Přejít na obsah

1.8 20V Turbo + 132 kW RS Nejčastější závady a problémy


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

zdravim, netusi nekdo jak je to s tou skrtici klapkou? mam octu rs 2001 a skrtici klapka mi pri zapnutym klicku (motor nebezi) neukazuje 0%... ale je trochu pootevrena... tusim kolem tech 4 % a neco.... spousty lidi pise ze jim to delat taky... ze klapka pri mirnem plynu jde z tech 4 na 0 a pak se zveda... chystam se ji vycistit a pak provest zakladni nastaveni... podle navodu prave potom ma byt 0% tak jsem zvedavy... nesetkal se s tim nekdo? jo a jeste... cerpadlo sekundarniho vzduchu... na co to tam je? vzdy kdyz nastartuje zacne to hucet jak vysavac, auto vubec nejede... no des... po minute to prestane a je to ok... zadny chyby na vag nejsou... je to normalni?

Odkaz ke komentáři

skrtiacu ti prisposobi aj ked mas uhol 5 aj 6 stupnov pri vypnutom motore. treba len dobre urobit zakladne nastavenie. Sekundar ma byt kvoli predhrevu vzduchu a kvoli emisiam -ak dobre viem? da sa odstranit - je na to kopa navodov na nete. Ale potom bude hlasit chybu vag, musis dat na konektor vhodny odpor.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojte ,mám problém. špatně mi to startuje... Otočím klíčkem, naskočí to a zase chcípne .. Na podruhé už ok... Teploty jsou docela dobré kolem 15C ...Tak nevím kde by mohl být problém... Myslíte že pomůže vyměna svíček ?

Odkaz ke komentáři

Ahojte ,mám problém. špatně mi to startuje... Otočím klíčkem, naskočí to a zase chcípne .. Na podruhé už ok... Teploty jsou docela dobré kolem 15C ...Tak nevím kde by mohl být problém... Myslíte že pomůže vyměna svíček ?

mne to robilo mesiac dozadu na 1.8T ako sa oteplilo, natočil som, auto zabublalo a zdochlo, 2x vzdy OK.

 

ráno ako bolo zima vsetko bolo ok, kúpil som aditiva do benzinu na prečistenie, nerátal som s tým, že to pomôže, ale auto teraz štartuje či je zima alebo teplo.

Odkaz ke komentáři

Udělal sem to samé...Dal sem tam 40L benzínu a SONAX na čištění + nové svíčky... Ale ještě Dotaz ... Vypadá to že mám špatnou Lambdu ,která je ta první ?? popřípadě máte někdo odkaz na ní ?

Jedná se o tu poslední chybu což by měla být právě ta lambda

 

12IMAG1036.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Chlapci. potřebuji poradit, přečetl jsem toho už dost ale konkrétní odpověď jsem nenašel.

 

AUTO: Octavia 1 1.8Turbo 110kw AUM Automat, E85 (přestavba na ethanol, ale jezdím střídavě i na benzín)

 

PROBLÉM: všechno co popíšu se projevuje dosti nepravděpodobně.

- zda se mi že při stratu po ránu (studený) se celé auto klepe, po chvíli se to chytí a je to OK

- párkrát za poslední dobu mi vyskočila chyba VAG 16795 - secondary air injection system: incorrect flow detected (ale jen párkrát a ted zas 14 dnů níc)

- a HLAVNÍ PROBLÉM: normálně jedu, auto zahřáté, nehoním ho, klídek, po okruhu 90km/h a najednou přestane reagovat plynový pedál, auto začne podřazovat, vyřadím na neutrál a auto CHCÍPNE. otočím klíček, nastartuju a jedu dál. projevuje se to v nepravidelných intervalech, v různých rychlostech, s různým množstvím paliva v autě, ale spíše když je tam toho málo, nebo svítí rezerva.

 

vůbec nevím co s tím :( co radíte?

díky moc

Odkaz ke komentáři

mne to robilo mesiac dozadu na 1.8T ako sa oteplilo, natočil som, auto zabublalo a zdochlo, 2x vzdy OK.

 

ráno ako bolo zima vsetko bolo ok, kúpil som aditiva do benzinu na prečistenie, nerátal som s tým, že to pomôže, ale auto teraz štartuje či je zima alebo teplo.

 

Zdravím.

Mě to zlobí stejně.Když otevřu řidičovy dveře palivové čerpadlo nasaje.V pořádku.Po otočení klíčku čerpadlo nasaje podruhé a zkusím nastartovat.Studený motor 1,8T 20V AGU naskočí a otáčky zakolísají a motor zhasne.Pak znova otočím klíčkem,čerpadlo opět nasaje a motor už nastartuje bez problému.Když tankuju,tak pistoli mám vraženou úplně jak má,ale občas se stane,že pistole vypne,ale nádrž není plná.Párkrát s ní zahýbu a dotankuju.Palivový filtr jsem měnil.

Zkusil bych ty aditiva,ale jaké?

http://www.sonax.cz/search.php?rsvelikost=uvod&rstext=all-phpRS-all&rstema=43

Poradíte prosím?

Děkuji Bob

Odkaz ke komentáři

Chlapci. potřebuji poradit, přečetl jsem toho už dost ale konkrétní odpověď jsem nenašel.

 

AUTO: Octavia 1 1.8Turbo 110kw AUM Automat, E85 (přestavba na ethanol, ale jezdím střídavě i na benzín)

 

PROBLÉM: všechno co popíšu se projevuje dosti nepravděpodobně.

- zda se mi že při stratu po ránu (studený) se celé auto klepe, po chvíli se to chytí a je to OK

- párkrát za poslední dobu mi vyskočila chyba VAG 16795 - secondary air injection system: incorrect flow detected (ale jen párkrát a ted zas 14 dnů níc)

- a HLAVNÍ PROBLÉM: normálně jedu, auto zahřáté, nehoním ho, klídek, po okruhu 90km/h a najednou přestane reagovat plynový pedál, auto začne podřazovat, vyřadím na neutrál a auto CHCÍPNE. otočím klíček, nastartuju a jedu dál. projevuje se to v nepravidelných intervalech, v různých rychlostech, s různým množstvím paliva v autě, ale spíše když je tam toho málo, nebo svítí rezerva.

 

vůbec nevím co s tím :( co radíte?

díky moc

 

1) nechápu proč to píšeš do sekce časté problémy když ten problém máš jen ty :) měl jsi na to založit téma ..

2) vsadil bych na benzínové čerpadlo, takhle se projevuje .. horší starty motor jakoby škytal na 3 válce. A to že to přestane jed taky ukazuje na čerpadlo :) .. vsadil bych na něj .. nech ho proměřit jaký má tlak a průtok ..

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Bobe mrkni na Lambdu ,mě todle dělal ohřev lambda sondy ...

Díky.Kontroloval jsem tu lambdu na vagu a hodnoty se zobrazují v %,takže nevím jaké by měla mít hodnoty.Je pravda,že se měnily rychle.Ale na co jsem narazil.Měl jsem ztvrdlou a zlomenou podtlakovou hadičku od ventilu ovládání turba.Vyměnil jsem ji a i ty další dvě.Jedna je spojka od trubky toho ventilu k sání a druhá k ventilu na liště se vstřikama.Taky byla načatá.A můžu říct,že od té doby motor startuje bez problémů(zaklepu na dřevo :wallbash: ).A výkon motoru se rapidně zvýšil.Tah turba je znát.Samozřejmě mi narostla spotřeba,když cítím jak to jede a táhne,šlapu na to a jsem spokojený.

Hloupé hadičky a co natropí za paseku.

Boban :pest:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj chlapi,mam problém s tlakem turba u octavia 1 rs 1.8t 132kw.při startu vše ok.zajízdy když přidám do větších otáček tlak v pořádku a když přeřadím nebo zpomalím zpadne to do nouz.režimu.při vyp.a zap.zapalování zase vše ok.Vag mi píše rozdílné hodnoty plnícího tlaku mezi turbem a škrt.klapkou.nevim jestli je to správný tlak ale když je vše ok na budíku 0,6bar a když to padne ta cca.0,2bar.dříve když sem tam neměl budík tak sem si myslel že je to hold teplem.ale není.prosím o radu děkuji Kuba :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj kluci :) mam podobny problem jako Cube21, takze asi taky blow ventil, v nizkych otackach nez "sepne" turbo to fakt nejede, i felda 1.3mpi zrychluje lepe a neco v mototu syčí kdyz pridam plyn kdyz se tlakuje turbo a kdyz uz turbo jede na plny obratky tak to stejne nema vykon a syčí to jeste vic.. hadice odvetravani mam vymeneny a tim to nebylo :(

a jeste jeda otazka, na co jsou tyhle dva ventily prosim? : http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a145710g-vypinaci-ventil-deceleracni-1-8t-oe-8349.html a tenhle : http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a129101a-ventil-regulatoru-tlaku-oe-9342.html

dekuju moc. Petr

 

prosim o smazani, asi to sem nepatri ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest marek 1.8t LK

zdravim chcem sa spytat kupil som octaviu 1.8t 20v .auticko islo v pohode nic ziadny problem len som nemal original podtlakovu hadicu od hlavy motora (je to take male gumene kolienko)neviem ci som sa vyjadril spravne a cestou domou zacalo auto stracat vykon a vyskocila mi kontrolka tlaku oleja tak som zastal pozrel ci je vsetko v poriadku bolo....sadol som naspat a kontrolka prestala blikat...noo a po nejakom case jazdy mi zacala zas blikat ale nezastal som hned len po chvili a zacal mi kepat motor auto som odstavil a dal sa dotiahnut olej tam bol ale ked som ho odniesol do servisu a dal dole dekel hlavy vacky boli suche a zistil som ze mi odislo turbo mohlo sa to stat tym ze tam nebola ta original podtlakova hadica???

Odkaz ke komentáři
Guest Davidek

Caute octavaci,mam problem pri nastartovani mi motor heka jak by popadal dech nebo neco tlakoval! a pri seslapnuti plinu se nic nedeje nekdy startuji i na 6x

 

měl jsem stejnou závadu prošel jsem všechny hadičky jednocestné ventilky a nic vše v pořádku až když jsem měl venku turbo se svodama tak se zistilo že jsou svody pěkně popraskané svody jsem nechal zavařit styčné plochy srovnat a je po problému ty praskliny hodně ovlivňovali lambda sondu proto ty zimné starty na 6x

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Nechci tohle užitečné forum zahlcovat blbostmi,ale jeste jedna věc k tomu všemu,mechanik mi kromě toho ze tuším,ze většina problemu je způsobena prasklymi hadickami doporučil výměnu snímače otacek klikoveho hřídele(Halluv snimac) tak az vyměnim tu hadicku odvetrani dam vedet jestli to pomohlo nebo vyměnim i ten snimac.- vse mám od CC-autodily,čímž vám tu děkuji za tip a jim za perfektní přístup k zákazníkovi!

Duke_Luke ja tam do toho raději nepolezu,raději dam někomu par korun,jen abych věděl,ze to nedělá poprvé:-):-):-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...