Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


Doli

Doporučené příspěvky

to je menu komfort, ale osvit nohou je ve světlech a vidění, osvit nohou se kóduje v BSG. On má ale předFL s FL budíky, takže pokud tam nemá menu světla a vidění, toto se mu tam jen tak neukáže

 

Ahoj, ano face budiky, a menu svetla a videni v budikoch tam mam, ale nezobrazuje se mi tam moznost osvetleni nohou po aktivaci footwell, prave tam som to hladal, BSG 3C0 937 049 AJ

a budiky 1Z0 920 843 L face RS benzin mr 2011

Aké máš číslo BSG jednotky?

 

AJ

Odkaz ke komentáři

Mne zobrazuje na face maxidote (2010) nastavenie footwell len keď mám nastavené aj "osvetlenie priestoru pre nohy spoločne so svorkou 58d" čiže keď svieti palubka. Tuším to je byte 12 bit 5. V maxidote mám položku len na osvetlenie s 58d, osvetlenie čo svieti po otvorení dverí viem nastaviť len cez VAG.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Jasne, nove LK klicky za 2000, stare za 500 pryc ... kabelaz bud na podsvetleni ( na ovladace oken, u ridice na ovladac zrcatka ) nebo lepe do dvernich jednotek, tak jak to ma byt ...

Jsou take koupit samotne LED moduly, ale jeden stoji cca 350, x4 pak se budes vyrezavat s dirama, koupit cele klicky vyjde lepe ...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Guest ales.zdvorak

Ahoj všichni,

 

mám takový "problém" vyměnil jsem v autě všechny žárovky za ledky, all can-bus. Svítí všechno, ani není problém s prosvicování, jediný co mi to dělá, že při nastartování mi cca 5x probliká osvětlení nohou, neví někdo kde je problém a nebo to nemá význam řešit a je to normální ?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Guest ales.zdvorak
V 20. 11. 2014 at 13:56, Kyselinka napsal:

Ake mas a kde vsade ledky a ako mas napojeny osvit noh?

Mne v interieri nic nepreblikuje a to mam vo footwelly non canbus ledky 🙂

ahoj,

ledky mám všude, stropní lampičky, kufr, spz .... všechny chodí v pohodě i ty pro nohy, jen při startování 5x bliknou, jinak v pohodě. nevím, jak myslíš napojený osvit, je to originál pouze vyměněná žárovka.

našel jsem ještě tohle, což je asi i můj případ, ale nevím jestli to má cenu se s tím babrat, když to nijak nevadí funkci, spíš mi to štve vůči zřejmě nižší životnosti žárovek

Odkaz ke komentáři
Guest ales.zdvorak

A ake LEDky tam presne mas? Je to zaujimave, o blikani footwellu som este nepocul, hlavne ked pises, ze mas vsade canbus. A nakolko tam neprebieha kontrola ziaroviek (aspon u OII), tak by to blikat ani nemalo....preto sa pytam ako presne to mas napojene. Ci je to origos, alebo nejak inak.

 

origo zapojeni a ledky jsou

post-41499-0-40327700-1416512252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...