Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Ol@f JJ v USA je to jinak vůz jezdí v ČR a občas se vrací do USA trochu masakr přeprava.......

 

Láďa jj panelů FL klima se předělalo mnoho.....od MR2008 se nemusí překopat topení jen uprava v zapojení ..... od 2004-2007 se musí vyměnit topení klima takže celkem dost práce(to celé pod palubkou)ale umím to udělat i na staré topení plně funkční !!! však víš :-)))

 

MF FL by ti šel komplet akorád pravá strana na palubák nebude plně funkční i když už se na tom pracuje a jeden vzorek je funkční a kolega doladuje SW a nebude tak uplně jednoduchá aplikace .....

 

M.

Odkaz ke komentáři

Airbrush Bejk RS na opětovné nastojení komponentů vozidla VIZ str 43 předchozí odstrojování a příprava pro lakování :-))) jako má to pěkný ještě pozlatit šrouby a bude komplet :-))) trochu neelektro práce ale neni problem pro stálé zákazníky udělat vše .....Mrs.

post-242-1308811544_thumb.jpg

post-242-1308811550_thumb.jpg

post-242-1308811556_thumb.jpg

post-242-1308811562_thumb.jpg

post-242-1308811569_thumb.jpg

post-242-1308811575_thumb.jpg

post-242-1308811583_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Jedno přísně potuněné VRko RV2006 předělané na FL:-))) na dodělání MF volantu,UP parkováků se zobrazením na COLUMBUSU,FL panel klima topení....Columbus up SW a odblok obrazu....Mrs.

 

Vidim ze uz umis FL volant i do tak stare Octavky, ja to chci taky. A co padla ma je tam, pripadne co s nima ovlada? Sel by treba tempomat?

A funguje komplet jako ve FL vcetne kolecka na MFA?

 

Ahoj Lada

Odkaz ke komentáři

Ahoj Všem,

 

OVI jj najdeš na foru kdyby tak určitě bych Vás nakontaktoval neni problem ...má tam folii na světlech je to přísný :-) učinost světel je samozřejmě menší.......spoilery od benetu pěkný....

 

Láďa tak MF volant tam jde radio je plně funkční a MFA bohužel ne jen přepínáš 1.2 rolerem a i když sice umím rolerem pohybovat v MFA tak jen dočasně....už jsem to tu někde psal že se na tom pracuje ale nebombardujte mě až to bude určitě se to tu napíše!!!! :-)))

 

a pádla jak už jsem psal předělám na TEMPOMAT +- to se také včas zde uvede.....zatím není čas chodím každý den včetně víkendů domů z dílny běžně v 21-22h :-))))

 

MRS.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj Přátelé omlouvám se za absenci foto dokumentů jistě někteří čekají na své mazlíky.....je toho nějak moc a času na foto už ted nějak nebylo :-)))

 

Od Září ovšem velká změna služby ode mne 7dní v týdnu (a nejen po práci jako tomu bylo doposud s víkendy) od rána do večera FULL servis bude zde aktualně konečně uveden hot-line na mne osobně :-)))

 

s pozdravem MRS.

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři

Ahoj Michale jj moc děkuji .....snad pak budu mít větší klid práce je opravdu hodně a hodně věcí kolem toho všeho ......vím o mailu prosimtě klidně někdy navečer spíš později zavolej :-)))měl jsem ted dovču šumava 4dny ale telefony v intervalu 10-20minut drnčeli furt :.-))))))))))

 

M.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

1.Demontáž a oprava kabeláže a montáž nového ALARMU viz komentář přímo ve fotce.....Auto díky alarmu nejelo :-)))

 

2. Montáž ALARMU Magicar M871,podsvětlení BLUE RED,Maxidoty a ručičky GTI do OI TOUR po předchozím voze montážní balada auto v orig stavu!!! a velice zachovalé.....

post-242-1315164263_thumb.jpg

post-242-1315164273_thumb.jpg

post-242-1315164463_thumb.jpg

post-242-1315164470_thumb.jpg

post-242-1315164477_thumb.jpg

post-242-1315164484_thumb.jpg

post-242-1315164495_thumb.jpg

post-242-1315164502_thumb.jpg

post-242-1315164509_thumb.jpg

post-242-1315164516_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Všechny vás tady pozdravuji pánové. Na tomto fóru jsem celkem nový a tak se snažím trochu se tu zorientovat tím, že si procházím všechna témata. Dovolte mi a především Ty Martine, abych reagoval na tohle vlákno. Po shlédnutí všech těchto témat musím před prací MartinaRS, sklonit svůj hřbet hodně nízko a poslat mu velikou pochvalu. Není dnes jednoduché sehnat "doktora, který má takový vztah ke své práci a umí cítit potřeby svého pacienta" tak jako Mr.MRS. Koukám na Martinovy fotoseriály se zaujetím odborníka. Jsem totiž z oboru a dennodenně při své práci narážím na "zprasené prasárny" některých našich kolegů. Vážím si lidí, kteří dokáží ke své práci přistupovat zodpovědně a na úkor o něco více stráveného času při plnění svých úkolů, za něž inkasují peníze svých klientů. Klobouk dolů Martine! A vydrž!

Odkaz ke komentáři

Ahoj Davers,

pane za tento příspěvek mooc děkuji rád s tebou někdy dám řeč protože asi víš oč jde lidé opravdu doslova prasí jak si uvedl je to hrůza......jsem rád ,že to někdo ocení z druhého pohledu .....někdy to je opravdu síla na co člověk přijde při demontáži některých zaplastovaných částí vozu :-))))

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...