Přejít na obsah

Kamera v autě (černá skříňka)


Doporučené příspěvky

Záznam je skutečně kvalitní a čitelný, kamera si vede obstojně i v prudkém protisvětle, ten obrazový čip je používán i mnoha jinými výrobci, ale dle různých recenzí se tady (a v sesterském provedení s displejem LS500W Dual) podařilo DOD z toho vydupat asi nejvíce. SPZky jsou fakt čitelné skoro vždy i ze zadní kamery, ještě čekám na nějaké horší počasí, jak si kamery povedou.

Odkaz ke komentáři
Do zánovní O3FL (MR2018) jsem nedávno instaloval 2-kamerovou dashcam sadu (přední a zadní kamera) pro pevnou montáž DOD RC500S (SONY STARVIS chip s nočním režimem, WDR, H2.64, G-senzor, parkovací režim, místo Lion použití kapacitoru atd.)....
Tak jsem až nyní našel v balení kamerového setu i polarizační filtr pro přední kameru. Uvidíme, zda-li nějak obraz viditelně upgraduje, možná to zvedne trochu kontrast a odfiltruje odlesky předního skla. Nicméně u takovýchto malých kamer bez možnosti nastavení roviny CPL (mám s CPL nějaké zkušenosti z SLR a DSLR) si nedělám žádné velké iluze o funkčnosti polarizačního filtru. 

.

Doplněno: tak jsem koukal, že by CPL měl být stavitelný, musím se na něj znovu podívat, ale když jsem ho dával na objektiv, nebylo možné s ním otáčet, byť je kroužek dvojitý - i tak bude obtížné ho nastavit správně jen podle obrazu na displeji smartphone, možná bude lepší použít nějaký větší tablet...

20181002_143326.jpg.4108578ad0a21312d3120038581c361f.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 roky později...
  • o 6 měsíců později...

má někdo delší dobu odzkoušenou nějakou kameru v podobném provedeni ? 

https://www.cel-tec.cz/cel-tec-red-cobra-wi-fi-magnetic-p2730

https://www.truecam.com/cz/autokamery/truecam-h7/

myšlenka je umístit ji na horní hranu zadní strany displeje infotaimentu co má OIV / Golf Mk8 atd, je tam krásné mrtvé místo úplně k ničemu, napájení se vyvede hned z USB portů pod infotaimentem a kamera nebude v zorném poli řidiče.

Mi

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ted koukam, ze v tom mam V10 kartu, coz na nahravani dvou videi zaroven, z toho jedno 1440p, asi neni uplne idealni. Mam nahodou objednany dve V30, tak to pak hned vyzkousim

A taky na karte akorat neni zadny video pres den, jen pod mrakem nebo vecer

 

Upraveno uživatelem krysarr
Odkaz ke komentáři
V 24. 8. 2023 at 11:07, Ol@f napsal:

má někdo delší dobu odzkoušenou nějakou kameru v podobném provedeni ? 

https://www.cel-tec.cz/cel-tec-red-cobra-wi-fi-magnetic-p2730

https://www.truecam.com/cz/autokamery/truecam-h7/

myšlenka je umístit ji na horní hranu zadní strany displeje infotaimentu co má OIV / Golf Mk8 atd, je tam krásné mrtvé místo úplně k ničemu, napájení se vyvede hned z USB portů pod infotaimentem a kamera nebude v zorném poli řidiče.

Mi

Koupils něco, můžeš něco doporučit? 

Líbí se mi Navitel, má nějakej takovej model co má aspoň stavovej displej, je na magnet a má USB-C (i když teda ten nevede do držáku, ale přímo do kamery, takže když ji chceš sundat, tak pak trčí kabel). 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...