Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

LPG a CNG

Všechny modely s LPG/CNG na jednom místě

19 topics in this forum

• 4 replies
    • 90 views
    • 2 replies
    • 36 views
    • 25 replies
    • 4 673 views
    • 0 replies
    • 28 views
  1. porucha LPG

• 1 reply
    • 31 views
    • 47 replies
    • 7 353 views
    • 0 replies
    • 28 views
  2. sviečky pre LPG

• 14 replies
    • 1 069 views
    • 4 replies
    • 253 views
    • 4 replies
    • 457 views
  3. LPG a chiptuning .. 1 2

• 38 replies
    • 4 848 views
  4. Lpg octavia

• 1 reply
    • 666 views
  5. LPG v zahraničí

• 6 replies
    • 1 378 views
    • 9 replies
    • 1 034 views
  6. Nastavení LPG doma

• 25 replies
    • 5 575 views
    • 7 replies
    • 1 605 views
  7. lpg v Oct 2 2005 znacka Zavoli

• 0 replies
    • 600 views
  8. Ukazatel

• 14 replies
    • 1 403 views
    • 0 replies
    • 655 views
    • Nemáš problém s anténou? Mne okrem gps nešlo ani rádio a po rozobratí antény bola elektronika v nej vyhnitá - dostala sa do nej voda. Auto má zrejme zabudovaný kompas a teda ak zachytilo v poslednej dobe gps signál, pozíciu na mape ti bude ukazovať. V priebehu času sa to ale rozladí a pozícia nebude sedieť. Mne ukazovalo pozíciu niekde v Nemecku, kde zrejme uhnila anténa nadobro. Nakoniec som objednal z ebay gps antenu na magnet a pripojil ju miesto pôvodnej. Tiež mám Octaviu 2
    • Omlouvám se za zavádějící informace. Ověřil jsem to ještě v tom servisu a to couž dvakrát opravovali byl právě ten posilovač, kde praskla membrána. Teď je to tedy prasklé potřetí a v servisu kroutí hlavou, že to ještě nezažili. Upravuji tedy otázku - nestalo se vám někomu, že by opakovaně praskala membrána posilovače? Nebo nemáte nějaký tip, proč by se to mohlo dít? Připomínám, že to bylo vždy při prvním sešlápnutí brzdového pedálu po nastartování (respektive ve dvou případech startování se sešlápnutým pedálem). Díky
    • Jde teda videt, ze ten benzin je pekna sra*ka, kdyz po 2 mesicich je KO... Mozna by nebylo spatny zkusit pridat do benzinu nejaky stabilizator paliva. Loni jsem ho nalil u babicky do kanystru pro zahradni techniku (pres pul kandaku zustalo do letosniho roku) a muzu rict, ze jak sekacka tak i freza chytily na 3-4 zatahnuti, coz driv bylo nemyslitelne...
  • Create New...