Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. já na třmeny dycky dával syntetiku :) pořádně obrousit a odmastit, dvě tři vrstvy, nechat zavadnout a jet to projet :) krásně se to na tom vypeklo a dolů to šlo jenom kladivem obouchat nebo flexou s kartáčem :)
  2. já mám výhodu, že třeba 14 dní auto nevytáhne gumy z garáže :D , takže si můžu v klidu hrát s čím potřebuju :) už aby bylo teplo, mám pár plánů v hlavě a čeká to v garáži na montáž
  3. tak ta maska jde přece rozdělat :D pak ti zůstane jenom rámeček a je to :)
  4. ono když to rozhodíš, tak to jde líp :D
  5. já toho mám nalepeného z minulého auta docela hafo a tímhle se v práci živím :D takže folie není problém :)
  6. taky se na tu masku chystam. ale do cerne matne:) mam ten chrom totalne olezeny.
  7. naštěstí mě to tam napsali při dovozu auta z DE :) takže mám v papírech kola 14-17 palců :) ale šáde se brání sama o sobě jakékoliv změně .. vím, jaké byly patálie třeba s 15tkama na felinu
  8. děcka si vzadu nestěžují :) na to že je to díravé, tak to slunko cloní fakt dobře :)
  9. clony jsou ideál .. mám je taky a pohoda :) soudruzi pčr jenom čuměli :D tmavé to je, sedí to přesně a nikdo tě za to nebude jebat
  10. hergot .. já myslel, že po zimě rezly jenom feldy :D ale ony už i octy dvojky :D
  11. Vlasta79

    Delici mriz

    kolega v práci má tohle : 1U9861691B https://auto.bazos.cz/inzerat/69330757/Delici-sit-1U9861691B.php
  12. na ty zapuštěnce kašli :D měl jsem je na felině a jenom otrava s tím :D
  13. a ty myslíš, že na lakovaném díle není vyražený atest? ? :D já měl takových problémů s origo spojlerem na felině, až to pěkné nebylo :) pokud je tohle křídlo origo, tak bych se vůbec nevzrušoval :)
  14. pokud je na něm někde atest, tak problém být nemůže
  15. jako nezaujatý bych řekl, že tenhle motor mělo smysl tunit ve felině .. protože ta má o půltuny míň ... u těžké krávy jako je octavia je to totální zbytečnost :)
  16. hlavně abys na ně měl papíry :D nebo ti je benga na místě odmontují a budeš mít auto na špalkách
×
×
  • Vytvořit...