Přejít na obsah

Turbo na kazdy den


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Ano, bol som to ja. V autorizovanom servise Skoda mi "dotiahli" 5. dvere, takze som s nimi musel trieskat ako nepricetny - ale odvtedy sa mi voda v priestore objavila uz len raz. Samozrejme som sa pytal aj na tie odvetravacie klapky - odpoved "Octavia nic take nema" :wallbash:

BTW: moje navstevy tzv. autorizovaneho servisu Skoda skoncili presne s dnom ukoncenia zaruky...nikdy viac!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

kola hezký, myslím, že min. zadek by chtěl podložky .... a snížit .. a ...

Aj v pneuservise bola prva reakcia: "dole zasterky a dozadu podlozky" :lol:

Len neviem ake by boli vhodne: 8 mm nechcem, lebo nemaju centrovanie, 15 mm tiez nechcem, lebo by mi to uz vzadu na 101% skrtalo...mozno este 10-12 mm?

 

Kola super.:palec: Jak se ti jeví hlukově ty Continentaly?

Nemam na nich najazdene vela, ale oproti Potenzam su panensky tiche :prcprc:

Odkaz ke komentáři

Pěkné, ale Pallasy byly hezčí :)

 

Nesouhlas Viktore, BBS jsou opravdová litá kola :palec: Bohužel to co dnes dávají na škodovky jsou kola spíše na vzhled než na funkčnost (těžká a měkká kola).

 

Cjoctavian: tvoje decentní ladění se mi moc líbí, je to podobný styl jako Viktor a Vojta nebo Ol@f. Proto pro tento způsob úprav dávám vždy :palec:

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři

Viktor: Pallasy ostavaju aj nadalej - ako zimaky ;) Predsa len by to bolo brutalne skocit z letnych 235-R19 na zimnych 195-R15... :o

:palec:

A jak hodnotíš tvrdost těch 19"? Já ty rány do podvozku na našich silnicích nemohl vydržet ani na 18" a vrátil se k 17". Ten rozdíl tam byl opravdu hodně znát.

 

Nesouhlas Viktore, BBS jsou opravdová litá kola :palec: Bohužel to co dnes dávají na škodovky jsou kola spíše na vzhled než na funkčnost (těžká a měkká kola).

O kvalitě BBS nepochybuju, ale z hlediska vzhledu se mi skoro vždy líbí více originální kola, takže mi ani nejde vyloženě o tato kola, jsou docela pěkná, ale v tomhle mám prostě trochu vyhraněnej názor.

Odkaz ke komentáři

Nesouhlas Viktore, BBS jsou opravdová litá kola :palec: Bohužel to co dnes dávají na škodovky jsou kola spíše na vzhled než na funkčnost (těžká a měkká kola).

 

Cjoctavian: tvoje decentní ladění se mi moc líbí, je to podobný styl jako Viktor a Vojta nebo Ol@f. Proto pro tento způsob úprav dávám vždy :palec:

Musim suhlasit, napriklad tieto 17" Pallas vazia rovnakych 11 kg ako 19" BBS...

A dakujem, za pochvalu :pivo:

 

dej 10mm od H&Rka (2055571A)

Dakujem za tip.

 

:palec:

A jak hodnotíš tvrdost těch 19"? Já ty rány do podvozku na našich silnicích nemohl vydržet ani na 18" a vrátil se k 17". Ten rozdíl tam byl opravdu hodně znát.

 

 

O kvalitě BBS nepochybuju, ale z hlediska vzhledu se mi skoro vždy líbí více originální kola, takže mi ani nejde vyloženě o tato kola, jsou docela pěkná, ale v tomhle mám prostě trochu vyhraněnej názor.

Sam som to necakal, ale musim povedat, ze som zatial velmi milo prekvapeny. Nerozumiem tomu, ale ubytok komfortu je skutocne minimalny! Pripisujem to kombinacii tychto faktorov:

1. maksia zmes gumy

2. tym, ze su nafukane na 2,4 bar, zatial co 17" som mal na viac ako 2,5 bar (namiesto vyrobcom odporucanych 2,1)

3. 19" Conti vazia 9,6 kg, zatial co 17" Potenzy s polovicnou vzorkou maju cez 10,5 kg

4. o 2% vacsi obvod kolesa

 

A ja tieto kolesa ani neberiem ako nejake tuningove, skor je to OEM - ved tento model sa daval na Golf GTI 30 alebo ako priplatkova vybava predoslej A3 a A4 ;)

 

golf-gti-30.png

dscf0457.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...