-
Počet příspěvků
403 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele HanyZ
-
záleží, jestli jezdíš krátké trasy a tudíž se nemá baterka kdy dobít ? NEBO je to prostě šmejd s nízkou kapacitou a vybije se rychle
-
miklisek - né, oni ty destičky jinak nepasujou, do pístku nevlezou - nesedí, samozřejmě první pokus byl opačný než správný Ale pak sedly pekně Ale prvních 30 - 50 km bylo fakt o hubu ;) P.S: i dle obrázku je mám správně - stejně :(
-
zkusil bych kouknout na ty pístky, můžou být přidřené... sundáš kolo, dva imbusy (7mička !!!) odšroubuješ třmen, sudnáš brzdové desky a rozhýbeš pístek .... někde na netu je i fotonávod
-
vyměň pylový - kabinový filtr
-
zkus se podívat na třmeny, jestli ti nedrhnou někde, případně očistit.... taky koukni na pístky, sundej desky a uvidíš...
-
tak brzdy zajeté, brzdí skvěle ! Doporučuji
-
asi ti praskl jezdec na stahovačce, sundej tapec a koukni se na to. I tady na fóru je témat hodně
-
na rozvodech snad ještě nikdo nikdy neušetřil :) doporučím, pokud si nejsi jistý - vyměnit ! já měl štěstí na prodávajícího, mám dokonce faktury z autorizovaného servisu, kde je i datum, stav km, vin apod. takže já až v létě cca
-
Absinth - fólie !
-
kouknu na to, jen musím zjistit, jak se dostanu k té spínačce :lool:
-
Ahoj, stava se mi, ze kdyz otocim klickem a chci nastartovat, tak se mi rozblika ikona auta s klickem - klíček vypnu - takze predpokladam ze se nesparuje imobilizer, udela to treba 1x . 2x a pak je to ok a nastartuju. Kde by mohl být problém ? Že by v tom vedení ? začalo to dělat z ničeho nic :lool: :feve:
-
klíč je tuším 32, mám ho v autě , ale teď jsem v práci... nějaký blbec asi nenamazal těsnění a připekl se... zkontroluj, až ho sundáš, jestli tam máš to těsnění na filtru starém, ať ti nezůstane na motoru... S tím hřebíkem to není špatný nápad, ale je tam fakt špatný přístup...
-
16.10.2010 - výměna brzdových kotoučů + brzdových desek (1610 Kč - Ferodo Premium) Výměna za hodinu a půl hotová, náboje byly čisté, kotouče jsem odmastil. Jediný problém byl se šroubkem, který jistí kotouč proti pohybu při sundaném kole (otáčení) - na jedné straně už nebyl, na druhé ano a taky nešel povolit. Tak jsem ho odvrtal a je klid Desky jsem měnil na jaře, takže pístky byly rozhýbané, vše ok. Zatím kotouče a desky zajíždím, najeto 70 km a po 30ti km jsem už začal pociťovat, že auto začíná brzdit jak má. Každým brzděním je to lepší. Staré kotouče byly zvlněné a měly už taky pěknou hranu. ;) :(
-
toto mi dělá auto taky, hlavně v zimě cca prvních pár desítek sekund při studeném startu... taky by mě zajímalo čím to je... že by automatický sytič ?
-
myslím, že všichni tvůj "problém" pochopili hned napoprvé :) každopádně si myslím, že je jednodušší do toho vždy kopnout a jednou za čas prostříknout vodou a umýt... nějaké spreje na to moc nepomůžou, pokud ano tak objednej kamion :) , protože jedno nastříkání vydrží tak jeden den ?
-
mám najeto cca 80 tisíc km, 3 roky řidičák a zatím bez nehody. Město poctivých 50 km/h (semafory jsou seřízeny na tuhle rychlost , tak mi to vyhovuje) a mimo město není problém 110-120 km/h... samozřejmě tam, kde to znám... na dálnici těch 160-170 km/h, tam kde to jde:) ale to je zase naprd spotřeba, takže běžně těch 110-130 km/h :) :)
-
ve SLEZSKU !!! :) :) :P P.S.:
-
Jestli jsi z Třince, skoč k nám do Karviné do Autocentra - je to hned při příjezdu od Těšína za mostem po levé straně (je tam i myčka a STK) - hned vedle hlavní cesty. Jsou tam dobří, jezdím tam taky s autem a spokojenost. :lool: Tam ti to proklepnou a uvidíš....
-
já měřák mám, tak ti to můžu změřit, aspoň dáme cigáro
-
pravidelně čistit, nebo ... nejezdit :) ono asi fakt nic poradit jiného nejde ale taky mě to štve
-
fotky zde http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=3881 ono, když narazíš na policajta debila, tak můžeš mít cokoliv, ale najde si vždy něco..třeba chybějící zicherku v lékárničce
-
to by mohly být horní dorazy na tlumičích.. to mi dělalo taky ...
-
přední skla mám tónované z výroby a teď na nich vražené fólie 70% propustnost žádný problém, v Polsku i ČR už mě několikrát stavěli a nic. No a na technickou pojedu se staženýma okýnkama, v březnu už bude teplo :)
-
tak, příprava před zimou zahájena, změřena chladící kapaliny -24°C, takže dolijeme litřík pro jistotu.... a na poště už na mě čekají: http://www.cc-autodily.cz/segmenty-treci-predni-2_2 http://www.cc-autodily.cz/kotouc-brzdy-predni-2 :) ;)
-
škodovka říká jednu věc, já bych ji však vyměnil při každé výměně... není to taková položka a budeš mít klidné spaní ;)
