Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Diky kluci, mel jsem radost, ze technik na STK rekl, ze nema autu co vytknout. U brzd dokonce meril i silu stlaceni pedalu a potukaval prahy apod. jestli to neni shnily a vse v poradku. 

Vcera jsem najel okolo 80km a v sobotu jedu na Hanácké Škoda sraz na Plumlov u Prostějova, tak zase pribudou kilometry 😉

Joo driv byl special a kdo chtel autu doprat, tak dal Super. Dnes uz jen Natural s pridanym olovem. Ja jsem vcera natankoval 20l N95 a 15l 100 oktanu z OMV, at si holka smlsne 😂

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Jo kufr ten má Octavka super jestli se jedná o jedničkovou nebo dvojkovou je to prostě pecka,

S tím pískem je to poslední dobou i u nás pravidlem, prostě dnes pomůže na ošetření laku proti tomuto křemičitý sealant od Gyeon Q2M Wetcoat a nebo dle mého názoru lépe působící a mnou ověřený Auto Finesse Ceramics Gloss Enhancer, písek jde z laku jedna bázeň 

Odkaz ke komentáři
V 24. 11. 2021 at 12:44, Konny napsal:

Ten kufr u octy je prostě super, ani vozík není potřeba 😃👍

IMG_20211124_110138.jpg.83e6a8e0f16d8228728349dcf140f262.jpg

Kufr je u Octávky fakt super, ještě když máš combi, akorát já jsem na to minule dojel 😄 Potřeboval jsem odvést staré dveře z chalupy a tak nějak jsem počítal že sklopím sedačky a nacpu je tam, byl jsem si tak jistý že jsem si to ani nepřeměřil a ani jsem si nevzal s sebou zahrádku, no a co se nestalo dveře se tam cca o 10 čísel nevešli 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 7 minutami, Konny napsal:

Joo to se stat muze. Clovek si je velikosti kufru tak jisty, ze si temer u vseho rekne, to tam vleze, az jednou narazi... 😂😂

Přesně, tolik věcí už jsem odstěhoval jako např. část krbu, kuchyňskou linku, pračku, sušičku... tak mě právě ani na chvilku nenapadlo že se tam dveře nevlezou 😄 

Upraveno uživatelem Jakub21
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Presne tak, pry to da vic jak nejaky chip 😂😂

Dnes jsem si je dovezl z lakovny. Uz mam koupeny i novy led osvetleni SPZ (misto puvodnich sklicek cely moduly), jeste musim koupit novy vzpery (ty moje pred casem zrovna doslouzily) a novy napis Octavia 😉. "Novy" znak predelam ze starych dveri, protoze mam u neho lakovany pozadi do barvy auta 😉

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...