Přejít na obsah

Padajici ručičky na budíkách (O1)


swistik

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám dotaz prestali mi fungovat budíky(ručičky) na me octavii rok 2000 tdi pokud bych sehnal budíky z druhe ruky tak mi bylo nejiste receno ze v tech budících zustavaji kilometry co na nich nekdo najezdil a leda bych si to musel za nejakych 8000 nechat stocit dolu. Budto neumím pořádně hledat nebo jsem hledal spatně ale po netu jsem moc budíku nesehnal na tdičko. Byl bych rád za kazdou radu, případně odkazy na náhradní budíky.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím,

asi 3 neděle mám Octavii I 99 1.6 a dneska cestou z práce mi začali padat ručičky. Vcelku nepříjemné. Pendluji Praha Zbraslav - Říčany o víkend i Rakovník. Bohužel se do práce jinak než autem nedostanu, takže nejlépe na počkání. Auto by toho potřebovalo víc, ale tohle má přednost. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Guest karloska

Zdarec lidi, už jsem přepájel jen tak od oka pár spojů, které se mě nepozdávali, ale stále nefunguje. Po přečtění techto návodů, to znova rozdělám a zkusím to. Dík za rady.

Odkaz ke komentáři

Zdarec lidi, už jsem přepájel jen tak od oka pár spojů, které se mě nepozdávali, ale stále nefunguje. Po přečtění techto návodů, to znova rozdělám a zkusím to. Dík za rady.

Takže další budíky v pr.... Nebuďte prasata a aspoň do toho nehrabejte trafopájkou.

Kdo to má potom dávat dohromady . Za poslední dobu asi dvacet oprav po amatérech, ten návod jsem tedy neprohlížel , ale to co jsem opravoval, tak samá voda. Hoří jinde.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Myslite, ze mam problem v budikach, kdyz jde otackomer, jde teplota, jdou kontrolky sviceni, dvere, brzda.....Nejde mi rucicka rychlomeru, je stale na 0, nenacitaji mi km, a kdyz to osolim nebo prudce zatacim tak zapipa benzin, ze mi dochazi a rucicka benzinu se o par mm hne a pak se zase vrati. Nebudu mit problem jen v cidle na prevodovce? Zkousel jsem na VAG dat pristroje a akcni cleny, ale neslo to...

čau mě dělá to samé všechno jde kromě rychloměru a taky palubák pak nefunguje a dělá mi to sami s tím palivoměrem a ještě mi poskakuje auto v nízkých otáčkách pokud ručička spadne na nulu, mám octavii 1 2001 1.9 TDI,jo a čidlo na převodovce jsem měnil, nic se nestalo, díky za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...