Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Řetěz nechávám 1000km max 1200km
Každé mytí měřím, někdy myju i řetěz samostatně. Dávám do ultrazvukové čističky, pak mažu, utřu, pověsím a nechám okapat, potom znova otřu a jde na kolo. 

Kupuju buď M9100 nebo teď v poslední době spíš SRAM XX1 Rainbow. 

Kazetu měním dle potřeby, mám teď SLX a má najeto asi 2000km. Preventivně budu měnit spodní dva pastorky. (10 a 12z). 

Servisní záznamy vedu, ale asi ne tak dokonale. Spíš kvůli ceně, abych měl přehled kolik mě dané kolo stálo. 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Dnes jsem si porovnával výšlap na Pustevny z minulého roku na kole Author a dnes na kole Canyon. No rozdíl zde je.

Na Canyonu jsem pomalejší do kopce. Volil jsem jinou cestu, takže nemám celou trasu v záznamu k porovnání. Letos si to dám ještě jednou trasu Copy a do kopce zamknu zadní stavbu, je pravda, že jezdím stále na funkci pedál.

Odkaz ke komentáři

Pláště, převody jsem v tu dobu měl stejné. Kadenci jsem v měřeném úseku měl na Authoru 84 ot/min a na Canyonu 77 ot/min
Nyní jsem měl navíc hydrovak s 2l.

Na jaký přesně převodový poměr jsem to tehdá jel nevím.

Propruženi na funkci pedál zde určitě je, proto jej zamknu abych vyloučil ztrátu při šlapání.

Author byl XC, takže ta tuhost je někde jinde, ale zase z kopce je Canyon nezmar, to si jen užíváš i co se technické jízdy týče.

Z kopce to pustíš a neřešíš nějakou nerovnost, prostě letíš a v tom vidím velké plus.

Opakovačku pojedu ve stejném termínu kdy snad bude kondička lepší.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hele nevim co si o tom myslet. Pogacar bude rad, kdyz to dojede, evidentne je nachcipanej, jede s oparem, mel zatejpovany bricho, dnes i pad, ... Ale kdyz vynechas Pogacara, tak ten zbytek je o tridu jinde.

Treba dnes dojezd dobry, ale prvni pulku posledniho kopce ze vsech teklo, Vingegaard nebyl ani zadychany, nebyl spocenej, ... Vcera jel takticky vyborne, to ano, ale mimo Pogacara dal ostatnim hroznou bidu. Nechci nikomu sahat do svedomi, ale takhle zazracne nacasovat formu... to uz jsme tu parkrat meli 🙂

Dnes jsem mel byt na te etape nahore na kopci, nakonec jsme "vylet" odpiskali 😞

Odkaz ke komentáři

No, jel jsem dnes svoji soukromou etapu (Olomouc - Velký Újezd - Slavkov v Oderských vrších - Podhoří - Veselíčko - Olomouc) a vzpomněl jsem si na některé stěny, které jeli na tour a potvrdil si, že jsou to šusi 😄

Dnes nejdelší a zároveň zatím nejnáročnější vyjíždka, kdy jsem v podstatě hodinu jel pořád do kopce. Nakonec 72km, a zároveň jsem dnes překonal prvních 1000 letošních km. Po třech dnech na kole, si zítra dám volný den.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...