Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravím. Dúfam, že to nebude veľmi od témy, ale nechcem zakladať novú zbytočne, keď sa aj toto týka Corneru :). Čoskoro sa stanem oficiálnym členom klubu a aj sa, keď dostanem odvahu, pochválim svojím vozítkom :). S autom sa iba zoznamujem, tak ma prosím neukameňujte hneď :-). Včera som si priviezol domov OII FL (2010), mám natáčacie xenóny, denné svietenie, ale nemám corner funkciu a chcel by som ju nakódovať, avšak nemám na to prostriedky. Teda aby mi do 40 km/h prisvetlovalo aj mlhovkami, a zároveň od 10 km/h aj xenony natáčali a toto všetko išlo vypínať a zapínať cez maxidot (natáčanie xenónov vypnúť aj zapnúť ide). Chcem sa spýtať, či niekto nepozná niekoho, kto má takúto možnosť, a je ochotný (za finančú odmenu samozrejme :-D) toto spraviť. Hľadám práve niekoho z okolia Hodonína (CZ), resp. Skalica, Senica, Malacky (SK). Ďakujem za rady a prípadne doporučenia :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

OII 04-08 funguje Corner jak na uhel natoceni volantu (do 40km/h) tak na aktivaci blinkru. smile.gif

chlapi prosím vás funguje tato funkce i na Fabia I combi 1.9tdi rok 2007 šlo by to nakodovat také už jsem to viděl ale nevím jestli se nemusí něco vyměnit? Děkuji moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...