcera som to vykuchal von, premeriaval som konektor, a nasiel som na nom max 5V, predpokladam ze to je CANbus. usudzujem teda, ze na tu jednotku nejde "stava", 12V.

 

vybral som von kastlik, ale kablovacka je sucast povodnej kablovacky vlozenej do auta uz pocas vyroby, takze sa nedokazem dopatrat, odkial to berie napajanie...

 

Odkaz ke komentáři

kódování jednotky 1Z0 035 729 vývá nejčastěji 466 nebo 366 podle přítomnosti MF volnatu... zároveň jsou tyhle jednotky hodně náchylné na startování boosterem při vybité baterce a dost často odcházejí. Vada bývá i taková, že jednotka komunikuje po diagnostice, do GW vypysuje chybu, ale sama chybu neobsahuje, zároveň je jako HF nefunkční

Odkaz ke komentáři

zdravim mam radio Bolero a zabudovany origo drziak na telefon. Sparovanie s BT prebehne bez problemov, takysto aj volanie..na MFD vidim volane cisla....... smsky ani signal sa mi nezobrazuje. A chcem sa spytat ako spojazdnim BT Audio..v nataveniach mam polozku BT audio je aktivne ale ked vojdem do Media tak BT audio zostava sive a neda sa stlacit.

Odkaz ke komentáři

Pokud se přes diagnostiku na jednotku napojíš tak v napájení chyba nebude. 12V je na pinu 1 červený drát. Na dráty pin 17 a 18 nešahej to jsou CAN bus dráty (oranžovo hnědý a oranžovo fialový). Je třeba přes diag na kódovat použití displeje, mám pocit že to je poslední pozice v kódování a tam nesmí být 0

Dakujem.

 

VCDS sa na jednotku nepripoji, vypisuje chybu komunikacie. na tom pine1 tych +12V nie je, ako som tusil uz v prvom prispevku. po privedeni 12V z ineho zdroja sa taktiez nic nedeje. sudim teda, ze niekto druhu stranu kabloveho zvazku odpojil, aj ked - na tom konektore je, chyba "len" + 12V.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj mám O2 MR07 jednotku HF 1Z0 035 729B a pár dní nového columba stalo se mi že columb neukazuje telefonní seznam a přitom na maxi dotu vše ukazuje. columb ukáže nepřijaté, přijaté a volané čísla,ale seznam ne a přitom když vytočím číslo na klávesníci v columbu, které je v seznamu jméno se jako právě volané uikáže. Kde může problém?

Díky

Upraveno uživatelem Tomasoct
Odkaz ke komentáři

Ahoj mám O2 MR07 jednotku HF 1Z0 035 729B a pár dní nového columba stalo se mi že columb neukazuje telefonní seznam a přitom na maxi dotu vše ukazuje. columb ukáže nepřijaté, přijaté a volané čísla,ale seznam ne a přitom když vytočím číslo na klávesníci v columbu, které je v seznamu jméno se jako právě volané uikáže. Kde může problém?

Díky

Odkaz ke komentáři

 

 

Mám ten samí problém. Telefon Asus Zenfone2. Ještě máme doma minulé Piccaso a tam vše funguje tak jak má. Nešlo by to přece jenom nějak vyřešit v autě. Mám OII před FL a Columbus. Předtím jsem měl HTC One M7 a vše fungovalo v pohodě.

Také bych se tedy přidal s prosbou o radu. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Funguje někomu SMS v rSAP na maxidotu nebo navigaci s Androidem 5 a vyšším? Pod 6.0 my jde všechno jen né SMS:/ Mám Honor 7, v nastavení BT jsou všechna zaškrtávátka přístupna, ale message access prostě chybí... Je to jen záležitost mého telefonu, nebo i ostatní mají problém?

 

Takže aktulaizace, SW na telefonu je sice pořád 6.0 (interní SW B380). SMS a Wifi pořád nejde, v autě jsem zkoušel (3C8035730E) s Galaxy S7 a ... vše běželo na první dobrou.. takže jsem lehce nakrknutej a jestli se to nesparví případně s nugátem (android 7/N) nebo mi to někdo nepotvrdí na Honor 8, tak čajňana hážu do bazaru.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...