Přejít na obsah

Padajici ručičky na budíkách (O1)


swistik

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj lidi,tak i ja se pridavam do klubu padacu :( ,někdo z okoli Kladna,nebo Praha zapad,kdo to opravuje ?

Dik Milan

 

 

Ahoj, měla jsem stejný problém, ve dvou servisech mi vyndali desku, v jednom mi při tom urvali pacičky a na závadu stejně nepřišli. Nakonec jsem našla pána co mi to krásně opravil- poctivě proletoval spoje i opravil urvané pacičky, necelé 2 hodinky za 800Kč. Je z Litoměřic: t.dudek@email.cz, 737 239 785

Čauves, mám stejný problém. Uvítám jakékoliv doporučení na člověka co to dobře a za slušné peníze opraví. Praha a okolí díky. :)

 

Ahoj, měla jsem stejný problém, ve dvou servisech mi vyndali desku, v jednom mi při tom urvali pacičky a na závadu stejně nepřišli. Nakonec jsem našla pána co mi to krásně opravil- poctivě proletoval spoje i opravil urvané pacičky, necelé 2 hodinky za 800Kč. Je z Litoměřic: t.dudek@email.cz, 737 239 785

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, též mám problém s padajícíma ručičkama, už 3x jsem to rozebíral a přeletovával TLE, vždy to pomohlo tak na týden a závada se objevila znova, nyní po čtvrtý jsem proletoval i ty odpary z druhé strany TLE, ale při demontáži displejů mi z jednoho vypadl takový bílí papírek se dvěma díry na diody, ale bohužel nevím z jakého, jestli z hodin nebo sčítání km, nevíte někdo kam tento papírek patří?

 

Děkuji Patrik.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj, mam octavii 1,6 rok 2000

Padaji mi rucicky, coz bych taky rad vyresil, ale zasadnejsi problem mam v tom, ze po vypnuti klicku a vyjmuti ze zapalovani mi stale sviti kotrolky uprostred budiku. ABS, rucni brzda, airbag, immo, dobijeni a je slyset, ze po vypnuti zapalovani mi opet natlakuje cerpadlo v nadrzi. Nevite co s tim? Dekuju Kuba

Odkaz ke komentáři

To asi nebude budíkama, to bych viděl na spínací skříňku. Řekl bych, že bude vyběhaná a nepochopí, že je klíček venku. Jedná se o spodní část spínačky - ořech, dá se vyměnit samostatně, ale pozor, jsou dva druhy. Kouknul bych tam, můžeš to zkusit prostříkat třeba kontaktolem, jestli se to nezlepší.

Odkaz ke komentáři

Kouknu na to diky za info.

Dnes po jednom dni stani byla totalne vytriskana baterie, pres kabely jsem nastartoval a projel se s autem bez svetel aby se dobyla baterka, pak jsem to jeste nechal asi hodinu vrcet na miste, obcas protocil, aby se zvysily otacky a drzel pedal na cca 2000ot. nevim presne - nejdou mi rucicky. Potom jsem auto chcipnul a odpojil baterku. Dnes slavim, tak se v tom stourat nebudu, ale zitra si musim udelat cas.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím. Těsně před odjezdem z dovolené v Černé v Pošumaví se vyslytnul problém.Zastrčím klíček, otočím a někdy to je ok, ale častěji se stane to, že všechny ručičky jsou na nule a nějaké kontrolky nesvítí. Nebo je vše v pořádku, ale jakmile nastartuju, tak to vše spadne. Čeká me zítra 260 km domů do Častolovic okr. Rychnov nad Kněžnou, ale budu se stavovat v Ronově nad Doubravou. Četl jsem toto vlákno a jestli mám to samé jako většina, tak to je nad moje možnosti. Mám Octavii r.v.1999 benzin. Byl by někdo poblíž těch dvou míst a zvládl by to opravit? Diky

Odkaz ke komentáři

Zdravím, asi se mi dnes vyskytl stejný problém...najednou po nastartování všechny ručičky na přístrojovce padly na 0. Nikdy předtím žádný problém nebyl. Když vyndám pojistky od baterky a zase je tam vrátím na chvíli budíky naskočí..po chvíli ovšem znova na 0. Neukazuje mi to teplotu, palivo, otáčky a rychlost..jinak vše na přístrojovce normálně funguje. Opravu je to někdo okolí Prahy? Jsem ze Stodůlek..Praha 5. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím, asi se mi dnes vyskytl stejný problém...najednou po nastartování všechny ručičky na přístrojovce padly na 0. Nikdy předtím žádný problém nebyl. Když vyndám pojistky od baterky a zase je tam vrátím na chvíli budíky naskočí..po chvíli ovšem znova na 0. Neukazuje mi to teplotu, palivo, otáčky a rychlost..jinak vše na přístrojovce normálně funguje. Opravu je to někdo okolí Prahy? Jsem ze Stodůlek..Praha 5. Díky

Na Barrandově můžu opravit. Kdyžtak SZ :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdar, mam presne tento problem. Ked pridem rano k autu (co stalo v zime celu noc pred domom) dam klucik do spinacky, pootocim a budiky funguju. Nastartujem a normalne vyskoci aj budik otackomera. Vsetko fici. Akonahle sa ale auto zahreje, budiky padnu. Ked skoncim jazdu, pridem co ja viem po hodine a auto este "nevychladlo" tak ani pri otoceni kluca v spinacke a ani po nastartovani si tie budiky ani neskrtnu.. Sakra. Zajtra idem k autoelektrikarovi, (Ak citaju aj nasinci, tak to robi aj jeden chalanisko v okrese ZH). Ked som mu volal, vravel ze mi to spravi na pockanie, tak potom dam echo, ze jak som dopadol a co ma to stalo. Zdarec

 

EDIT: Tak, dnes som bol s tymi budikmi a za 25 minut som bol vynaveny. Chalan to vymontoval von, zobral si to dozadu do dielne, chvilku sa s tym pohral a bolo to! Parada, vsetko fici, mal som to na pockanie, zaruka ke na to taka ze tie budiky teraz preziju vraj aj auto a dal som za to 40e. Rychlo a dobre, spokojnost.... :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

ahoj, bracha koupil octavii TDI 66kw AGR 97 a ma taky problem s budikama....ale ten že mu nejde vubec displej s palubakem..... proste nic nezobrazuje jen je podsvicenej.....kdyz se v budikach stouram a ruzne na ne tlacim tak obcas kus naskoci a po zapnuti klicku obcas naskoci cely ale to vydrzi chvilinku jen a pak zas vsechno zmizi.....nestalo se to uz nekomu? diky za radu a odpoved ^_^

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj lidi, jak tak tady koukám mám klasickou závadu padají mi ručičky na budíkách, ještě před tím se mi stávalo občas že se mi při startu rozblikala kontrolka s klíčem (imobilizer asi), pojistky mám v pořádku jde takže tuším že je to asi tím tišťákem ale chci se zeptat jestli ta závada s imobilizérem na to taky nemůže mít nějakej vliv, případně někdo na Praze - východ kdo by to dokázal poladit ??

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...