Přejít na obsah

tlumice a vse kolem nich


Guest houmik

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Ahoj, nechcem zakladat novu temu tak to hodim sem. Ide o to ze asi mesiac dozadu som menil komplet 4 pruziny. Teraz sa mi auto zda strasne nizko najma vpredu. Aka je original dlzka pruzin vpredu a vzadu? Vpredu pred kolesom pod tym plastom je cca 11.5 az 12 cm vysky. Chcem vymenit aj tlmice najlepsie nejake co by mi dvihli auto vyssie...alebo dat dlhsie pruziny? Dakujem za kazdu radu.
P.s. sorry za kvalitu fotiek...uz bola tma :)3e0d7fc1b3a0d21fb68fdb7358e8905b.jpg02e5d9f42ca5630b8c7db5db0a597684.jpg19b831daef1b64c8af788aad070911b2.jpg

Odoslané z SM-J510FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, ondro2.0 napsal:

Dik za odpoved...problem je ze na starych som uz nenasiel farebne oznacenie a nikde neviem najst ake maju ist originaly a aka ma byt dlzka. Tie ktore tam mam teraz maju dlzku 343mm. zda sa mi to malo...

Pokud to je TDI dával jsem KYB K-Flex RC1703 a výška sedí s originálem . Délka je 362 drát D 12,5mm.  Máš tam blbé pružiny na předku prostě.

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, ondro2.0 napsal:

a este otazka na zadne pruziny. Ake dlhe si daval dozadu? ja tam ma KYB RH 5543 dlzka 343mm

no jestli je to combi ,tak já dával KYB K-Flex RH5537  jsou určeny pro vozy  s tažným zařízením z výroby délka a průměr drátu odpovídal originalním pokud liftback,tak obyčená je  RH 5543,zesílená je RH5544 což by měla být v kombinaci s tažným....záleží jakou máš výbavu

Pružiny.jpg

před 6 minutami, jk79 napsal:

no jestli je to combi ,tak já dával KYB K-Flex RH5537  jsou určeny pro vozy  s tažným zařízením z výroby délka a průměr drátu odpovídal originalním pokud liftback,tak obyčená je  RH 5543,zesílená je RH5544 což by měla být v kombinaci s tažným....záleží jakou máš výbavu

Pružiny.jpg

zde dle katalogu ,na předek RC1703,jak jsem psal a zadek RH5543,nebo RH5544 samozřejmě   liftback

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj kamarádi a milovníci Škodovek,mám O1 Tour 2010 1,9TDi najeto 110 000.Zdá se my,že se auto nějak pohupuje a myslím,že my sedí zadek moc dole.Tak to tipuju,že jsou v p...,tlumiče?Jezdím většinou sám a na díry si dávam pozor,ale "české silnice"Přijde my to málo km aby byli K.O.,tak se radši ptám.Ale nic jinýho to asi být nemůže ne?Neví někdo třeba kolik mm od silnice k blatníku nebo od kola k blatníku?Předem Děkuji za podporu.

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, VenousekVesely napsal:

No na ty B4 mám pifku,to jsem tady vyčetl,že jsou dobrý a předpokládám předek i zadek?A ve předu i ložisko a uložení???Předek 38 jak píšeš Martine zadek 36,5.

Kufr prázdný? Žádný LPG,tažný dodělávaný,....? Nejezdíš často přetížený,naložený?

Odkaz ke komentáři

Martine v kufru rezerva,hever,povinná výbava.Žádný LPG,tažný mám,ale táhnul jsem vozík tak dvakrát max. s 50ti kilama.A jak píšu,jezdím převážně sám a dvakrát do roka dovolená.Hory a moře.Max 3 osoby a dva kufry.A jezdím až moc opatrně bych řekl.Ale v poho koupím ty B4,ale jde my o to jestli vyměnit i předek,nebo jen ten zadek.Předek když zmáčknu,tak je to cellkem tuhý a pěkně si odfoukne.Když zmačknu ten zadek,tak to nemá skoro vůbec žádný odpor.Abych nevyměnil zadek a za měsíc my neodešel předek,nebo to spolu nesouvisí???

Odkaz ke komentáři
  • olisoft changed the title to tlumice a vse kolem nich

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...