Přejít na obsah

Vaša a Rolbař


Doporučené příspěvky

Ty jo já to snad půjdu vytrhnout. :o

Favorit i Felicie taky obě.

 

no já když jedu za idiotem ve felicii, který je nevypíná, tak hodně nadávám a i bych střílel

 

jeden vymazlenej golfík na předělání halogen na xenon ASF s LED DRL a dokodování zadních LED aby nepsaly chyby

to už je měsíc zpět

rozebraná je už složená skoro komplet přestavba na FL (xenony, klimatron, PDC, el. sedačky, L&K vnitřek, a další drobnosti)

 

nevadila tam vpředu RZ čidlům?, já už jsem dnes pomalu chtěl tu svou zapuštěnou zkusit sundat huh.gif, biggrin.gif

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Taky jsem tuhle za jesné noci dojel kokota co ve fóbii svítil mlhovkama (oběma) nedal se předject tak jsem se pověsil za něj, pustil dálkový (Osram NBR) a dokud je nezhasnul on já taky ne. Je to blbý ale musel jsem. Přeci jen OI má zadní mlhy dole FI Felicie a mám pocit že i Favorit je mají na horní straně světla. Je to rozdíl několik cm ale je znát.

Odkaz ke komentáři

mám pocit, že u FI svítí obě při kombinaci s namontovaným tažným?

Ano, tažné jsem měl, tak je to možné (ale byla to dodělávka v origo servise po dojetí z Bolky, páč tam se to nestihlo už objednat). Tak se tam třebas tahá ten drát..

 

přál bych si mít Bi xenony a světelnou rampu :D

 

No když vyjdou peníze, tak jak budou podmínky pro komplet dodělání, budeš mi je asi dodělávat :palec:

Odkaz ke komentáři

Ahojte, doufám, že mě neukamenujete, ale potřeboval bych radu. Mám O2 combi 1,9 rok 2006. Jde mi o maxidot za polo – chlap co mi tam ty budíky má dávat, mi říká, že se musejí nějak přehrát na VIN mého auta. Nějak se mi to nezdá, nebo jsem to možná špatně pochopil, nicméně co jsem si tu četl na fóru, tak jde jen o výměnu a kódování, nikde jsem nečetl něco o předchozím kódování budíků. Budíky MAXI nejsou nové, budou se přehazovat kus za kus z auta do auta. Je pravda co říkal, nebo se s tím nemusí nic dělat? :huh: Četl jsem taky o chybách, co to lidem házelo, ale už nevím proč. Díky moc! :)

Odkaz ke komentáři

Dvě mlhovky jsou lepší, hlavně u O2 kombi kde je jedna jednovláknová žárovka současně i pro obrysovky. Když by prdla, tak jsi bez mlhovky a v mlze měnit je dost na ho*no. Také to lépe vypadá, a je lépe vidět. Oslňuje to asi tak jako brzdovky, na kterých stojí ve městě na semaforu každý.

Co člověk to názor.

Odkaz ke komentáři

to jsem právě pak chtěl Vašu poprosit a domluvit se s ním, jestli by mi pomohl to urychlit a udělat. Ale s tím PINem bude asi problém, nemám ho k tomu :( je to velkej problém, nebo to jde nějak zjistit a dohledat?

 

 

PIN se dá vyčíst, ten není problém, co se týče chyb, tak některé verze budíků vyhazují chybu - defekt, ale jinak tato chyba nemá žádný vliv na funkčnost celého systému auta, jen tam prostě je a běžnými způsoby se nedá odstranit, ale jak říkám, ničemu nevadí

Odkaz ke komentáři

PIN se dá vyčíst, ten není problém, co se týče chyb, tak některé verze budíků vyhazují chybu - defekt, ale jinak tato chyba nemá žádný vliv na funkčnost celého systému auta, jen tam prostě je a běžnými způsoby se nedá odstranit, ale jak říkám, ničemu nevadí

 

To si mi udělal radost, že to není problém, tak teď už jen to vyzkoušet :palec: chyba je mi celkem jedno, hlavně, že by to fungovalo. Jen ještě poslední věc - v autě je jiná ŘJ než byla, jelikož vyhořela elektrika a i jiné budíky než byly, jen se ujišťuju, že je to ok:-) jinak pánové klobouk dolů co se Vám podařilo všechno provést :) snad se dostanu někdy na sraz poznat nové lidi :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

To si mi udělal radost, že to není problém, tak teď už jen to vyzkoušet :palec: chyba je mi celkem jedno, hlavně, že by to fungovalo. Jen ještě poslední věc - v autě je jiná ŘJ než byla, jelikož vyhořela elektrika a i jiné budíky než byly, jen se ujišťuju, že je to ok:-) jinak pánové klobouk dolů co se Vám podařilo všechno provést :) snad se dostanu někdy na sraz poznat nové lidi :pivo:

nakonec se problém objevil, budíkům nejdou dve boční řady, což není moc příjemný, tak čekám na jiné:-) Ještě se zeptám, po zapojení svítilo na Maxi, immo aktivní, zmizí to, nebo se s tím musí dělat něco speciálně, když jsem nikde nemusel zadávat PIN ničeho? Díky

Odkaz ke komentáři

AKCE NA MĚSÍC LEDENv Prostějově

 

 

Dodělání předních parkovacích senzorů do Škody Octavie II /II FL vybavené pouze zadním orig. parkovacím asistentem za cenu 4000,-

 

 

v ceně je zapojení/montáž, jednotka P+Z park. senzorů, kabeláž, čidla v barvě vozu,tlačítko vypnutí PDC, u OII FL přední repoduktor

 

nabídka je na originální park. assistent

objednávky/dotazy přes soukromé zprávy

Upraveno uživatelem Vaša
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak máme tu konec roku a je na čase přivítat Nový rok. Tímto bych chtěl poděkovat všem mým zákazníkům, že si vybrali pro svoje přání zrovna moje služby a nejvíce mě těší že se jich spousta na mě obrací opakovaně, abych splnil jejich přání.

 

Slovo spokojenost má podle mě nejširší obsah - pro někoho lásku pro jiné zdraví ale může být i peníze, domov, pěkné auto, přátelé atd

 

A právě proto bych chtěl všem popřát co nejvíce spokojenosti do nového roku.

Upraveno uživatelem Vaša
Odkaz ke komentáři

Sice opožděně, ale někteří vědí proč. Přeji vše nej současným, budoucím zákazníkům, ale samo všem lidem, aby se v tom nadcházejícím roce měli líp než v minulém, hlavně hodně zdraví, lásky, spokojenosti i pracovných úspěchů.

 

Současně děkuji za všechna přání :)

 

A abych nezapoměl, tak mnoho km bez nehod a problémů

 

:)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...