Přejít na obsah

1.8 20V Turbo 110kW + 132kW RS


Toto fórum obsahuje 643 témat

    • 558 odpovědí
    • 359,8k zobrazení
    • 15 odpovědí
    • 44,2k zobrazení
    • 641 odpovědí
    • 65,9k zobrazení
  1. 165kw chip 1 2 3 4 11

    • 307 odpovědí
    • 54,2k zobrazení
  2. Blow off pro 1,8T 1 2 3 4 6

    • 172 odpovědí
    • 61,4k zobrazení
  3. Správný olej ? 1 2 3 4 6

    • 154 odpovědí
    • 47,2k zobrazení
  4. Jizda na E85 1 2 3 4 6

    • 152 odpovědí
    • 23,7k zobrazení
    • 102 odpovědí
    • 24,6k zobrazení
  5. vaše spotřeba 1 2 3

    • 76 odpovědí
    • 27,1k zobrazení
  6. Ztráta výkonu 1 2

    • 59 odpovědí
    • 12,8k zobrazení
  7. Bílý kouř 1 2

    • 51 odpovědí
    • 14k zobrazení
    • 50 odpovědí
    • 17,5k zobrazení
  8. Prasklá hadička, olej 1 2

    • 48 odpovědí
    • 12,2k zobrazení
  9. K&N vzduchový filtr 1 2

    • 46 odpovědí
    • 12,8k zobrazení
    • 45 odpovědí
    • 5,9k zobrazení
  10. Štartuje až na 2-4krát 1 2

    • 42 odpovědí
    • 15,4k zobrazení
  11. Falešné RS 1 2

    • 42 odpovědí
    • 7,7k zobrazení
    • 42 odpovědí
    • 26,1k zobrazení
  12. 1 studený start chcípne. 1 2

    • 42 odpovědí
    • 10,1k zobrazení
    • 41 odpovědí
    • 10,2k zobrazení
    • 40 odpovědí
    • 21,9k zobrazení
    • 39 odpovědí
    • 15,5k zobrazení
    • 38 odpovědí
    • 18k zobrazení
  13. ztrata tlaku turba? 1 2

    • 37 odpovědí
    • 8,4k zobrazení
    • 36 odpovědí
    • 5,9k zobrazení
  14. chip a LPG 1 2

    • 33 odpovědí
    • 8,9k zobrazení
    • 33 odpovědí
    • 8,2k zobrazení
  15. olej 1 2

    • 32 odpovědí
    • 11,2k zobrazení
    • 32 odpovědí
    • 5,5k zobrazení
    • 32 odpovědí
    • 7,9k zobrazení
  16. rozvody 1 2

    • 31 odpovědí
    • 21,1k zobrazení
  17. Jak umýt motorový prostor 1 2

    • 31 odpovědí
    • 10k zobrazení
  18. Výfuk 1 2

    • 31 odpovědí
    • 8,9k zobrazení
    • 31 odpovědí
    • 12,6k zobrazení
    • 28 odpovědí
    • 10,6k zobrazení
    • 27 odpovědí
    • 13,3k zobrazení
  19. životnost motoru

    • 26 odpovědí
    • 21,7k zobrazení
    • 25 odpovědí
    • 4,2k zobrazení
  20. zhasínání motoru

    • 25 odpovědí
    • 4,6k zobrazení
  21. Ztráta výkonu

    • 25 odpovědí
    • 6,1k zobrazení
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...