Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, mám na 2009 fl dokódováné corner svícení a také se mi po jízdě na dálnici dočasně vypne. Dnes jsem zjistil, že po určité době pomalejší jízdy (asi 5 minut) opět začne corner fungovat. Není to nějaká funkce? Je to opravdu závada? Případně jestli už někdo umí vyřešit? Někde na jiném fóru jsem četl, že pomohlo přehrání softwaru v autorizovaném servisu, ale nevím jakého ani čím.

Odkaz ke komentáři

Díky, vím že corner funguje jen při rychlosti do 40 km/h. Jak už se tady ale řešilo, po určité době rychlejší jízdy cornering light nějakou dobu nefunguje ani v malé rychlosti. O to se mi jedná, jestli je to chyba nebo vlastnost, případně jestli už se dá nějak vyřešit.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím vospolok .

Prosím o pomoc a radu . Mám Octaviu Tour II , MR 2012 . Potrebujem zistiť či je moja RJ schopna "Corner" funkcie .

Tu sú údaje :

 

Cislo RJ : 1K0 937 086 N

System : BCM PQ35 M+ 110 0651

Dilna : Imp : 790 WSC 73430

Extra : 1Z1955119D Wisher 07071

Extra : Geraet 00083

 

Originálne kodovanie

40000AB8A00508B040100084110001A4430000AE524D89605CC440000040

 

Pokiaľ je moja RJ schopná "Corner" funkcie prosím vygenerovať mi kód .

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak som to dnes konecne kablikom nakodoval .

Ten kod "Corner" funkcie od machal22 funguje super .

Dakujem este raz .

Este by so mal dotaz . Viem , ze tu je niekde popis kodovania niektorych dalsich funkcii RJ od Doli , avsak nie je jasne , ci je to na RJ do FL alebo na RJ po FL .

Pretoze ako zistujem , tak jednotlive byte pred FL a po FL sa odlisuju . Skor mam pocit , ze v tych prikladoch od Doli su jednotlive byte pre RJ na predFL .

Nemame niekde takyto pekny prehlad kodovania aj na po FL ?

Odkaz ke komentáři

Zdravím Vás. Potreboval by som poradiť ohladom kodovania.

 

MOJE : Skoda combi OII FL MR2012 Elegance

Part No SW: 1K0 937 086 Q

 

Vcera som pripojil Vag na moju octavku a chcel som dokodovat corner a zamknutie po rozbehu. Ostal som dost soknuty lebo prostredie jednotky nesedelo so skrinmy ktore tu behaju po nete. Nesedeli byte ani bit.

Skusali sme to cez VAG v rezime "prispusobovani" ale neslo to. V rezime "kodovani" to nesedelo vizualne tak som to nechal tak. Cez lcode som si original code prekodoval (doplnil corner a autolock).

Do lcode som natiahol do usera subor 09-1K0-937-086-30byte.xpl Zatial som to nenakodoval leno ma stoplo to rozlozenie bytov. Viete mi poradit ci je tento kod (nove) spravny pre moju jednotku (1K0 937 086 Q) ???

 

Nikde na nete som nenasiel aby niekto kodoval tuto jednotku, nasiel som len (1K0 937 086 F N ...)

Je tu niekto kto uz kodoval jednotku "Q" ??? Auto som kupil uz s nakodovanym comin a leaving home...

 

40000AB8E00508C040080080110001E4437000AE526D8D605C8540000040 – povodne

46000AB8E00508C040080080110081E4437100AE526D8D605C8540000040 – nove

 

Povodne zapnute :

- Byte 0 bit 1 na 0 (automaticke odemceni vozu po vyjmuti klicku ze spinaci skrinky)

- Byte 0 bit 2 na 0 (automaticke zamceni vozu po dosazeni rychlosti 15 km/h)

- Byte 4 bit 6 je na 1 (Maxidot a senzor deste)

- Byte 5 bit 2 je na 1 (bez varovneho zarizeni proti odcizeni vozidla)

- Byte 6 bit 3 je na 1 (central. Zamykani s dalk. Ovl. bez var. Zarizeni proti odciz. vozidla)

- Byte 7 bit 6 je na 1 (elektricke ovladani oken vpredu i vzadu)

- Byte 9 bit 3 je na 1 (palubni pocitac nebo maxidot)

- Byte 12 bit 0 je na 1 (aktivace coming / leaving home)

- Byte 12 bit 4 je na 1 (opozdene zhasinani corner mlhovych svetel)

- Byte 14 bit 0 je na 1 (svetlomety do mlhy vpredu)

- Byte 14 bit 7 je na 0 (aktivace natočením volantu)

- Byte 15 bit 6 je na 1 (samostatna svetla pro denni sviceni)

- Byte 15 bit 7 je na 1 (deni sviceni a maxidot)

- Byte 16 bit 1 je na 1 (svetelna signal. Nouzoveho brzdeni od verze sw 361)

- Byte 16 bit 6 je na 1 (svetelna signal. Nouzoveho brzdeni od verze sw 361)

- Byte 17 bit 0 je na 0 (aktivace směrovym světlem)

- Byte 17 bit 4 je na 1 (automaticke zapinani svetel)

- Byte 17 bit 5 je na 1 (coming home aktivni)

- Byte 17 bit 6 je na 1 (leaving home aktivni)

- Byte 21 bit 0 je na 1 (zadni sterac)

- Byte 21 bit 2 je na 1 (zadni sterac)

- Byte 21 bit 3 je na 1 (zadni sterac)

- Byte 21 bit 5 je na 1 (destovy senzor)

- Byte 21 bit 6 je na 1 (zadni sterac)

- Byte 22 bit 2 je na 1 (vyhrievanie sedael vpredu a vzadu)

- Byte 22 bit 3 je na 1 (EKP rele)

- Byte 22 bit 7 je na 1 (Climatic alebo climatronic)

- Byte 25 bit 0 je na 1 (kombi a maxidot od verze sw 361)

- Byte 26 bit 6 je na 1 (sviceni hmlovymi svetly pri spatecke v pripade funkcie corner)

 

 

Novo zapnute :

- Byte 0 bit 1 na 1 (automaticke odemceni vozu po vyjmuti klicku ze spinaci skrinky)

- Byte 0 bit 2 na 1 (automaticke zamceni vozu po dosazeni rychlosti 15 km/h)

- Byte 14 bit 7 na 1 (aktivace natočením volantu)

- Byte 17 bit 0 na 1 (aktivace směrovym světlem)

 

aky je rozdiel medzi psimenami na konci oznacenia ??? Q, F, N,

Odkaz ke komentáři

Teraz som kódoval OII FL RS TSI MR2012 BCM: 1K0 937 087 Q a funguje aj natočením volantu aj páčkou..

 

Edit: posledné čísielko BCM je o jedno vyššie..

 

Ahoj, čim si to kodoval???? aka verzia VAG??? mne to nefungovalo cez VCSD a cez lcode som to nechcel surovo zadat lebo som enmal xpl subor pre tuto konkretnu jednotku...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj všem.... Prosím o nějakou radu. Pokouším se nestavit např. CONER. změněný kód vložím do VCDS, program napíše kód přijat ale po opětovném načtení je kó původní beze změn. podotýkám, že nemám orig kabel

 

Toto moze byt nasledok nevyplneneho cisla servisu v nastaveniach VCDS.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdar mal by som dotaz nechal som domontovat multifunkcny volat (výmena volatnua podvolantovky) a cestou domov od elektrikara som si vsimol ze mi to zacalo prisvecovat do zakruty. takze predpokladam ze to bol ako vedlasi bonus s nakodovanim.

 

Ale ine by ma zaujimalo ja nemam xenony, ale zvazujem ze ich necham domontovat mam OII po facelifte a chcem uz natacacie aj do stran. Ako to funguje s xenonmi ? Potom uz sa nedosvecuje hmovkou ci bezi to spolocne ?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nazdar mal by som dotaz nechal som domontovat multifunkcny volat (výmena volatnua podvolantovky) a cestou domov od elektrikara som si vsimol ze mi to zacalo prisvecovat do zakruty. takze predpokladam ze to bol ako vedlasi bonus s nakodovanim.

 

Ale ine by ma zaujimalo ja nemam xenony, ale zvazujem ze ich necham domontovat mam OII po facelifte a chcem uz natacacie aj do stran. Ako to funguje s xenonmi ? Potom uz sa nedosvecuje hmovkou ci bezi to spolocne ?

 

Diky

 

S mlhovkou (corner funkce) to dosvěcuje do 40km/hod, nad 40km/hod už ti budou svítit jenom xenony a jen ty ti budou při aktivaci natáčení svítit i do zatáček :palec:

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...