Přejít na obsah

Kamera v autě (černá skříňka)


Doporučené příspěvky

takze tu je dnesna skuska s tou kamerou. Vsimnite si hlavne na konci ,idem okolo billboardov a ako su krasne citatelne.

https://www.youtube.com/watch?v=5TxkCLFgs24&feature=youtu.be

 

@feki, v tej recenzii kamery su aj odkazy na ebay, ja som nakoniec preklikal cez to,aby mi prisla prava kamera.

 

Tu je odkaz, kde som to kupoval ja, aby aj ostatni vedeli : http://www.ebay.at/itm/310891426086?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Ma tam aj chlapik popisane,ze toto neni fake a ze ako rozlisit fake.

 

Pozeram,ze v tom odkaze,kde som to kupoval, pribudol novy update. Da sa kupit aj uchytka na vnutorny spetak. Co moze byt lepsie ako prisavka. Tak ja som to prave teraz objednal tiez :palec:

 

Lebo mam skusenosti,ze slnko rozzeravi prisavku aj kovovu pruzinu dnu,ta sa roztiahne a prisavka nedrzi - to som vyriesil tak,ze som do starej kamery objednal novu prisavku, a vystrihol som kartonovy kruh,ktory som vsunul medzi prisavku a plast a vytvoril tepelny stit. a na prisavku na gumu som dal alobal hlinikovy taky mali kruzok,co odraza luce ,aby nezahrievalo stred a drzi to uz 1 a pol roka. Stara prisavka vydrzala pol roka bez upravy.

Odkaz ke komentáři

takze tu je dnesna skuska s tou kamerou. Vsimnite si hlavne na konci ,idem okolo billboardov a ako su krasne citatelne.

https://www.youtube.com/watch?v=5TxkCLFgs24&feature=youtu.be

 

no nevím, ale nepřijde mi tedy obraz srovnatelný s DOD kamerou, DOD je tedy dál než tohle

 

romariooo ,ked si pozries ten odkaz ,co som hodil, tak tam je aj video, prepni si do fullhd youtube a su tam aj sceny v noci. Aj pri totalnej tme je to si myslim na velmi dobrej urovni. Ale mozem hodit aj ja video. Dnes ju chcem namontovat.

 

tyhle prezentační noční videa nejsou až tak vypovídající, často mohou být vylepšená

 

Tu je slubovany nocny test. Stretavacky aj dialkove mimo mesto v tme. Ja som viac ako spokojny.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LtqnrUYjWcA

 

opět to samé co jsem psal k testu ve dne, DOD kvality to nedosahuje,

pokud chceš provnávat, tak dej video ve dne, nahrané někde na uložto v plné kvalitě, kdy proti tobě jedou auta, aby bylo možné při rychlostech okolo 100 km/h posoudit přečtení protijedoucích RZ, totéž za tmy po městě ....

Odkaz ke komentáři

Ale o to tady nejde o to, že je ta kamera nějak špatná, ale pokud napíšeš, že je obrazem srovnatelná s DOD (a levnější proti DOD), tak se logicky budou chtít lidi podívat na výsledek, tedy videa z provozu té kamery, ale ty co jsi dával natočí v podstatě jakákoliv kamera HD,

jde o to, aby jsi byl schopen kameru využít při případném problému, tedy identifikovat auta kolem sebe, ok.?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Mně nepřijde,že by se nějak extrémně sekalo.Takhle natáčí i kamery za 2tis.,tak že sem v klidu za tyhle peníze :o

Já na to nebudu koukat večer jak na film,je to jen kvůli tomu,kdyby se něco stalo,a když to někdo ukradne,tak slzet taky nebudu :ph34r:

 

Odkaz ke komentáři

Kameru do auta bych taky rád měl, ale nějak mi nejde do hlavy to zapojení. Když se to lepí přísavkou nahoru na čelní sklo a napájení je ze zapalovače tak kudy jako mám vést ten kabel? Dolů přece viset je nesmysl a lepit izolepou na strop to rozhodně nechci. Nebo je na to nějaká jiná finta?

já mám kabel veden podle okna pod tapecirunkem a za přihrádkou .....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...