Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Octavia I jednoho Pardubického člena stěžoval si na záhadně fungující alarm a závady v elektroinstalaci no posudtě dle foto nebudu raději nic komentovat :-)))hromada kabelů protahané přes volant sloupek a za kaslíkem provrtaná díra do prostoru pod oknem na sirenu a díra dost neutěsněná a za radiem chuchvalec celková oprava co jsem kde našel a montáž nového alarmu.....Mrs.

post-242-1272267862_thumb.jpg

post-242-1272267873_thumb.jpg

post-242-1272267878_thumb.jpg

post-242-1272267884_thumb.jpg

post-242-1272267890_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Zde namontovám new alarm a opravena elektroinstalace .....:-))Nemluvě o doplněných nespočet šroubů a příchytek atd.......

 

Ahoj Martine,

koukám, že už jsi dal fotky ze soboty - byla to hrůza, divím se, že mu auto nechytlo od nějaké skratu, ale jako vždy jsi to dal do pořádku na 1a s hvězdčkou :-)

Na fotkách to nevypadá tak hrozně, jako ve skutečnosti...

Odkaz ke komentáři

Ahoj Martine, jako čerstvý majitel OctyII se tu rozhlížim a koukam s otevřenou hubou na tu kvalitu práce zdejších matadorů (samozřejmě i tvou :-) ) - a ještě víc mi padne čelist u některých "povedených operací" ze značkových servisů. Abych hned využil vašich zkušeností, tak rychlá otázka: má cenu jít do originálního alarmu (1,6 MPi, Ambiente MR2006)? Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Trochu menší dodávka na předělávky pro náročného člověka :-)))) Mercedes SPRINTER největší nejdelší macek......

Denní led

Parkovací pomocník

poziční světla na rohu vozu (kvůli couvání na přání) přeci jenom délka to je.....

TV tuner DVB-T

zapojení a upravení přístrojové desky pro RNS 510

montáž aktivního Wooferu

osvětlení nákladního prostoru stropní led světla

nová origo FM anténa stará nepřežila zimu :-))))

výroba a montáž odvětrávání nákladového prostoru......

oprava HF PAROT.....

klaksony OII původní bzučák tak pro zasmání :-))))......a dalších spoustu předělávek.....foto postupně doplním na autě prakticky neustále pracuji.....a bere to dost času :-)))))))tak proto jsem zde delší dobu nebyl :-))))pozdrav všem...MRS.

post-242-1273778559_thumb.jpg

post-242-1273778567_thumb.jpg

post-242-1273778575_thumb.jpg

post-242-1273778585_thumb.jpg

post-242-1273778593_thumb.jpg

post-242-1273778600_thumb.jpg

post-242-1273778607_thumb.jpg

post-242-1273778614_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

ahoj Martine,moc se mi líbí Tvá práce :palec: Chci se Tě zeptat jako odborníka ...O2...chtěl bych vyměnit stávající orig autorádio za nějakou multifunkční soustavu,mělo by to být 2din,na navigaci tak nelpím,ale pokud by byla kvalitní ??jde mi o dobré rádio ,dvd snad i dvbt.Co doporučuješ za značku a případně typ??Děkuji.ještě bych měl doplnit pár specifikací,ale to raději osobně nebo telefonem. zatím dík

Odkaz ke komentáři

Ahoj pane ,jj moc děkuji.....dodávečka je hotova doplním fotky a co mohu právě doporučit je na příjem TV pouze samotný kvalitní modul DVB-T nic kombnované s něčím nefunguje tak dobře včera jsem to zprovoznil v dodávce a s majitelem jsme to jeli projed a nestačil jsem koukat jak tuner maká za jízdy na okraji prahy a v okolních vesničkách kde opravdu signálu méně a vše bez kostičkování za jízdy kolem 100km/h víc nám nedovolovala cesta :-)))))).....ono u té dodávky je to také tím že má výšku......ale stejnak tuner solo ,pořádné antény a dobře nainstalované.........

 

co bych já osobně do O2 dal je v podstatě to samé ......columbus + modul DVB-T,dobré antény + samozřejmě přípojné moduly které ovšem na něco přijdou bohužel......:-))))

 

Mrs.

Odkaz ke komentáři

Ano pane nainstaluji Columbuse nebo RNS v podstatě do čehokoliv se vším funkčním na 100% ovšem neznám tvé vozidlo jak uvnitř vypadá u všech těchto přestaveb je problem jak elektricky tak mechanicky.....u tohoto Sprintera jsem jen nějaké ty hodiny nechal na tom aby NAVI padla do přístrojovky tak jak je na foto....původně tam byl 1DIN s kaslíčkem a pod odkládací šuplík a celkově uzké........no a když už jsme u toho tak vše co jsem ted dělal na jmenovaném voze se dělalo opravdu na míru od A-Z takže pakárna .... práce víc jak měsíc vymyslet,vyměřit,zapojit,ježdění po obchodech schánění laborování zkoušení.......upřimě jsem rád že vše dopadlo.....Mrs :-))))

 

Nemám problem udělat cokoliv když to bude mít hlavu a patu a nakonci s toho bude PROFI předělávka......a hlavně když majitel dá prostor a čas na upravy ......:-)))))

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři

Ahoj pánové...:-)))

 

Kajman jj pane to bylo vše v plánu ale dodávka už potřebuje pracovat tak jediné kompletní podsvětlení jsem nestačil udělat bude bílo/červené komplet auto......červená a ošklivá mercedes barva opravdu neladí:-)))))))

 

Milhausek jj pane za radiem pro funkci všeho je celkem 4x modul a dost kabelů původně jsem myslel že to bude jednoduší ale instalace tovární vozu nevyhovující.......:-))na navigaci chodí naprosto všechny funkce korektně......M.

Odkaz ke komentáři

Převodníky ....... nevím pane kdy se k tomu dostanu abych blokově nakreslil zapojení a nutné věci hlavně káždý vůz bude jiný.....problem hlavně nastane při hledání vodičů v autě ....osciloskop na sedačce a popojíždění v rozebraném autě a hlavně v dodávce bylo za trest..............

 

 

OI combi na PDC a podsvětlení Blue/White a výměnu vadných budíků + dokodování užitečného.......Mrs.

post-242-1274685847_thumb.jpg

post-242-1274685904_thumb.jpg

post-242-1274685953_thumb.jpg

post-242-1274686009_thumb.jpg

post-242-1274686021_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...